Bytów

"Sami strzelamy sobie bramki". Bytovia przegrała u siebie z GKS-em Katowice 1:2

Goście przyjechali do Bytowa jako wicelider, wyjechali jako lider.

Sami strzelamy sobie bramki. Bytovia przegrała u siebie z GKS-em Katowice 12

Bytovia Bytów nie znalazła dziś (2.12) sposobu na GKS Katowice. „GieKSa” wygrała w Bytowie 2:1 i było to jej siódme zwycięstwo z rzędu. „Czarne Wilki” były jednak na dobrej drodze do przerwania passy gości. Gospodarze prowadzili po golu Kacpra Sezonienki. Krótko przed przerwą katowiczanie wyrównali za sprawą Marcina Urynowicza, a w drugiej połowie zwycięską bramkę dla GKS-u zdobył Dominik Kościelniak. Oba gole dla gości miały wspólny mianownik - padły po błędach piłkarzy z Bytowa.

„Nie zasłużyliśmy na porażkę” - mówił po meczu trener Bytovii Adrian Stawski.

Przed 6 grudnia, przed mikołajkami dajemy prezenty. Jeśli graliśmy w Hutniku to to samo - zespół nie był lepszy od nas, a sami strzelamy sobie bramki. Trzeba się nad tym mocno zastanowić, bo ta koncentracja musi być do samego końca - pod koniec pierwszej połowy, tak jak teraz w drugiej... No tak się meczu nie wygra.

Adrian Stawski

Wobec odwołania meczu Wigier Suwałki z Górnikiem Polkowice, GKS Katowice wyjechał z Bytowa jako nowy lider II ligi. Bytovia spadła na 12. miejsce w tabeli.

2. liga: Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:2 (1:1)