
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoWładze Chojnic podjęły decyzję o dezynfekcji najbardziej uczęszczanych miejsc publicznych w mieście.
Akcja ruszyła w piątek (10.04) późnym popołudniem i potrwa jeszcze także w sobotę (11.04), a koordynuje ją Straż Miejska.
- Na pierwszy plan pójdzie centrum miasta, czyli od ul. Szerokiej do Netto. Cały deptak, ul. 31 Stycznia, Stary Rynek, Kościuszki; czynności te będzie wykonywała ochotnicza straż pożarna, wyposażona będzie w środki dezynfekujące specjalistyczne. Zakładamy także, że w sobotę będą dezynfekowane przystanki komunikacji miejskiej.
Arkadiusz Megger
Mówi Weekend FM komendant Straży Miejskiej w Chojnicach Arkadiusz Megger.
Dezynfekcja miejsc publicznych w mieście będzie powtarzana. Kolejna tura najprawdopodobniej w połowie przyszłego tygodnia.

Słuchaj w: