![Weekend w kinie. Wygraj bilety do kina w Chojnickim Centrum Kultury!](_fot/!news/2023_03/male/1677753140weekend_w_kinie.jpg)
- niedziela, 4 października 2020 17:34
Sępólno Krajeńskie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Więcborku przechodzi od poniedziałku (05.10) na nauczanie hybrydowe
Zmiany dotyczą przedszkolaków i pierwszoklasistów.
Bedzie nauczanie hybrydowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Więcborku – dowiedziało się Weekend FM. Od poniedziałku (05.10) dzieci z oddziału przedszkolnego zostają w domu, a klasa 1 będzie miała nauczanie zdalne. Pozostałe klasy będą miały normalna naukę w szkole.
Taka sytuacja ma związek z zakażeniem koronawirusem kobiety z Więcborka, która figuruje w dzisiejszych (04.10) statystykach województwa kujawsko – pomorskiego. Taki sposób nauczania będzie funkcjonował na razie przez dwa dni, do czasu przeprowadzenia testów u członków rodziny zakażonej kobiety.
![Szkoła Podstawowa nr 2 w Więcborku przechodzi od poniedziałku (05.10) na nauczanie hybrydowe](assets/img/reg3.png)
- wtorek, 11 lutego 2025 9:17
Sępólno Krajeńskie
Wiemy już, kto został sportowcem roku 2024 w gminie Sępólno Krajeńskie
- wtorek, 11 lutego 2025 8:56
Sępólno Krajeńskie
Kandydat na prezydenta Karol Nawrocki odwiedzi jutro (12.02) Sępólno Krajeńskie
- poniedziałek, 10 lutego 2025 8:44
Powiat sępoleński
Zmiana na stanowisku zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim
- niedziela, 9 lutego 2025 8:16
Gmina Sępólno Krajeńskie
Ruszyła budowa kanalizacji sanitarnej w Lutowie, w gminie Sępólno Krajeńskie
- sobota, 8 lutego 2025 8:09
Sępólno Krajeńskie
Zespół "Wilki" będzie muzyczną gwiazdą tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego
- sobota, 8 lutego 2025 8:09
Gmina Więcbork
Znamy już gwiazdę tegorocznych Dni Więcborka. Artystę wybrali mieszkańcy miasta
- 20
- piątek, 7 lutego 2025 10:47
Sępólno Krajeńskie
Zakończyła się budowa Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Sępólnie Krajeńskim (FOTO)
- piątek, 7 lutego 2025 9:51
Gmina Kamień Krajeński
5,5 złotego więcej zapłacą za śmieci mieszkańcy gminy Kamień Krajeński. "Podwyżka niestety była nieunikniona"
- 2
- piątek, 7 lutego 2025 9:23
Powiat sępoleński
Pod koniec 2028 roku obwodnice Kamienia i Sępólna Krajeńskiego mają być gotowe (ROZMOWA)
- 2
- czwartek, 6 lutego 2025 17:35
Gmina Sępólno Krajeńskie
Zniszczone drzwi i część elewacji. Wybuch gazu w budynku wielorodzinnym w Komierowie, w gminie Sępólno Krajeńskie (FOTO)
- 4
- czwartek, 6 lutego 2025 8:20
Powiat sępoleński
Nocny pożar budynku wielorodzinnego w Obkasie, w gminie Kamień Krajeński (FOTO)
- środa, 5 lutego 2025 8:16
Powiat sępoleński
Kierowca golfa poszkodowany w wypadku na krajówce w gminie Kamień Krajeński. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe
- 4
- wtorek, 4 lutego 2025 10:57
Sępólno Krajeńskie
Władze Sępólna Krajeńskiego nie kryją radości z podpisania umów na budowę obwodnic Kamienia i Sępólna (FOTO)
- 18
- poniedziałek, 3 lutego 2025 9:52
Sępólno Krajeńskie
Zmiana na stanowisku komendanta powiatowego PSP w Sępólnie Krajeńskim (FOTO)
- 10
- piątek, 31 stycznia 2025 9:24
Sępólno Krajeńskie
To wojsko zdecyduje o dokładnej trasie drogi ekspresowej Via Pomerania, która ma przebiegać przez nasz region (REPORTAŻ)
- piątek, 31 stycznia 2025 6:52
Powiat sępoleński
Jest zgoda wojewody na dalsze zawieszenie działalności ginekologii w Szpitalu Powiatowym w Więcborku
- środa, 29 stycznia 2025 10:50
Powiat sępoleński
Nie będzie rozprawy sądowej w sprawie obwodnic Kamienia i Sępólna Krajeńskiego
- środa, 29 stycznia 2025 9:57
Powiat sępoleński
Ponad 200 tysięcy złotych z powiatu sępoleńskiego trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- poniedziałek, 27 stycznia 2025 9:07
Powiat sępoleński
Sępoleński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pobił rekord zbiórki
- niedziela, 26 stycznia 2025 14:49
Powiat sępoleński
Sztaby Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy w powiecie sępoleńskim również się mocno rozpędzają (RELACJA)
- niedziela, 26 stycznia 2025 9:57
Gmina Kamień Krajeński
Zespół RoomX zagra jutro (26.01) podczas 33 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamieniu Krajeńskim
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
7:26"Kościerzyna pokazała, że zasłużyła na tę galę". Ponad 200 nagrodzonych podczas Pomorskiej Gali Lekkiej Atletyki (FOTO)
20:58"To moja porażka. Nie wiem czy będę dalej pracował". Red Devils grzęzną w strefie spadkowej. Ostatnia drużyna w tabeli wygrała w Chojnicach 4:2 (FOTO)
8:35"Przyjedzie do nas zespół z innym poziomem motywacji". Red Devils Chojnice podejmą AZS UW Wilanów
8:14Pierwsza porażka Chojniczanki w zimowych sparingach. Pierwszoligowa Warta Poznań pokonała naszego drugoligowca 1:0
18:19"Nie potrafiłem odmówić". Przemysław Struś o powrocie do Chojnickiego Klubu Żeglarskiego
Ostatnio dodane artykuły:
9:49Maria Mirecka z człuchowskiej szkoły "Piano" jest powiatową mistrzynią ortografii. "Dyktando okazało się bardzo trudne" (FOTO)
9:41Hospicjum domowe w Bytowie ma do dyspozycji nowy sprzęt. "Udało nam się kupić trzy fajne, mobilne rzeczy"
9:32Dobiega końca internetowe głosowanie na nominowanych do chojnickich Dokonań Roku 2024
9:20Mieszkańcy Pawłówka, w gminie Przechlewo nie chcą w swojej wsi drugiej chlewni. Wójt mówi, że ma związane ręce (REPORTAŻ)
9:17Wiemy już, kto został sportowcem roku 2024 w gminie Sępólno Krajeńskie
8:56Kandydat na prezydenta Karol Nawrocki odwiedzi jutro (12.02) Sępólno Krajeńskie
7:26"Kościerzyna pokazała, że zasłużyła na tę galę". Ponad 200 nagrodzonych podczas Pomorskiej Gali Lekkiej Atletyki (FOTO)
7:25Zmiany na stanowisku dyrektora w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Konarzynach. "Konkurs nie został rozstrzygnięty"
7:23Spore koszty czekają miasto Chojnice po otwarciu zachodniego obejścia. Ile będzie kosztować oświetlenie?
7:22Jest "Człuchowskie becikowe". Miasto wesprze finansowo rodziny nowo narodzonych dzieci