
- wtorek, 17 grudnia 2024 6:49
Sport ◆ Gmina Czersk
Handball Czersk przegrał mecz z liderem II ligi. Na zakończenie rundy przegrał w Kwidzynie różnicą pięciu bramek
Runda rewanżowa rozpocznie się 18 stycznia.
Handball Czersk nie dał rady liderowi II ligi piłki ręcznej. Wyjazdowy pojedynek z pierwszą drużyną SMS-u ZPRP Kwidzyn zakończył się ich porażką 24:29.
"Uważam, że długo było to bardzo wyrównane spotkanie" - mówi Weekend FM trener Handballu Radosław Steege.
Niemniej około 40 minuty, między 40 a 45, coś przestało funkcjonować i nasza skuteczność była na bardzo niskim poziomie. I to tak naprawdę odbiło się już na końcowym wyniku.
Radosław Steege
Mecz w Kwidzynie dla czerskich szczypiornistów oznaczał zakończenie pierwszej rundy. Handball plasuje się na czwartej pozycji, jednak ich strata do prowadzącej trójki jeszcze się powiększy. Drugi Silvant Handball Elbląg zagra bowiem jeszcze zaległy mecz z AZS-em Politechniką Koszalińską.
Runda rewanżowa rozpocznie się 18 stycznia.
II liga: SMS ZPRP I Kwidzyn - MKS Handball Czersk 29:24 (14:12)
Handball: Kamil Klunder, Kamil Spychalski, Błażej Dudziak - Maksymilian Linda (8 bramek), Szymon Makowiecki (5), Michał Rostankowski (3), Bartłomiej Węckowski (3), Łukasz Krasucki (2), Mateusz Konik (1), Mateusz Lenz (1), Sebastian Pstrąg (1), Damian Rostankowski, Mateusz Gliniecki, Paweł Jakubowski. Trener: Radosław Steege.
- czwartek, 17 kwietnia 2025 9:57
Gmina Czersk
Sprawca kolizji był pijany. Ustalenia policji po wczorajszym (16.04) zdarzeniu koło Rytla
- środa, 16 kwietnia 2025 21:05
Gmina Czersk
Zderzenie dwóch osobówek na berlince w Rytlu. Jeden z pojazdów dachował. Były utrudnienia w ruchu
- wtorek, 15 kwietnia 2025 11:33
Gmina Czersk
Policja ustaliła sprawców zniszczenia banerów wyborczych w Czersku. Są też kolejne podobne zgłoszenia
- poniedziałek, 14 kwietnia 2025 7:21
Gmina Czersk
Dziś (14.04) Czerskie Spotkania Wielkanocne. W tym roku motywem przewodnim jest wielkanocna baba
- niedziela, 13 kwietnia 2025 9:34
Gmina Czersk
Pożar w Czersku. Spaliły się zabudowania gospodarcze miejscowej pieczarkarni
- sobota, 12 kwietnia 2025 11:32
Gmina Czersk
Nocna kolizja osobówki i samochodu ciężarowego w Czersku. Policja ma ustalenia
- wtorek, 1 kwietnia 2025 8:08
Gmina Czersk
Koszty i zasadność funkcjonowania delegatury wydziału komunikacji w Czersku tematem obrad rady miejskiej
- poniedziałek, 31 marca 2025 10:56
Gmina Czersk
Jest wykonawca przebudowy berlinki z Czerska do Czarnej Wody. Droga będzie gotowa w 2029 roku. "Wkrótce będziemy podpisywać umowę"
- 7
- piątek, 28 marca 2025 8:41
Gmina Czersk
Ruszyła inwestycja na placu Piekarka w Czersku. Targowisko miejskie funkcjonuje w nowych miejscach (FOTO)
- środa, 26 marca 2025 6:55
Gmina Czersk
Karetki z Czerska powinny mieć mniej wyjazdów do innych gmin. W szczególności powiatu starogardzkiego
- wtorek, 25 marca 2025 11:48
Gmina Czersk
Policja szuka zaginionej z Konigortu w gminie Czersk. Kobieta nie wróciła do domu od 17 marca
- wtorek, 25 marca 2025 6:51
Gmina Czersk
Gmina Czersk i powiat chojnicki przekażą dotacje na remont kościoła w Łęgu
- poniedziałek, 24 marca 2025 10:02
Gmina Czersk
Substancje i przedmioty wybuchowe znalezione w domu w Czersku. 23-latek trafił do aresztu
- sobota, 22 marca 2025 8:14
Gmina Czersk
Przedszkole w Rytlu ma powstać w technologii modułowej. Gmina Czersk musi szybko wykorzystać środki z KPO
- piątek, 21 marca 2025 11:28
Gmina Czersk
Znany jest termin uruchomienia zamiejscowego biura wydziału komunikacji w Czersku
- piątek, 21 marca 2025 7:46
Gmina Czersk
Jest ekspertyza w sprawie Domu Kultury w Czersku. Będą konieczne zabezpieczenia przed wilgocią
- środa, 19 marca 2025 13:42
Gmina Czersk
Zderzenie dwóch osobówek na rondzie w Czersku. 26-letnia kobieta trafiła do szpitala
- wtorek, 18 marca 2025 12:32
Gmina Czersk
Do czwartku (20.03.) można zgłaszać swój udział w konkursie w "Złota Gitara 2025"
- wtorek, 18 marca 2025 7:10
Gmina Czersk
Pożar budynku gospodarczego w Lipkach Dolnych w gminie Czersk. Strażakom udało się obronić inne zabudowania
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
17:56O pogoni za czołówką, ciekawym czasie w ŁKS-ie i... znajomości z Jackiem Krzynówkiem. Rozmawiamy z Mateuszem Bąkowiczem z Chojniczanki
11:50Kadra Narodowa klasy ILCA 4 trenuje na zgrupowaniu w Charzykowach. Jest w niej troje reprezentantów ChKŻ
8:21Kolejarz Chojnice zremisował 1:1 z Radunią Stężyca w czwartoligowych derbach regionu (FOTO)
9:44Kapitan zostaje na dłużej. Valerijs Sabala podpisał nowy kontrakt z Chojniczanką
10:09Wiktoria Zgrzeba z Sępólna Krajeńskiego powołana na Mistrzostwa Europy kobiet U17
Ostatnio dodane artykuły:
16:3524-letni motocyklista spowodował wypadek na DW 221 w Małym Klinczu. Odpowie m.in. za jazdę bez uprawnień
16:19Samorządowcy powiatu chojnickiego podjęli decyzję w sprawie finansowania całodobowej apteki w tutejszym szpitalu
13:56Jak nie dać się okraść w święta i bezpiecznie dojechać do rodziny? Porady policji
11:49Będzie kolejne wahadło na wjeździe do Człuchowa od strony Chojnic. Tym razem z powodu remontu przejazdu kolejowego
11:45Został oszukany podczas internetowych zakupów. Mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił ponad 12 tys. zł
11:10IMGW ostrzega przed burzami. Może wiać w porywach do 85 km/h, lokalnie prognozowany jest grad
11:10IMGW ostrzega przed burzami. Może wiać w porywach do 85 km/h, lokalnie prognozowany jest grad
10:40Byłe kandydatki na burmistrza Debrzna spierają się jeszcze rok po wyborach. Poszło o dostęp do stron na Facebooku
10:24Będzie nowy budynek dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Dziemianach
10:06Pijany kierowca w gminie Studzienice najpierw potrącił pieszego, a potem wskoczył do jeziora