
- środa, 30 maja 2007 9:00
Archiwum
Biznesmen i kontrowersyjny artysta Mariusz Janik... sprząta Charzykowy
Zielona, odblaskowa kamizelka, miotła, szufla i wiadro na śmieci – tak wygląda ekwipunek chojnickiego biznesmena i kontrowersyjnego artysty Mariusza Janika, który.
sprząta Charzykowy.
Nie robi tego jednak dla przyjemności, a za karę. Odpracowuje w ten sposób grzywnę, którą orzekł wobec niego sąd w Bydgoszczy. „Już sam nie wiem, za co zostałem ukarany”, twierdzi Janik. Pracę rozpoczyna codziennie o godzinie 6. 00 rano i pracuje do 9. 00.
Mariusz Janik ma do odpracowania 200 godzin w ciągu 5 miesięcy. „Jest bardzo przyjemnie, więc postaram się wykorzystać cały ten czas” - zapewnia
Nie robi tego jednak dla przyjemności, a za karę. Odpracowuje w ten sposób grzywnę, którą orzekł wobec niego sąd w Bydgoszczy. „Już sam nie wiem, za co zostałem ukarany”, twierdzi Janik. Pracę rozpoczyna codziennie o godzinie 6. 00 rano i pracuje do 9. 00.
Mariusz Janik ma do odpracowania 200 godzin w ciągu 5 miesięcy. „Jest bardzo przyjemnie, więc postaram się wykorzystać cały ten czas” - zapewnia
Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.
- wtorek, 22 maja 2012 8:24
Archiwum Zgodę na zakup samochodu wyraziła Rada
125 tys. na nowy samochód dla ZDP
- poniedziałek, 21 maja 2012 9:12
Archiwum Wylicytowane na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy
Władczyni jeziora Charzykowskiego
- czwartek, 10 maja 2012 9:44
Archiwum Afera finansowa w Biurze Obsługi Oświaty Samorządowej
W kasie brakuje pieniędzy! Księgowa na dyscyplinarce
- środa, 2 maja 2012 8:23
Archiwum Wniosek burmistrza poparli radni
Basen spółką z o.o. - będzie miał prezesa i radę nadzorczą
- piątek, 20 kwietnia 2012 12:19
Archiwum Inicjator powołania placówki uhonorowany
Muzeum Ziemi Kościerskiej będzie miało patrona
- 2
- poniedziałek, 16 kwietnia 2012 12:33
Archiwum Pojadą na Mistrzostwa Europy i Świata
Tancerki z Chojnic znów będą reprezentować Polskę
- piątek, 6 kwietnia 2012 9:14
Archiwum Bo autobusy omijają przystanki
Starosta zmienia kurs. Teraz się zaniepokoił
- czwartek, 5 kwietnia 2012 13:43
Archiwum Wymarznięte oziminy
Straty w uprawach. Już 200 rolników zlożyło wnioski
- czwartek, 21 stycznia 2010 9:25
Archiwum 21. stycznia – Dzień Babci
Święto najbardziej ukochanej osoby
- niedziela, 17 stycznia 2010 10:52
Archiwum Piłka nożna - III liga
Przygotowania III-ligowców - odsłona 1
- środa, 6 stycznia 2010 8:32
Archiwum Dziś święto Trzech Króli
W tym roku dzień w pracy, w przyszłym – może już wolny
- czwartek, 17 września 2009 13:04
Archiwum Czy pamiętamy tę datę?
17 września – atak Związku Radzieckiego na Polskę
- piątek, 7 sierpnia 2009 18:00
Archiwum
9 osób trafiło do szpitala po wypadku na trasie Szarlota – Wdzydze Kiszewskie
- piątek, 7 sierpnia 2009 18:00
Archiwum
Chojnice: jest decyzja o warunkach zabudowy działki przy rondzie „Solidarności”
- poniedziałek, 3 sierpnia 2009 10:00
Archiwum
W grudniu w Brusach rozpoczną działalność Warsztaty Terapii Zajęciowej
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
7:39Dwa krążki Boxing Team Chojnice na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (FOTO)
10:21300 zawodników rywalizowało w majowy weekend w Mistrzostwach Strefy Północnej w motocrossie w Więcborku (FOTO)
9:51Bytovia Bytów pokonała Kolejarza Chojnice w czwartoligowych derbach regionu, a rezerwy Chojniczanki zremisowały z wiceliderem (FOTO)
8:40Leszek Jodaniewski z Człuchowa mistrzem Polski amatorów w tenisie stołowym
8:14Niższe wpisowe na Tour de Romgaz. Trwają zapisy na charytatywny wyścig po regionie
Ostatnio dodane artykuły:
16:52Pożar magazynu, garażu i szopy w Nowym Gronowie, w gminie Debrzno. Strażacy obronili przed ogniem budynek jednorodzinny (FOTO)
15:15 Personel kościerskiej lecznicy dołącza do protestu przeciwko przemocy wobec medyków (FOTO)
13:47Rusza naprawa torowiska w Silnie. Przejazd od 7 maja będzie przez tydzień zamknięty. Wyznaczono objazdy
11:47Pies w typie amstaffa zagryzł mniejszego psa w Kościerzynie. Radna zarzuca straży miejskiej nieudolne działania
11:30Postępuje budowa zadaszonego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Gotelpiu
10:56Poważny wypadek w gminie Studzienice. Dwoje nastolatków trafiło do szpitala po dachowaniu
10:3119-latek z Chojnic zatrzymany po pościgu ulicami miasta. Stwarzał realne zagrożenie dla bezpieczeństwa
9:20Dobiega końca modernizacja parku przy ulicy 8 Marca. "Już za chwileczkę będziemy mogli oddać ten park naszym mieszkańcom" (ROZMOWA)
9:03Maturzyści zmierzą się z "królową nauk". Rozpoczął się egzamin z matematyki na poziomie podstawowym (ROZMOWA)
8:20Spółka PKP PLK informuje, w jakich dniach na remontowanym przejeździe kolejowym w Człuchowie będzie ruch wahadłowy
Copyright © 2001-2025 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies