
- poniedziałek, 30 grudnia 2024 10:18
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Weekend FM kolejny raz liderem słuchalności w regionie. Dziękujemy za ten rok i do usłyszenia w 2025!
Koniec roku to czas podsumowań i planów, dlatego z całego serca chcielibyśmy Wam podziękować za to, że byliście z nami w 2024 roku i życzyć Wam Wszystkiego dobrego w 2025!
W nadchodzącym Nowym Roku
życzymy Wam
samych dobrych wiadomości
i żeby wszystko grało!
Redakcja Weekend FM
Weekend FM - lider słuchalności w regionie*. Dziękujemy!
W tym roku, jak wynika z badania Radio Track, przeprowadzanego przez Kantar Polska w okresie od stycznia do listopada Weekend FM było w swoim zasięgu najczęściej wybieraną stacją regionalną.
Udział w czasie słuchania Weekend FM łącznie w powiatach chojnickim, człuchowskim, bytowskim, kościerskim, sępoleńskim i tucholskim wyniósł 21,6%, co plasuje nas w tym regionie na pierwszym miejscu wśród stacji regionalnych i na drugim miejscu w ogólnym zestawieniu. Przed nami jest tylko ogólnopolski RMF FM z wynikiem 32,3%, a tuż za nami również ogólnopolskie Radio Zet z udziałem 13,1%. Dla porównania udział w czasie słuchania Radia Kaszebe i Radia Gdańsk w tych sześciu powiatach wyniósł odpowiednio 5,5% i 1,4%.
Weekend FM - 184 tysiące słuchaczy tygodniowo**
Badanie Radio Track pokazuje również, że każdego tygodnia radio Weekend FM włącza 184 tysiące słuchaczy w grupie wiekowej 15-75 lat.
Weekend FM - Najwyższy czas słuchania***
Co ciekawe, w tej samej grupie wiekowej (15-75) Weekend FM cieszy się również najwyższym średnim czasem słuchania. To aż 181,34 minuty dziennie, co sprawia, że pod tym względem wyprzedzamy nawet ogólnopolskiego lidera.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy!
* Udział w czasie słuchania (%). Badanie Radio Track. Kantar Polska: styczeń 2024 : listopad 2024 (wielkość: 8 908). Grupy celowe: Powiaty: chojnicki, człuchowski, kościerski, bytowski, sępoleński, tucholski. Dni słuchania: Dni powszednie.
** Zasięg tygodniowy. Badanie Radio Track. Kantar Polska: styczeń 2024 : listopad 2024 (wielkość: 8 908). Grupy celowe: 15 - 75.
*** Średni czas słuchania (min). Badanie Radio Track. Kantar Polska: styczeń 2024 : listopad 2024 (wielkość: 8 908). Grupy celowe: 15 - 75. Dni słuchania: Dni powszednie.
Weekend FM - Siła lokalności. Codziennie informacje z Twojego regionu.
Słuchaj radia Weekend FM w swojej miejscowości na:
- 99,30 FM
Chojnice, Człuchów, Tuchola - 91,70 FM
Kościerzyna - 105,80 FM
Bytów - 87,80 FM
Miastko - 92,60 FM
Sępólno Krajeńskie
- wtorek, 1 lipca 2025 13:34
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed upałem. W środę w regionie temperatura może wynieść od 29 do 32 stopni Celsjusza
- czwartek, 26 czerwca 2025 12:31
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Przed nami burzowy wieczór i noc. IMGW wydał ostrzeżenia 2. i 1. stopnia przed burzami oraz silnymi opadami deszczu
- poniedziałek, 23 czerwca 2025 18:13
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed burzami. Ostrzeżenia drugiego stopnia dla wszystkich powiatów (AKTUALIZACJA)
- środa, 18 czerwca 2025 13:08
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
W czwartek może silnie powiać. IMGW wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem dla wszystkich powiatów w naszym regionie
- wtorek, 17 czerwca 2025 11:12
Woj. kujawsko-pomorskie
Dwaj mężczyźni zatrzymani w związku z nieuczciwym skupem bydła. Poszkodowani są rolnicy z regionu
- wtorek, 10 czerwca 2025 12:53
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Rolnicy z regionu informują o nieuczciwym podmiocie skupującym bydło. Izby rolnicze oferują pomoc prawną
- niedziela, 8 czerwca 2025 8:50
Woj. kujawsko-pomorskie
Zarząd województwa kujawsko-pomorskiego z wotum zaufania i absolutorium
- niedziela, 8 czerwca 2025 8:13
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Dziś również możliwe burze. IMGW wydał żółte alerty dla naszego regionu
- sobota, 7 czerwca 2025 7:49
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Burze, silne opady deszczu i porywy wiatru do 90 km/h. Są pomarańczowe i żółte alerty dla naszego regionu
- piątek, 6 czerwca 2025 10:26
Woj. kujawsko-pomorskie
GDDKiA cały czas nie może podpisać umowy na przebudowę drogi krajowej nr 25 z Obodowa do Mąkowarska
- piątek, 6 czerwca 2025 6:46
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Piątek nadal z burzami. IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia. Podczas burz opady do 20 mm, lokalnie może spaść grad
- czwartek, 5 czerwca 2025 6:56
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Czwartek to kolejny dzień, w którym w regionie mogą wystąpić burze i silne opady deszczu. IMGW wydał alerty 1. stopnia
- środa, 4 czerwca 2025 6:41
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Wiatr w porywach do 100 km/h i bardzo silne opady deszczu. IMGW wydało ostrzeżenia 2. oraz 1. stopnia przed burzami dla naszego regionu
- niedziela, 1 czerwca 2025 11:57
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Znamy pierwsze dane o frekwencji w naszym regionie. Są już także dane na godz. 17.00 (AKTUALIZACJA)
- niedziela, 1 czerwca 2025 8:27
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
W niedzielę możliwe burze, silne opady deszczu, porywy wiatru i grad. IMGW wydał ostrzeżenia dla naszego regionu
- środa, 28 maja 2025 12:50
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed burzami. Może też silnie padać, a lokalnie spaść grad
- poniedziałek, 26 maja 2025 15:09
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Gmina Chojnice
Jest areszt dla 22-latka z gminy Chojnice. Mężczyzna kilka dni temu w Mąkowarsku wjechał w grupę dzieci i zbiegł z miejsca zdarzenia
- piątek, 23 maja 2025 12:57
Woj. kujawsko-pomorskie
Mieszkaniec powiatu chojnickiego wjechał w grupę dzieci i uciekł. Był pod wpływem narkotyków
- 15
- niedziela, 18 maja 2025 12:28
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Trwa głosowanie na prezydenta. Mamy pierwsze dane o frekwencji w naszym regionie (FOTO, AKTUALIZACJA)
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
10:32Oleksii Bytkov przychodzi, Jakub Romanik odchodzi z Chojniczanki.
19:26Pięć dekad temu wygrali Puchar "Świata Młodych". Piłkarze Tęczy Rytel spotkali się po 50 latach. Było też o lidze koszykówki w Człuchowie (FOTO)
9:24Cztery medale Boxing Team Chojnice na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Boksie
9:15Siedmiu piłkarzy żegna się z Chojniczanką. Czterech nie dostało nowych kontraktów
18:22Chojniczanka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W sparingach jej rywalami będą trzy zespoły z Ekstraklasy (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
13:34IMGW ostrzega przed upałem. W środę w regionie temperatura może wynieść od 29 do 32 stopni Celsjusza
13:34IMGW ostrzega przed upałem. W środę w regionie temperatura może wynieść od 29 do 32 stopni Celsjusza
13:15Dąb Aleksander z Jarcewa koło Chojnic nie został Drzewem Roku 2025. Zabrakło 371 głosów
13:12Mimo zakazu wsiadł za kółko i spowodował kolizję. 29-latek z powiatu kościerskiego usłyszał już wyrok
12:50Sąsiedzka czujność uratowała 87-latkę z Kościerzyny. Kobieta wpadła do wanny, z której nie mogła się wydostać
11:52Burmistrz Czerska bez absolutorium i wotum zaufania. Radni zatwierdzili tylko rozliczenie budżetu za 2024 rok
11:09Sprawa pożaru w chojnickim hospicjum wraca na wokandę. Strony odwołały się od wyroku
9:38Do 7 lipca można składać wnioski o stypendia sportowe burmistrza Kościerzyny
9:24Czym zajmują się pracownicy chojnickiego oddziału Urzędu Statystycznego? Zakres badań jest szeroki (ROZMOWA)
7:52W kościerskim muzeum otwarto wystawę "Porcelana w kolorach Kaszub". "Ta porcelana jest niesamowicie oryginalna" (FOTO)