
- sobota, 28 listopada 2015 9:15
DKF Film ´Onirica´
Kino Chojnickiego Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek 30 listopada o godz. 19:00 na film ´Onirica´, który opowiada o wizji miłości silniejszej niż śmierć.
reżyseria: Lech Majewski
scenariusz: Lech Majewski
gatunek: Dramat
produkcja: Polska
czas trwania: 95 min.
Adam (Michał Tatarek) jest na pozór zwykłym pracownikiem supermarketu. W rzeczywistości do niedawna był naukowcem - specjalistą z dziedziny literatury symbolicznej. Jego błyskotliwą karierę przerwał tragiczny wypadek, w którym zginęła jego ukochana Basia (Anna Mielczarek) i najlepszy przyjaciel Kamil (Szymon Budzyk), a on sam cudem przeżył. Od tej pory jedyne czego pragnie to sen. Zasypia, kiedy tyko nadarzy mu się okazja. We śnie ucieka od rzeczywistości, której nie akceptuje. Przenosi się do mrocznego świata rodem z ´Boskiej Komedii´ Dantego, dzieła, na którego punkcie miał w czasie pracy akademickiej prawdziwą obsesję. Wizje te nakładają się na świat realny, gdzie przychodzą kolejne nieszczęścia, powodzie, pożary, a w końcu katastrofa samolotu prezydenckiego.
Zapraszamy!
Terminy seansów
Poniedziałek 30 Listopad - godz: 19:00
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
10:21300 zawodników rywalizowało w majowy weekend w Mistrzostwach Strefy Północnej w motocrossie w Więcborku (FOTO)
9:51Bytovia Bytów pokonała Kolejarza Chojnice w czwartoligowych derbach regionu, a rezerwy Chojniczanki zremisowały z wiceliderem (FOTO)
8:40Leszek Jodaniewski z Człuchowa mistrzem Polski amatorów w tenisie stołowym
8:14Niższe wpisowe na Tour de Romgaz. Trwają zapisy na charytatywny wyścig po regionie
16:14Minimalne, ale bardzo ważne zwycięstwo Chojniczanki. Pokonała 1:0 Skrę Częstochowa i zbliżyła się na 4 punkty do Wieczystej Kraków (RELACJA, FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
14:41Prezes szpitala w Miastku zrezygnowała z funkcji. Kierowała nim zaledwie pół roku
14:354000 złotych i 14 punktów karnych. Taki mandat wystawili 25-latce z Ustronia Morskiego policjanci z sępoleńskiej drogówki
13:52W Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej (FOTO)
13:08W Chojnicach będą zbiórki odpadów tekstylnych. W ratuszu rozważają także dodatkowe kontenery przy szkołach
11:27Będzie więcej pieniędzy dla gminy Człuchów z podatków za wiatraki. To prawie 5 mln zł rocznie
10:31Jaki był pierwszy rok po powrocie Andrzeja Żmudy Trzebiatowskiego na stanowisko wójta Przechlewa? "Postawiłbym sobie czwórkę z plusem" (ROZMOWA, WIDEO)
9:54Ruch wahadłowy na drodze krajowej numer 21 w Dretyniu. Przewróciła się ciężarówka z drewnem (AKTUALIZACJA)
9:00Rozpoczyna się maraton maturalny. W powiecie chojnickim do egzaminów przystąpi ponad 700 absolwentów (ROZMOWA)
8:48Ruszył remont przejazdu kolejowego w Człuchowie. W pierwszym etapie nie będzie większych utrudnień w ruchu
7:24Radni z Czerska pytają, czy przebudowa centrum miasta idzie zgodnie planem