
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoNa początku kwietnia okazało się, że jeden z pracowników firmy jest zakażony koronawirusem.
Pracownicy firmy Polcom Modular spod Chojnic, którzy od ponad tygodnia przebywają na kwarantannie po kontakcie z zakażonym koronawirusem mężczyzną, mają już wykonywane testy. Pobieranie wymazów do badań rozpoczęło się w minioną środę.
Jak ustaliło Weekend FM, najszybciej z pracą poradził sobie sanepid z Człuchowa.
- Wiemy, że od 8 kwietnia zaczęły się testy, jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, że zgodnie ze zobowiązaniem, które złożył sanepid, że wszyscy zostaną przetestowani. Mam nadzieję, że rzeczywiście tak się stanie. Chciałam tutaj również w tym miejscu pogratulować sanepidowi człuchowskiemu. Życzę, żeby wszystkie sanepidy miały czas i jakość pracy tak, jak pracuje sanepid człuchowski.
Dorota Żuchowicz
Mówi Weekend FM Dorota Żuchowicz z Polcom Modular.
Pozostali pracownicy firmy pracują bez zakłóceń. Jak informuje Dorota Żuchowicz, codziennie są poddawani pomiarowi temperatury i otrzymują nowe jednorazowe maseczki i rękawiczki.

Słuchaj w: