.

Napisz do nas:

• środa, 28 kwietnia 2021 21:28

SportChojnice

Chojniczanka straciła punkty w Lublinie. Zremisowała z Motorem 2:2. "Fatalnie zagraliśmy w drugiej połowie"

Dwie bramki dla chojnickiego drugoligowca zdobył Adam Ryczkowski.

Chojniczanka straciła punkty w Lublinie. Zremisowała z Motorem 22. Fatalnie zagraliśmy w drugiej połowie

Chojniczanka nie wykorzystała okazji na zmniejszenie dystansu do głównych rywali w walce o awans. Podobnie jak Górnik Polkowice i GKS Katowice, straciła dziś (28.04) punkty, remisując na wyjeździe z Motorem Lublin 2:2.

Chojniczanka prowadziła do przerwy 1:0 po golu Adama Ryczkowskiego. Ten sam zawodnik trafił również w drugiej połowie. Pomiędzy jego trafieniami gospodarze dwukrotnie pokonali jednak Pawła Sokoła. Rafał Król trafił z rzutu karnego, a Tomasz Swędrowski – z rzutu wolnego.

„Przyjmujemy ten punkt z niedosytem. Uważam, że zremisowaliśmy wygrany mecz” - mówi Weekend FM trener Chojniczanki Adam Nococń.

Pierwsza połowa bardzo dobrze zagrana przez nas i fatalnie zagraliśmy w drugiej połowie. Jedna bramka stracona, druga bramka stracona. To jest praktycznie niemożliwe, żeby z tak dobrze grającego zespołu, tak zacząć źle tę drugą połowę. My mieliśmy tylko i wyłącznie zagrać tak samo, jak w pierwszej i myślę, że wyjeżdżalibyśmy tutaj z trzema punktami.