
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoTrzy samochody rozbite, jedna osoba zginęła, dziewięć jest rannych. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń .
Przed południem na ulicy Słowackiego w Człuchowie symulowano duży wypadek komunikacyjny. Podczas akcji oceniano jakość działań i koordynację wszystkich służb ratowniczych:
nagranie z miejsca ćwiczeń
Podobne ćwiczenia służby ratownicze powinny wykonywać przynajmniej raz w roku. W przeszłości człuchowska straż symulowała wypadek z udziałem autobusu pełnego dzieci czy pożar rozlewni gazu.

Słuchaj w: