
- środa, 5 sierpnia 2015 15:19
Głosuj na Chojnice w plebiscycie Terra Flower Power!
Informujemy o możliwości głosowania na miasto Chojnice w kolejnej edycji plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.
Od 3 do 24 sierpnia na profilu Inspirowani Naturą na Facebooku, dostępna będzie specjalna aplikacja ze zdjęciami reprezentującymi ukwiecenie wszystkich zgłoszonych do plebiscytu miast, poprzez którą będzie można oddawać głosy na wybraną przez siebie miejscowość. Zachęcamy, aby to były właśnie Chojnice. Zwycięzców plebiscytu poznamy pod koniec sierpnia. Zapraszamy do zabawy: http://bit.ly/aplikacja_terra_flower_power
- środa, 19 marca 2025 7:09
Tuchola
Nowa wystawa w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi. Otwarcie w najbliższy czwartek (20.03)
- środa, 19 marca 2025 7:08
Kościerzyna
Piloci z Kaszub w bitwie o Anglię. Wernisaż wystawy niezwykłych prac malarskich w Kościerzynie
- środa, 19 marca 2025 7:07
Tuchola
Nowa wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi. Otwarcie dziś (19.03) po południu
- środa, 19 marca 2025 6:50
Gmina Sępólno Krajeńskie
Gmina Sępólno Krajeńskie przejęła od Polskich Kolei Państwowych ulicę Kolejową. "Już możemy myśleć o uporządkowaniu tego terenu"
- środa, 19 marca 2025 6:49
Gmina Chojnice
Jak poprawić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu drogi do Klawkowa z wojewódzką 235? Będzie o tym mowa na specjalnym spotkaniu
- środa, 19 marca 2025 6:43
Chojnice
Będą przetargi na Drogę do Władysławka i ulicę Wodeckiego. Osiedle ma się połączyć z resztą Chojnic
- środa, 19 marca 2025 6:42
Człuchów
Burmistrz Człuchowa zapowiada podwyżkę tak zwanego podatku śmieciowego. Od przyszłego roku
- środa, 19 marca 2025 6:40
Chojnice
Technikum nr 2 w Chojnicach na długo straci własną salę gimnastyczną z powodu planowanej przebudowy tej placówki
- 3
- wtorek, 18 marca 2025 22:11
Gmina Chojnice
Zderzenie samochodu osobowego z dzikiem na chojnickiej obwodnicy. Zwierzę nie przeżyło (FOTO)
- wtorek, 18 marca 2025 15:03
Chojnice
Gość Weekend FM aktor filmowy, teatralny, serialowy i dubbingowy Jacek Rozenek o tym, jak dochodził do zdrowia (ROZMOWA)
- wtorek, 18 marca 2025 14:40
Gmina Karsin
Zwłoki kobiety w ogrodowej balii znaleziono w gminie Karsin. "Wstępnie wykluczono udział osób trzecich"
- wtorek, 18 marca 2025 12:32
Gmina Czersk
Do czwartku (20.03.) można zgłaszać swój udział w konkursie w "Złota Gitara 2025"
- 3
- wtorek, 18 marca 2025 11:02
Gmina Chojnice
Ciężarówka z naczepą przewróciła się na jezdnię na drodze wojewódzkiej 212. Utrudnienia już się zakończyły (AKTUALIZACJA)
- wtorek, 18 marca 2025 10:48
Gmina Kamień Krajeński
Władze Kamienia Krajeńskiego zdecydowały się ponowić przetarg na budowę żłobka
- wtorek, 18 marca 2025 10:45
Gmina Przechlewo
Będzie przebudowa parkingu przy Ośrodku Zdrowia w Przechlewie. Dotacja dla powiatu
- wtorek, 18 marca 2025 10:40
Gmina Chojnice
Pogarsza się demografia części szkół w gminie Chojnice. Samorząd analizuje sytuację. "Moglibyśmy zamknąć od razu dwie szkoły"
- wtorek, 18 marca 2025 10:27
Kościerzyna
W Państwowej Szkole Muzycznej w Kościerzynie odbędzie się jutro (19.03.) koncert Gdańskiej Orkiestry Akordeonowej
- wtorek, 18 marca 2025 10:26
Gmina Brusy
Od dziś (18.03.) w Brusach oglądać można egzotyczne gatunki pająków
- wtorek, 18 marca 2025 10:18
Chojnice
Zakończył się nabór wniosków do Chojnickiego Budżetu Obywatelskiego. Wpłynęły 32 propozycje
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
10:13Reprezentacja Polski U17 kobiet w piłce nożnej awansowała na Mistrzostwa Europy. W składzie zespołu jest Wiktoria Zgrzeba z Sępólna Krajeńskiego
7:41Kolejarz Chojnice urwał punkty wiceliderowi. Rezerwy Chojniczanki rozgromiły Czarnych Pruszcz Gdański
7:41Nikodem Betański z Debrzna został bokserskim mistrzem Wielkopolski. Złoto zdobył jako pięściarz klubu Spider Złotów
22:52"Drużyna odpowiedziała tak, jak chcieliśmy". Chojniczanka pokonała na wyjeździe KKS Kalisz. Zasłużona wygrana 3:2
18:58Wracają z Łodzi z bagażem ośmiu bramek. Kolejna wysoka porażka Red Devils Chojnice
Ostatnio dodane artykuły:
7:09Nowa wystawa w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi. Otwarcie w najbliższy czwartek (20.03)
7:08Piloci z Kaszub w bitwie o Anglię. Wernisaż wystawy niezwykłych prac malarskich w Kościerzynie
7:07Nowa wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi. Otwarcie dziś (19.03) po południu
6:50Gmina Sępólno Krajeńskie przejęła od Polskich Kolei Państwowych ulicę Kolejową. "Już możemy myśleć o uporządkowaniu tego terenu"
6:49Jak poprawić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu drogi do Klawkowa z wojewódzką 235? Będzie o tym mowa na specjalnym spotkaniu
6:43Będą przetargi na Drogę do Władysławka i ulicę Wodeckiego. Osiedle ma się połączyć z resztą Chojnic
6:42Burmistrz Człuchowa zapowiada podwyżkę tak zwanego podatku śmieciowego. Od przyszłego roku
6:40Technikum nr 2 w Chojnicach na długo straci własną salę gimnastyczną z powodu planowanej przebudowy tej placówki
22:11Zderzenie samochodu osobowego z dzikiem na chojnickiej obwodnicy. Zwierzę nie przeżyło (FOTO)
15:03Gość Weekend FM aktor filmowy, teatralny, serialowy i dubbingowy Jacek Rozenek o tym, jak dochodził do zdrowia (ROZMOWA)