
- środa, 2 grudnia 2020 21:57
Sport ◆ Bytów
"Sami strzelamy sobie bramki". Bytovia przegrała u siebie z GKS-em Katowice 1:2
Goście przyjechali do Bytowa jako wicelider, wyjechali jako lider.
Bytovia Bytów nie znalazła dziś (2.12) sposobu na GKS Katowice. „GieKSa” wygrała w Bytowie 2:1 i było to jej siódme zwycięstwo z rzędu. „Czarne Wilki” były jednak na dobrej drodze do przerwania passy gości. Gospodarze prowadzili po golu Kacpra Sezonienki. Krótko przed przerwą katowiczanie wyrównali za sprawą Marcina Urynowicza, a w drugiej połowie zwycięską bramkę dla GKS-u zdobył Dominik Kościelniak. Oba gole dla gości miały wspólny mianownik - padły po błędach piłkarzy z Bytowa.
„Nie zasłużyliśmy na porażkę” - mówił po meczu trener Bytovii Adrian Stawski.
Przed 6 grudnia, przed mikołajkami dajemy prezenty. Jeśli graliśmy w Hutniku to to samo - zespół nie był lepszy od nas, a sami strzelamy sobie bramki. Trzeba się nad tym mocno zastanowić, bo ta koncentracja musi być do samego końca - pod koniec pierwszej połowy, tak jak teraz w drugiej... No tak się meczu nie wygra.
Adrian Stawski
Wobec odwołania meczu Wigier Suwałki z Górnikiem Polkowice, GKS Katowice wyjechał z Bytowa jako nowy lider II ligi. Bytovia spadła na 12. miejsce w tabeli.
2. liga: Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:2 (1:1)
Bramki: Kacper Sezonienko (18) - Marcin Urynowicz (45), Dominik Kościelniak (74).
Bytovia: Marcin Staniszewski - Filip Dymerski (86 Kuba Lizakowski), Krzysztof Bąk, Haris Memić, Matheus Camargo - Deleu (90 Patryk Wolski), Przemysław Lech (86 Łukasz Wasiak), Paweł Zawistowski, Jakub Ryś (72 Oskar Sikorski), Jakub Bach (87 Dominik Urban) - Kacper Sezonienko. Trener: Adrian Stawski.
Katowice: Bartosz Mrozek - Zbigniew Wojciechowski, Arkadiusz Jędrych, Grzegorz Janiszewski, Grzegorz Rogala - Krystian Sanocki (62 Szymon Kiebzak), Michał Gałecki, Marcin Urynowicz (83 Bartosz Jaroszek), Dominik Kościelniak (83 Damian Pawłas), Arkadiusz Woźniak - Filip Kozłowski (90 Patryk Szwedzik). Trener: Rafał Górak.
Zobacz także:
- środa, 2 grudnia 2020 9:10
Sport ◆ Bytów
Bytovia zagra dziś (2.12) z GKS-em Katowice bez swojego najlepszego strzelca Piotra Giela

- środa, 2 lipca 2025 15:54
Powiat bytowski
Zderzenia dwóch pojazdów w powiecie bytowskim. Do szpitala trafiła jedna osoba
- środa, 2 lipca 2025 11:49
Bytów
Mieszkaniec Bytowa pędził hulajnogą niemal 40 km/h. 33-latka ukarali bytowscy policjanci (WIDEO)
- wtorek, 1 lipca 2025 7:11
Bytów
Siedem firm stanęło do przetargu na budowę kortów tenisowych w Bytowie
- poniedziałek, 30 czerwca 2025 11:45
Powiat bytowski
Bytowscy policjanci zatrzymali zawodowego kierowcę. Miał prawie promil alkoholu
- 2
- piątek, 27 czerwca 2025 13:38
Powiat bytowski
Pięć osób, w tym troje dzieci, rannych w wypadku w powiecie bytowskim. Zderzenie na drodze krajowej nr 20 (FOTO)
- 2
- czwartek, 26 czerwca 2025 10:34
Powiat bytowski
Gminy Bytów, Borzytuchom, Studzienice i powiat bytowski otrzymają 25 mln zł z Unii Europejskiej na realizację 8 projektów
- środa, 25 czerwca 2025 12:19
Bytów
Mołdawianka sprzedawała podrobione perfumy znanych światowych marek. 24-latka została zatrzymana
- środa, 25 czerwca 2025 9:31
Bytów
Na spacer po Bytowie zaprasza w czwartek mieszkańców i turystów gminna Informacja Turystyczna
- wtorek, 24 czerwca 2025 9:20
Bytów
W Bytowie trwają przygotowania do budowy nowej siedziby Bytowskiego Centrum Kultury (ROZMOWA)
- niedziela, 22 czerwca 2025 8:56
Gmina Trzebielino
Gmina Trzebielino otrzymała dofinansowanie na modernizację drogi do Cetynia. Środki pochodzą z Funduszu Leśnego
- sobota, 21 czerwca 2025 8:55
Gmina Borzytuchom
W Borzytuchomiu odbędą się dziś (21.06) pierwsze obchody Nocy Świętojańskiej
- piątek, 20 czerwca 2025 11:24
Bytów
Gmina Bytów wyłoniła dzierżawcę, który zajmie się prowadzeniem działalności w zabytkowym obiekcie
- środa, 18 czerwca 2025 20:45
Powiat bytowski
Dwie osoby ranne w wypadku na DK 20 w powiecie bytowskim. Na trasie Łąkie - Półczno ciężarówka ze świniami uderzyła w dostawczaka (FOTO)
- środa, 18 czerwca 2025 14:08
Powiat bytowski
Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał mieszkaniec Koczały, który ugodził swojego brata nożem prosto w serce
- wtorek, 17 czerwca 2025 19:12
Gmina Czarna Dąbrówka
Dachowanie opla na drodze powiatowej w okolicach Jasienia w gminie Czarna Dąbrówka. Kierowca był pijany
- wtorek, 17 czerwca 2025 11:36
Bytów
W środę spotkanie prewencyjno-profilaktyczne "Bezpieczne wakacje" nad jeziorem Jeleń w Bytowie
- poniedziałek, 16 czerwca 2025 13:21
Bytów
Pokłócił się z żoną i namawiał innych na spożywanie alkoholu. Potem wpadł pijany na ulicy w Bytowie
- niedziela, 15 czerwca 2025 8:41
Gmina Trzebielino
OSP w Trzebielinie doczeka się nowego wozu bojowego. Pojazd ma trafić do jednostki jeszcze w tym roku
- sobota, 14 czerwca 2025 8:46
Powiat bytowski
Lada moment na drogi powiatu bytowskiego wyjedzie kolejnych pięć nowoczesnych, ekologicznych autobusów
- piątek, 13 czerwca 2025 10:21
Gmina Bytów
Szedł z izby wytrzeźwień i do tejże izby wrócił. Policjanci z Bytowa zatrzymali agresywnego pijanego mężczyznę
- czwartek, 12 czerwca 2025 10:36
Powiat bytowski
Nie założył okularów i wyprzedził radiowóz bytowskiej policji. Teraz kierowca może stracić prawo jazdy
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
8:48Człuchowski policjant zdobył miejsce na podium podczas Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie w Suszu
10:32Oleksii Bytkov przychodzi, Jakub Romanik odchodzi z Chojniczanki.
19:26Pięć dekad temu wygrali Puchar "Świata Młodych". Piłkarze Tęczy Rytel spotkali się po 50 latach. Było też o lidze koszykówki w Człuchowie (FOTO)
9:24Cztery medale Boxing Team Chojnice na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Boksie
9:15Siedmiu piłkarzy żegna się z Chojniczanką. Czterech nie dostało nowych kontraktów
Ostatnio dodane artykuły:
18:31Zdarzenie z udziałem ciężarówki i auta osobowego w Mosinach w gminie Człuchów
18:27"Zszedł pod wodę i przez dłuższy czas nie wypływał". Nurek utonął w Jeziorze Charzykowskim (AKTUALIZACJA)
14:45Wypadek motocyklisty na drodze Lubnia-Wiele
8:50Od poniedziałku (7.07.) na trzy dni zamknięta dla ruchu będzie ulica Obrońców Chojnic w Chojnicach. Drogowcy będą tu kłaść ostatnią warstwę asfaltu
8:29Na sępoleńskim molo w niedzielę odbędzie się koncert Bartasa Szymoniaka
8:28Bolesław Drewek na fotografii. GOK w Chojnicach zaprasza na wystawę poświęconą medaliście z Amsterdamu z 1928 roku
8:28W chojnickim szpitalu trwają przymiarki do wprowadzenia bezpłatnej telewizji na wszystkich oddziałach
8:28Zakończyła się budowa oczyszczalni ścieków w Wąglikowicach, w gminie Kościerzyna. Inwestycja kosztowała blisko 13,5 mln zł
8:27Do człuchowskiej policji dołączył kolejny pies tropiący
21:01Auto wylądowało na ścianie domu na ulicy Bytowskiej w Chojnicach