Napisz do nas:

• piątek, 11 października 2019 22:52

SportChojnice

Szalony mecz w Nowym Sączu! Chojniczanka zremisowała z Sandecją 4:4!

Bramki dla "Chojny" strzelili dziś (11.10) Toni Conejo, Emil Drozdowicz, Mateusz Bartosiak i Mateusz Kuzimski.

Szalony mecz w Nowym Sączu! Chojniczanka zremisowała z Sandecją 44!

Mateusz Kuzimski. Fot. Wojciech Piepiorka

Aż osiem bramek obejrzeli kibice, którzy dziś (11.10) na stadionie w Nowym Sączu obserwowali mecz miejscowej Sandecji z Chojniczanką. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

Chojniczanka prowadziła już od pierwszej minuty, po golu Hiszpana Toniego Conejo. Potem gospodarze strzelili trzy bramki z rzędu. Kontaktowy gol dla gości z Chojnic był autorstwa Emila Drozdowicza. Po przerwie bramki dla Chojniczanki zdobywali Mateusz Bartosiak i Mateusz Kuzimski. W obu przypadkach były to trafienia wyrównujące stan meczu.

„Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz, ale szybko straciliśmy trzy bramki. Mimo to wierzyliśmy, że można coś zrobić w tym spotkaniu” - mówił w czasie pomeczowej konferencji prasowej drugi trener Chojniczanki Josef Petřik junior.

Myślę, że bardzo ważna była bramka na 3:2 kontaktowa do przerwy jeszcze. W przerwie sobie powiedzieliśmy parę rzeczy. Weszliśmy dobrze w drugą połowę. Bramka na 3:3. Znów stały fragment, tracimy na 4:3. Strzelamy na 4:4 i myślę, że za drugą połowę muszę zawodnikom podziękować, bo zagrali naprawdę dobrych 45 minut. Mecz mógł się skończyć wygraną Sandecji, wygraną naszą. Skończył się remisem. Czy zasłużonym? Ciężko oceniać teraz po meczu.

Josef Petřik junior

Po piątkowych meczach 13. kolejki pierwszej ligi Chojniczanka zajmuje 12. miejsce w tabeli z 15 punktami na koncie.

Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 4:4 (3:2)