W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno [x]

Zamknij okno  X

Reklama

Radio Weekend

Słuchaj on-line:

Słuchaj Radia Weekend

Teraz Gramy (graliśmy wcześniej):

.

.

Na antenie:

.

.

Napisz do nas:

  • poniedziałek, 23 marca 2015 11:08

Przyjdź na zebranie swojego osiedla i wybierz nowy zarząd

Już wkrótce rozpoczną się zebrania sprawozdawczo-wyborcze Samorządów Mieszkańców Osiedli w Chojnicach. Warto na nie przyjść i wziąć udział w głosowaniu, ponieważ to od nas – mieszkańców zależy, kto będzie reprezentował nasze interesy jako Radny Osiedla przez najbliższe cztery lata.

Przyjdź na zebranie swojego osiedla i wybierz nowy zarząd

fot. Daniel Frymark

Pierwsze zebranie w dniu 30 marca odbędzie samorząd „Śródmieście”. Zapraszamy mieszkańców na godz. 17.00 do Auli Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. 31 Stycznia 23. Poniżej przedstawiamy pełen harmonogram zebrań.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 1 „Śródmieście” obejmuje ulice:

Bankowa, Batorego, Boczna, Cechowa, Człuchowska od początku do ul. Pokoju Toruńskiego, Gimnazjalna, Grobelna, Grunwaldzka, Jeziorna, Koszarowa, Kościuszki, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Mickiewicza, Młyńska, Myśliboja, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Pietruszkowa, Pl. Jagielloński, Pl. Piastowski, Plac Kościelny, Pocztowa, Podgórna, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, San Carlos, Staroszkolna, Stary Rynek, Strzelecka od początku do nr 15 i 36, 31-Stycznia, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szpitalna, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Wodna, Wysoka, Zielona.


Zebranie odbędzie się w dniu 30.03.2015 r. o godz. 17.00 w Auli Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. 31 Stycznia 23.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 2 „Bytowskie” obejmuje ulice:

Asnyka, Baczyńskiego, Bałuckiego, Bieszka, Brzechwy, Bytowska numery nieparzyste, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Cypriana Norwida, Człuchowska od nr 31 i 38 do końca, Dąbrowskiej, Długosza, Fredry, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Herberta, Heweliusza, Jaracza, Jastruna, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, Ks. Piotra Skargi, Lema, Lenartowicza, Leśmiana, Miłosza, Moniuszki, Nałkowskiej, Niemcewicza, Norwida, Orkana, Orzeszkowej, Paderewskiego, Prusa, Przybosia, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Sienkiewicza, Słowackiego, Solskiego, Staffa, Staszica, Tetmajera, Tuwima, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Żeromskiego.

Zebranie odbędzie się w dniu 24.04.2015 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół nr 7 przy ul. Tuwima 2.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 3 „Słoneczne – Leśne” obejmuje ulice:

Agrestowa, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Bytowska numery parzyste, Cisowa, Czereśniowa, Daglezjowa, Dębowa, Dolina, Gruszkowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeżynowa, Karnowskiego, Lelewela, Leśna, Malinowa, Meteorologiczna, Modrzewiowa, Morelowa, Morozowa, Orzechowa, Podlesie, Porzeczkowa, Poziomkowa, Sosnowa, Stroma, Strzelecka od numeru 17 i 38 do końca, Śniadeckich, Truskawkowa, Weilanda, Weterynaryjna, Wiśniowa, Wróblewskiego, Wybickiego, Żurawinowa.

Zebranie odbędzie się w dniu 16.04.2015 r. o godz. 17.00 w Świetlicy Osiedlowej przy ul. Jabłoniowej 43.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 4 „Hallera – Bursztynowe” obejmuje ulice:

Bałtycka, Ceynowy, Derdowskiego, Igielska, Igły, Kilińskiego, Kościerska od numeru 9-nieparzyste, Lipowa, Młodzieżowa, Modra, Pl. Św. Faustyny, Rzepakowa, Sielska, Sportowa, Wagnera, Widokowa.

Zebranie odbędzie się w dniu 23.04.2015 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Kościerskiej 11.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 5 „700-lecia – Kaszubskie” obejmuje ulice:

Aleja Bayeux, Borska, Bruska, Chocińska, Czerska, Filomatów, Jana Pawła II, Karsińska, Kartuska, Kościerska od numeru 12 do końca-parzyste, Książąt Pomorskich, Majkowskiego, Obrońców Chojnic, Wielewska, Zaułek.

Zebranie odbędzie się w dniu 17.04.2015 r. o godz. 17.00 w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul Młodzieżowej 35.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 6 „Małe Osady – Pawłówko” obejmuje ulice:

Daleka, Długa, Dworzec numer 5 i 6, Gdańska od numeru 53 i 68 do końca, Kasztanowa, Kolejowa, Liściasta, Ludowa, Małe Osady, Matejki, Przytorowa, Skrajna, Tucholska, Ustronna, Willowa.

Zebranie odbędzie się w dniu 08.04.2015 r. o godz. 17.00 w Świetlicy Zakładu Produkcji Materiałów Budowlanych K. Ginter przy ul. Kolejowej 4.


Samorząd Mieszkańców Nr 7 „Żwirki i Wigury” obejmuje ulice:

Budowlanych, Dąbrowskiego, Drzymały od numeru 30 i 33 do końca, Gdańska od początku do numeru 51 i 66, Kościerska od numeru 1 do 7 i 2 - 8a, Modrzewskiego, Sambora, Subisława, Świętopełka od ul. Gdańskiej do Żwirki i Wigury, Wicka Rogali, Żwirki i Wigury.

Zebranie odbędzie się w dniu 15.04.2015 r. o godz. 17.00 w Restauracji 7 przy ul. Subisława 7.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 8 „Michała Drzymały” obejmuje ulice:

Boisko Kolejowe, Czarna Droga, Drzymały od numeru 1-31a i 2-28, Dworcowa, Dworzec PKP, Działki Kolejowe, Grunowo, Lichnowska, Łanowa, Łużycka, Mestwina, Nad Dworcem, Przemysłowa, Rolbieckiego, Składowa, Spółdzielcza, Strażnica Kolejowa, Świętopełka od Żwirki i Wigury do Warszawskiej, Towarowa, Warszawska.

Zebranie odbędzie się w dniu 22.04.2015 r. o godz. 17.00 w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Łanowej 11 a.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 9 obejmuje ulice:

Angowicka, Aleja Brzozowa, Broniewskiego, Działkowa, Kaszubska, Krasickiego, Łukowicza, Nowotki, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, Sawickiej, Sędzickiego, Swarożyca, Targowa, Zaborska.

Zebranie odbędzie się w dniu 21.04.2015 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Angowickiej 45.


Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 10 „Kolejarz – Prochowa” obejmuje ulice:

I Batalionu Strzelców, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Bolesława Chrobrego, Bucholca, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dambka, Ducha Świętego, Findera, Goedtke, Gryfa Pomorskiego, Jedności Robotniczej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karpusa, Kasprzaka, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, 14-Lutego, 3-Maja, Makowskiego, Mastalerza, Mieszka I, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Pomorska, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, 18-go Pułku Ułanów, Rydzkowskiego, Sikorskiego, Sobierajczyka, Sybiraków, Szablewskiej, Waryńskiego, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Wolszlegera, Wrycza, Wycecha, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta.

Zebranie odbędzie się w dniu 14.04.2015 r. o godz. 17.00 w Przedszkolu Niepublicznym „Misiowa Akademia” przy ul. Kard. Wyszyńskiego 8.  

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.
  • czwartek, 14 listopada 2019 16:19

Bytów:

Wypadek w Udorpiu

Sport:

Reklama

Reklama

Polska i Świat:

Copyright © 2001-2018 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies
Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności. zamknij