W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno [x]

Zamknij okno  X

Reklama

Internet Chojnice

Chojnice, Bytów, Człuchów, Tuchola, Kościerzyna, Sępólno Krajeńskie:

Reklama w Radiu Weekend FM

W domu, w pracy, w samochodzie. Radio towarzyszy nam codziennie. Każdego dnia radia słucha ponad 23 milionów Polaków. Wykorzystaj magię oraz siłę tego niezwykłego środka przekazu by dotrzeć do Swoich klientów!

Dlaczego reklama w Radiu Weekend?

Czy wiesz, że zasięg Radia Weekend dociera do 1,5 mln mieszkańców zamieszkujących teren sześciu powiatów? To również Twoi Klienci. Buduj i wzmacniaj z nami Markę Swojej Firmy.

Wysoki zasięg

Każdego dnia w Polsce odbiornik radiowy włącza 23,5 mln Polaków. Zasięg techniczny Radia Weekend FM obejmuje teren zamieszkiwany przez 1,5 miliona słuchaczy. Nasz sygnał dociera do powiatów chojnickiego, człuchowskiego, bytowskiego, kościerskiego, sępoleńskiego oraz tucholskiego. Coraz bardziej popularne staje się również słuchanie radia przez internet

Słuchalność

Badania słuchalności pokazują, że Radio Weekend jest jedną z najczęściej włączanych stacji radiowych wśród słuchaczy zamieszkujących teren pokryty zasięgiem Radia Weekend

Reklama w Radiu Weekend FM

Wyniki słuchalności Radia Weekend.

Doświadczenie

Radio Weekend jest jedną z pierwszych komercyjnych rozgłośni radiowych w Polce. Już od ponad 20 lat pomagamy w dotarciu do słuchaczy regionalnym przedsiębiorcom, instytucjom oraz klientom indywidualnym przez internet

 

Mała unikalność reklam

W radiu zjawisko zappingu, czyli przełączenia kanału podczas reklam jest bardzo rzadkie

Bliskość

Radio jest medium osobistym, potrafi wytworzyć osobistą więź ze słuchaczem i zaangażować jego wyobraźnię, co w dalszej kolejności inspiruje myśli i działania.

Medium dnia

Radio uprzyjemnia czas podczas pracy, podróży samochodem czy domowych obowiązków

Duża intensywność kampanii

Radio buduje wysoką częstotliwość kampanii, co jest szczególnie ważne w kampaniach sprzedażowych, w których znaczenie ma powtarzalność reklam

Bliskość decyzji zakupowych

Reklama emitowana we wskazanym paśmie godzinowym może wpłynąć na chęć natychmiastowego zakupu

Niski koszt

Zarówno dotarcia do grupy docelowej, jak i produkcji samego spotu

Spoty radiowe

Spoty radiowe to najbardziej popularna forma reklamy radiowej. Jej zalety to szybkość realizacji i niskie koszty produkcji. Najbardziej popularne wersje spotów to zwykle spoty o długości 15 oraz 30 sekund. Ta forma doskonale nadaje się do kampanii sprzedażowych mających na celu wywołanie bezpośredniej reakcji konsumenta oraz do kampanii informacyjnych. W zależności jaki efekt chcemy osiągnąć ważną rolę odgrywa nie tylko sama treść przekazu, ale też barwa głosu lektora/lektorki, sposób i dynamika mówienia, podkład muzyczny czy zastosowane efekty dźwiękowe. Po zebraniu wszystkich koniecznych informacji dotyczących celu kampanii nasi copywriterzy pomogą przygotować atrakcyjny tekst spotu oraz dobrać odpowiedni głos lektora i udźwiękowienie. Doradcy handlowi natomiast tak zaplanują kampanię, długość jej trwania, porę emisji i częstotliwość spotów by dotarła ona do pożądanej przez klienta grupy docelowej i była jeszcze bardziej skuteczna.

Nasze przykładowe produkcje:

Spot reklamowy #1

Spot reklamowy #2

Spot reklamowy #3

Sponsoring audycji

Sponsoring to obok standardowych spotów również bardzo atrakcyjna i pożądana przez Sponsorów forma reklamy radiowej. Doskonała przy planowaniu kampanii wizerunkowej oraz wizerunkowo-sprzedażowej, które budują markę i wiarygodność firmy, a także wzbudzają pozytywne skojarzenia. Wszystko to może przełożyć się również na sprzedaż. Tutaj w przeciwieństwie do rozbudowanych, kilkudziesięciu sekundowych spotów Marka Sponsora odtwarzana jest w tak zwanych 8-sekundowych wskazaniach sponsorskich na początku i na końcu audycji oraz w momencie jej wznowienia po przerwie na reklamę oraz w zapowiedziach audycji emitowanych w blokach reklamowych. Oznacza to, że Marka Sponsora pojawia się przy najbardziej rozpoznawalnych i popularnych audycjach radiowych oraz ich zwiastunach. Sponsoring jest również doskonałym uzupełnieniem kampanii spotowej. Decydując się na sponsoring audycji w Radiu Weekend Marka Sponsora może pojawiać się praktycznie przy każdej podanej poniżej propozycji programowej. By zwiększyć jednak skuteczność kampanii sponsoringowej nasi doradcy handlowi i zespół kreatywny pomogą dobrać Sponsorowi audycję o charakterze najbardziej zbliżonym do jego potrzeb, tak by kampania w maksymalnym stopniu dotarła do pożądanej grupy docelowej.

„Ranny powstaniec”
Marka Sponsora budowana od samego rana
Audycja poranna – od 6:00 do 10:00

Reklama w Radiu Weekend FM
Ranny powstaniec to doskonała, energetyzująca muzyka, świetny prowadzący i Marka Sponsora w radioodbiornikach od samego rana! Każdego ranka od poniedziałku do piątku Darek Żuchowicz budzi tysiące słuchaczy. Audycja `Ranny Powstaniec` to cztery godziny pobudzającej muzyki przeplatanej informacjami, dawką żartów i pozytywnej energii prowadzącego. Dlaczego więc Ci, którzy budzą się razem z nami nie mieliby zacząć dnia również z Twoją Firmą?

Jak pokazują badania szczyt słuchalności radia przypada od godzin porannych do godziny 17:00-18:00. Reklama w paśmie porannym pozwala na dotarcie praktycznie do każdej grupy wiekowej. W szczególności do grupy, która słucha radia najdłużej i najbardziej stabilnie, tj. 25-59 lat. Podobnie jest z grupą osób powyżej 60 roku życia, które najczęściej włączają radio o świcie, słuchają go w godzinach porannych i przedpołudniowych. Jak pokazują badania najwierniejszymi słuchaczami radia są właśnie osoby, które ukończyły 60 lat. Pasmo poranne jednak to również świetny sposób, by dotrzeć do młodzieży, która przy włączonym radiu szykuje się do szkoły.
Oferujemy nawet do 20 emisji wskazań sponsorskich tygodniowo, logo Sponsora na stronie audycji oraz możliwość przeprowadzenia dodatkowego konkursu Sponsora. Emisja wskazań sponsorskich od poniedziałku do piątku w czasie trwania programu w godzinach od 6:00 do 10:00 oraz w niektórych zapowiedziach programu.

„Weekend jest blisko”
Marka Sponsora jeszcze bliżej Klientów
Audycja dzienna – od 10:00 do 15:00

Reklama w Radiu Weekend FM
Do weekendu jeszcze daleko, dlatego to pasmo zostało stworzone specjalnie, by pomóc `przetrwać` Słuchaczowi Radia Weekend do końca tygodnia. Przez pięć godzin serwujemy tylko pozytywne brzmienia. W weekendowy nastrój wprowadza Ewa Czyż. Nie ważne gdzie znajdują się Słuchacze, w pracy, domu czy samochodzie. Dzięki najlepszej muzyce i prowadzącej mogą choć na chwile oderwać się od codzienności i być jeszcze bliżej weekendu. Dlaczego więc nie mają być jednocześnie bliżej Twojej Firmy?

Podobnie jak pasmo poranne, czas między 10:00, a 15:00 przypada na szczyt słuchalności radia. Różni się jedynie zmniejszonym udziałem w słuchalności ludzi młodszych. Cały czas jednak to pasmo pozostaje reklamowo atrakcyjne dla dorosłego i starszego słuchacza, to jest w grupie wiekowej 25-59 lat oraz 60+.
Oferujemy nawet do 20 emisji wskazań sponsorskich tygodniowo, logo Sponsora na stronie audycji oraz możliwość przeprowadzenia dodatkowego konkursu Sponsora. Emisja wskazań sponsorskich od poniedziałku do piątku w czasie trwania programu w godzinach od 10:00 do 15:00 oraz w niektórych zapowiedziach programu`

„Tak mija dzień”
Najlepsze popołudnie z Twoją Firmą
Audycja popołudniowa – codziennie od 15:00 do 18:00

Reklama w Radiu Weekend FM
Niech Cię nie zwiedzie nieco `leniwa` nazwa tej audycji. Dzień choć powoli już się kończy, cały czas trwa. Słuchacze kończą właśnie pracę, wracają do domów, spędzają popołudnie w samochodzie, kuchni lub na zakupach. Chcą się zrelaksować i podsumować mijający dzień. Właśnie wtedy włączają Weekend Fm. Tu czeka na nich stonowana muzyka, informacje i `otwarta antena`, dzięki której mogą skontaktować się z prowadzącym audycję w każdym temacie. To trzygodzinne pasmo reklamowane jest na antenie Radia Weekend hasłem `Tak mija dzień` najlepsze popołudnie z Mateuszem Dublinowskim`. Niech więc będzie najlepsze również z Twoją Firmą!

Jak pokazują badania popołudnie to jeszcze radiowy prime time. To pasmo daje ostatnią w ciągu dnia możliwość dotarcia do reklamowo najatrakcyjniejszej grupy wiekowej 25-59 lat.
Oferujemy nawet do 20 wskazań sponsorskich tygodniowo. Emisja wskazań sponsorskich od poniedziałku do piątku w czasie trwania programu w godzinach od 15:00 do 18:00 oraz w niektórych zapowiedziach programu

„HIT-PORT”
Marka Sponsora jeszcze bardziej Przebojowa!
Codzienna lista przebojów – od 18:00 do 20:00

Reklama w Radiu Weekend FM
`HIT PORT` to dwie godziny emocjonujących, muzycznych zmagań. Codziennie od poniedziałku do piątku 20 hitów cumuje w przebojowym porcie Weekend FM. Dowodzi nim zwariowany na punkcie muzyki Lod Kamilos, czyli Kamil Gierczak. Jeden wzięty prowadzący i jedno pierwsze miejsce do wzięcia. O tym, komu przypadnie decydują słuchacze. Niech wiedzą również, że te pełne pozytywnych emocji i rywalizacji dwie muzyczne godziny spędzają dzięki Twojej firmie.

W przeciwieństwie do pasma porannego, południowego i popołudniowego, pasmo wieczorne zagospodarowane jest przede wszystkim przez młodych słuchaczy. To oni głównie słuchają radia w porze wieczornej po powrocie ze szkoły czy zajęć na uczelni. HIT-PORT więc to doskonały sposób, by dotrzeć do grupy wiekowej 15-24 lata, czyli do młodych i otwartych na nowości słuchaczy.
Oferujemy nawet do 20 wskazań sponsorskich tygodniowo*, logo Sponsora na stronie audycji oraz w panelu głosowania na liście przebojów. Emisja wskazań sponsorskich od poniedziałku do piątku w czasie trwania programu w godzinach od 18:00 do 20:00 oraz w niektórych zapowiedziach programu

„Weekend pełen muzyki”
Weekend pełen Twojej Firmy!
Audycja weekendowa – od piątku do niedzieli

W końcu ! Naszedł weekend. Dla naszych słuchaczy to weekend pełen muzyki. Dla Twojego klienta może być to weekend z Twoją firmą. Dobra muzyka, krótsze serwisy wiadomości i weekendowe zabawy – wszystko to daje poczucie wytchnienia po całym tygodniu pracy. Nie oznacza to jednak, że w piątkowy wieczór, sobotę i niedzielę słuchacze muszą zapomnieć o Marce Sponsora. Daj o sobie znać. Niech ten weekend trwa wiecznie, tak jak nazwa Twoje Firmy w świadomości Słuchacza/Klienta.

Jak pokazują badania radia słucha się w weekendy inaczej niż w dni powszednie, bardziej uważnie. Bardzo często radio towarzyszy podczas drogi samochodem na cotygodniowe zakupy do hipermarketów. Staje się ostatnim medium za pośrednictwem którego konsument styka się z przekazem reklamowym i może wpłynąć na jego ostateczne decyzje zakupowe. Radia słuchamy podczas spotkań ze znajomymi, w trasie, w czasie weekendowych wyjazdów, przy sprzątaniu.
Oferujemy nawet do 20 wskazań sponsorskich oraz możliwość przeprowadzenia dodatkowego konkursu Sponsora. Emisja wskazań sponsorskich w czasie trwania `Weekendu pełnego muzyki` od godz. 20:00 w piątki do godz. 12:00 w niedziele oraz w niektórych zwiastunach programu

„Przebojowy budzik w Weekend FM”
Marka Sponsora wygrywa zawsze!
Konkurs – od poniedziałku do piątku

Konkurs, w którym Słuchacze wybierają, który z trzech zaproponowanych przez prowadzącego program Ranny Powstaniec utworów ma zostać zagrany o poranku. Nigdy nie ma pewności jaki dokładnie utwór usłyszmy punktualnie o 7:15. Pewne jest natomiast to, że z tą wspaniałą, muzyczną zabawą może kojarzyć się również Marka Sponsora.

Oferujemy nawet do 20 wskazań sponsorskich tygodniowo. Emisja wskazań sponsorskich od poniedziałku do piątku na początku i na końcu audycji około godziny 7:15

Kontakt

Biuro reklamy Weekend FM

Czynne w godzinach 9:00 - 17:00.

ul. Jana Pawła II/1B, 89-604 Chojnice

tel. 0-52 397 11 01
fax 0-52 397 11 52

e-mail: reklama@weekendfm.pl

Maciej Narloch
Kierownik ds. sprzedaży

tel. 601 171 234

e-mail: maciej.narloch@weekendfm.pl

Doradcy klienta z Twojego terenu:

Jan Leszczyński
Doradca handlowy

Miasto Chojnice,
Gmina Chojnice

tel. 602 120 656

e-mail: jan.leszczynski@weekendfm.pl

Katarzyna Zagozdon
Doradca handlowy

Sępólno Kr., Kamień Kr., Więcbork, Tuchola

tel. 695 083 377

e-mail:  katarzyna.zagozdon@weekendfm.pl

 

Hanna Gobosz
Doradca handlowy

Miasto Człuchów i Gmina Człuchów

tel. 601 937 694

e-mail: hanna.gobosz@weekendfm.pl

Bartłomiej Zakrzewski
Doradca handlowy

Chojnice, Brusy

tel. 602 490 175

e-mail: bartek.zakrzewski@weekendfm.pl

Tomasz Romanów
Doradca handlowy

Bytów, Kościerzyna

tel. 603 639 150

e-mail: tomasz.romanow@weekendfm.pl

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.
Copyright © 2001-2020 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies
Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności. zamknij