.

Napisz do nas:

• sobota, 14 stycznia 2023 16:09

SportChojnice

"Nie stać nas na to, żeby tak łatwo tracić bramki". Chojniczanka przegrała 1:2 sparing z Kotwicą Kołobrzeg (FOTO)

Patryk Tuszyński strzelił gola przewrotką.

Nie stać nas na to, żeby tak łatwo tracić bramki. Chojniczanka przegrała 12 sparing z Kotwicą Kołobrzeg FOTO

Bramka Patryka Tuszyńskiego była ozdobą dzisiejszego (14.01.) sparingu Chojniczanki z Kotwicą Kołobrzeg. Gol strzelony przewrotką nie pozwolił jednak uniknąć porażki naszemu pierwszoligowcowi. Lider II ligi wygrał w Chojnicach 2:1.

„Pod kątem zaangażowania motorycznego wyglądało to bardzo dobrze. Pod względem techniki i taktyki było wiele dobrych momentów. Natomiast na minus trzeba zaliczyć nasze działania przy stałym fragmencie gry” - mówi Weekend FM trener Chojniczanki Krzysztof Brede.

Przeciwnik nie zagroził nam w pierwszej połowie ani razu, a straciliśmy bramkę po rzucie rożnym, ale taka jest piłka nożna. Musimy jak najszybciej wyciągać z tego wnioski i musimy szukać rozwiązań, bo nie stać nas na to, żeby tak łatwo stracić bramkę, jeśli chodzi o pierwszą połowę. A z kolei patrząc na to, co w ataku to tworząc sytuację i będą sam na sam musimy oczekiwać od zawodników - i to personalnie patrząc na naszą ofensywę - że nie możemy nie trafić w tak dogodnych sytuacjach.

Krzysztof Brede

Następny sparing Chojniczanka rozegra w środę (18.01.) w Cetniewie z Arką Gdynia, a 21 stycznia ponownie zobaczymy ją na Modraku. Tym razem rywalem będzie Radunia Stężyca.

Sparing Chojniczanka Chojnice – Kotwica Kołobrzeg 1:2 (0:1)
Bramki:
Patryk Tuszyński (77) – Michał Góral (39), Kamil Bartoś (69).
Chojniczanka, I połowa: Mateusz Kuchta - Grzegorz Szymusik, Marcin Grolik, Mateusz Bartosiak, Michał Mikołajczyk - Daniel Szelągowski, Szymon Drewniak, Bartłomiej Kalinkowski, Adam Ryczkowski, Filip Karbowy - Szymon Skrzypczak. II połowa: Bartosz Neugebauer - David Niepsuj, Mateusz Bartosiak, Kacper Kasperowicz, Szymon Zimnicki (82. Czesław Raburski) - Szymon Stróżyński, Paweł Czajkowski, Sam van Huffel, Tomasz Mikołajczak, Adam Ryczkowski (65. Konrad Formela) - Patryk Tuszyński. Trener: Krzysztof Brede.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.