
- 3
- wtorek, 4 lipca 2023 9:09
Sport ◆ Chojnice
Zawodniczki Red Devils Ladies Chojnice były o krok od medalu Igrzysk Europejskich
Wraz z kobiecą reprezentacją Polski w beach soccerze uplasowały się tuż za podium.
O niesamowitym pechu mogą mówić Magdalena Szpera, Wiktoria Słowy, Katarzyna Gozdek i Dagmara Świt z Red Devils Ladies Chojnice. Wraz z reprezentacją Polski w kobiecym beach soccerze były o włos od medalu odbywających się w naszym kraju Igrzysk Europejskich.
Turniej w Tarnowie rozpoczęły od zwycięstwa 5:1 nad Czeszkami. W drugim meczu grupowym Polki przegrały 1:2 z Portugalkami, tracąc gola w ostatniej sekundzie meczu. Mimo to wyszły z drugiego miejsca w grupie do półfinału. Po zaciętym meczu przegrały jednak 2:3 z Hiszpankami - późniejszymi złotymi medalistkami. W meczu o brąz doszło do rewanżu z Portugalią. W podstawowym czasie gry padł remis 2:2, ale Polki przegrały medal w rzutach karnych 0:3.
"Czujemy ogromny niedosyt" - przyznaje po turnieju pochodząca z Charzyków Magdalena Szpera.
- Bardzo ciężko to wszystko przeżyłyśmy, jeszcze emocje schodzą. Ciężko się wypowiadać, bo było tak naprawdę niedaleko. Przegrałyśmy, ale uważam, że nie jesteśmy gorsze. Pokazałyśmy, że potrafimy grać jak równy w równym. Nasza reprezentacja trwa krótko, to był nasz pierwszy wspólny turniej, ale nie ukrywajmy, to były bardzo mocne przeciwniczki, światowe zawodniczki.
Magdalena Szpera
W całym turnieju zawodniczka Red Devils Ladies Chojnice Katarzyna Gozdek zdobyła dwie bramki. A asystentem selekcjonera reprezentacji Polski był trener "lejdis" Tomasz Poźniak.

- poniedziałek, 28 kwietnia 2025 0:54
Chojnice
Zderzenie pojazdów na skrzywianiu w Chojnicach. Szczęśliwie obyło się bez poszkodowanych (FOTO)
- niedziela, 27 kwietnia 2025 15:49
Sport ◆ Chojnice
Damian Primel uratował Chojniczance punkt. Remis 1:1 w wyjazdowym meczu ze Świtem Szczecin
- niedziela, 27 kwietnia 2025 11:30
Gmina Brusy
Pijany 21-latek wypadł z drogi i uszkodził infrastrukturę kolejową. Do zdarzenia doszło w Brusach Wybudowanie
- niedziela, 27 kwietnia 2025 8:43
Gmina Brusy
Gmina Brusy przygotowuje się do zakupu elektrycznej śmieciarki i dużych pojemników na odpady
- 20
- sobota, 26 kwietnia 2025 22:09
Sport ◆ Chojnice
Sensacyjne zwycięstwo na pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. Red Devils Chojnice gromią Dreman 7:0. "Dlaczego tak późno?" (FOTO)
- sobota, 26 kwietnia 2025 8:35
Gmina Chojnice
Wójt gminy Chojnice zapowiada spotkanie w sprawie braku swobodnego przejścia wzdłuż rzek i jezior
- 10
- piątek, 25 kwietnia 2025 21:18
Gmina Chojnice
Pierwsza łódź kabinowa trafiła na wyposażenie OSP w Charzykowach. Przywitanie było huczne (FOTO, WIDEO)
- 3
- piątek, 25 kwietnia 2025 13:07
Chojnice
Policja wyjaśnia okoliczności incydentu podczas wiecu Karola Nawrockiego na chojnickim rynku
- 29
- piątek, 25 kwietnia 2025 12:14
Chojnice
Tegoroczni maturzyści żegnają się ze swoimi szkołami. Akademia odbyła się między innymi w LO im. Filomatów Chojnickich (FOTO)
- piątek, 25 kwietnia 2025 9:33
Chojnice
Uciążliwe zapachy w okolicach ulicy Tucholskiej w Chojnicach. Mieszkańcy skarżą się, że "nie można otworzyć okien"
- piątek, 25 kwietnia 2025 9:26
Gmina Brusy
Zespół Pieśni i Tańca "Krëbane" w Brusach obchodzi jubileusz 45-lecia. "Przygotowanie grupy tanecznej trwało rok" (ROZMOWA)
- 7
- piątek, 25 kwietnia 2025 8:24
Powiat chojnicki
"Kultura", "Łysa Pała" i "Szpicdzyndzel". Zaborski Park Krajobrazowy wydał mapę jezior charzykowskich z lokalnymi nazwami (ROZMOWA)
- czwartek, 24 kwietnia 2025 16:06
Chojnice
"Ja też bym zawetował taką ustawę". Karol Nawrocki o obniżeniu składki zdrowotnej (ROZMOWA WEEKEND FM)
- 20
- czwartek, 24 kwietnia 2025 14:12
Chojnice
Chojniczanie bili rekord we wspólnym czytaniu. "Udowadniamy, że czytanie to nie tylko indywidualna przyjemność" (FOTO)
- czwartek, 24 kwietnia 2025 10:54
Chojnice
Czy będzie rewolucja w głosowaniach Rady Miejskiej Chojnic? Część radnych chce oddzielnie decydować o zmianach w budżecie
- czwartek, 24 kwietnia 2025 9:25
Gmina Chojnice
Najwyższa Izba Kontroli w Urzędzie Gminy Chojnice. "Kontrola jest zaplanowana na 2-3 miesiące" (ROZMOWA)
- środa, 23 kwietnia 2025 12:21
Chojnice
W czwartek w Chojnicach kolejne bicie rekordu w jednoczesnym czytaniu na Starym Rynku (ROZMOWA)
- 8
- środa, 23 kwietnia 2025 8:38
Chojnice
IPN wydał pierwszy tom materiałów źródłowych o niemieckich zbrodniach na Pomorzu w 1939 r. Są tu także dokumenty z naszego regionu (ROZMOWA)
- środa, 23 kwietnia 2025 8:06
Chojnice ◆ Człuchów ◆ Bytów
Kandydat na prezydenta Karol Nawrocki odwiedzi region. Jutro (24.04) spotka się z mieszkańcami Chojnic, Bytowa i Człuchowa
- środa, 23 kwietnia 2025 7:51
Powiat chojnicki
Rusza remont mostu w Męcikale w gminie Brusy. Od 24 kwietnia obowiązywać tu ma ruch wahadłowy
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
15:49Damian Primel uratował Chojniczance punkt. Remis 1:1 w wyjazdowym meczu ze Świtem Szczecin
8:46Po punkty pojechali do Szczecina. Chojniczanka zagra dziś (27.04.) na wyjeździe ze Świtem
22:09Sensacyjne zwycięstwo na pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. Red Devils Chojnice gromią Dreman 7:0. "Dlaczego tak późno?" (FOTO)
8:35Pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. W ostatnim meczu sezonu Red Devils Chojnice podejmą Dreman Opole Komprachcice
17:19"Przyjemność z gry odczuwa się po 15 minutach". Padel i squash zadomowiły się w Chojnicach. Są korty, liga i klub (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
0:54Zderzenie pojazdów na skrzywianiu w Chojnicach. Szczęśliwie obyło się bez poszkodowanych (FOTO)
15:49Damian Primel uratował Chojniczance punkt. Remis 1:1 w wyjazdowym meczu ze Świtem Szczecin
11:30Pijany 21-latek wypadł z drogi i uszkodził infrastrukturę kolejową. Do zdarzenia doszło w Brusach Wybudowanie
11:00Ogród. Pole. Las. Za nami drugi dzień Wiosennych Targów Ogrodniczych Przechlewo 2025
9:55Opowiem ci historię, odcinek 172. Debrzno w średniowieczu
8:479. Wieczór Borowiacki w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi. Tym razem poświęcony malarstwu na szkle
8:45Dr Józef Buława będzie kolejną osobą wpisaną do Księgi Zasłużonych Powiatu Sępoleńskiego
8:44W Kościerzynie pojawią się nowe nasadzenia. Koszt przedsięwzięcia wynosi 150 tys. zł
8:43Gmina Brusy przygotowuje się do zakupu elektrycznej śmieciarki i dużych pojemników na odpady
22:09Sensacyjne zwycięstwo na pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. Red Devils Chojnice gromią Dreman 7:0. "Dlaczego tak późno?" (FOTO)