- środa, 27 maja 2015 15:16
Nowość w Weekend Fm
Zobacz najnowszy teledysk Bednarka do utworu ´Sailing´
´Sailing´ promuje nowy album Bednarka - ´Oddycham´, który ukaże się w najbliższy piątek 29.05 nakładem Lou&Rocked Boys.
Oto co Kamil pisze o tym wydawnictwie:
Album ´Oddycham´ nie jest zestawem piosenek, które powstawały z myślą o płycie. To swego rodzaju dziennik, zbiór moich wspomnień z ostatnich dwóch intensywnych lat. Wyjątek stanowi utwór "List" - jest to piosenka, którą mój tata napisał dla mamy kiedy byli bardzo młodzi. Nigdy nie miał okazji, by ja nagrać, wiec zrobiłem to dla niego.
Na początku tego roku wróciłem na Jamajkę, by ponownie spotkać się ze wspaniałymi muzykami, których miałem okazję poznać kilka lat wcześniej. Zaprosiłem do współpracy m.in. rewelacyjnego saksofonistę Deana Frasera i jego sekcję dętą, Alborosie´ego, chórek Earl i Maria Smith (dzieci gitarzysty Earla ´Chinna´ Smitha - grającego m.in. z Bobem Marley´em i jego synami), Resoterica z Fyah Keepers i bardzo ważną dla mnie postać - Juniora Kelly. To właśnie dzięki niemu zacząłem słuchać reggae. Na płycie udział wzięli także niezwykli polscy goście, jak Jelonek, Staff, KaCezet i wielu innych.
Album zarejestrowaliśmy we wrocławskim Tower Studio oraz Tuff Gong Studio w Kingston, a produkcją zajął się Mario Activator ze Studio As One.
´Oddycham´ to energetyczne, rootsowe reggae ze wspólnym mianownikiem - moimi wspomnieniami.”
Kamil Bednarek
- 2
- piątek, 6 czerwca 2025 16:05
Sport Sportowy Weekend nr 296
Paweł Władyczak rozegra 900. mecz w MKS-ie Debrzno, a Tomasz Pozorski awansował z Sokołem Kleczew do II ligi
- piątek, 6 czerwca 2025 16:03
Gmina Miastko
Kolizja w Miłocicach w gminie Miastko. Autobus zjechał z drogi i uderzył w płot świetlicy wiejskiej
- piątek, 6 czerwca 2025 15:09
Gmina Lubiewo
15-latka z powiatu tucholskiego odnaleziona (AKTUALIZACJA)
- piątek, 6 czerwca 2025 14:42
Gmina Czersk
Śledczy mają pewność, czyje zwłoki znaleziono w okolicach Wojtala. Przyczyna śmierci nie jest znana
- 10
- piątek, 6 czerwca 2025 14:27
Gmina Chojnice
Wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański urzęduje nieprzerwanie od 35 lat. "Zaszczytna praca, ale trudna" (FOTO)
- piątek, 6 czerwca 2025 14:05
Gmina Człuchów
Ukradli elektronarzędzia i uciekali z łupem. Jednego z mężczyzn złapał dzielnicowy z gminy Człuchów
- piątek, 6 czerwca 2025 10:40
Chojnice
Przebudowa deszczówki i wielkie sprzątanie. Burmistrz Chojnic zapowiada działanie po czwartkowej ulewie
- piątek, 6 czerwca 2025 10:36
Bytów
W sobotę 7 czerwca w Bytowie odbędzie się Piknik Rodzinny z Automobilklubem Bytowskim
- piątek, 6 czerwca 2025 10:35
Powiat kościerski
Już po raz 32. w Lubaniu, w gminie Nowa Karczma, odbędą się Pomorskie Agro Targi
- piątek, 6 czerwca 2025 10:34
Gmina Śliwice
Święto w gminie Śliwice. W niedzielę (8.06) tutaj jubileusz Bractwa Świętego Huberta
- piątek, 6 czerwca 2025 10:33
Chojnice
Będzie przebudowa placu Niepodległości w Chojnicach. Wykonawca będzie realizował zadanie w czasie wakacji
- piątek, 6 czerwca 2025 10:26
Woj. kujawsko-pomorskie
GDDKiA cały czas nie może podpisać umowy na przebudowę drogi krajowej nr 25 z Obodowa do Mąkowarska
- piątek, 6 czerwca 2025 9:56
Gmina Debrzno
Ruszyły Salezjańsko-Gminne Dni Młodości w Debrznie. Czekają nas trzy dni różnych wydarzeń
- 6
- piątek, 6 czerwca 2025 9:34
Gmina Więcbork
Środowiskowy Dom Samopomocy w Więcborku już po raz dziewiąty organizuje Festiwal Piosenki Turystycznej (ROZMOWA)
- piątek, 6 czerwca 2025 8:36
Kościerzyna
Nowy mural w centrum Kościerzyny. Ścianę bloku zdobi wizerunek Marii Skłodowskiej-Curie
- piątek, 6 czerwca 2025 7:54
Sport
Rekordzistka Polski w biegu na 1500 metrów Weronika Lizakowska odchodzi z Remusa Kościerzyna
- piątek, 6 czerwca 2025 7:06
Człuchów
Wykonawca Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie wyłoniony. "Planujemy podpisanie umowy"
- piątek, 6 czerwca 2025 6:46
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Piątek nadal z burzami. IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia. Podczas burz opady do 20 mm, lokalnie może spaść grad
- czwartek, 5 czerwca 2025 19:17
Powiat chojnicki
Uwaga kierowcy zablokowana jest droga wojewódzka 212 w gminie Chojnice. Trwa wyciąganie ciężarówki (AKTUALIZACJA)
- 10
- czwartek, 5 czerwca 2025 19:05
Chojnice
Intensywna ulewa spowodowała zalania w wielu miejscach Chojnic. Interweniują służby ratunkowe (FOTO, AKTUALIZACJA)
- 10
- czwartek, 5 czerwca 2025 16:23
Gmina Tuchola
11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy z imieniem ´Ziemi Tucholskiej´ i sztandarem
Polska i Świat:
Poseł PiS Aleksander Mrówczyński i wicemarszałek woj. pomorskiego Leszek Bonna z PO komentują dla Weekend FM wyniki II tury wyborów prezydenckich
zobacz wideoSą wyniki ze wszystkich obwodów głosowania. Karol Nawrocki prezydentem Polski
zobacz wideoDzisiaj (1.06) druga tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze będą otwarte do godz. 21.00
zobacz wideoWyniki sondażu IPSOS: Trzaskowski i Nawrocki w II turze
zobacz wideoPapież Franciszek nie żyje
zobacz wideo
Muzyka:
11:53Jakub Tysler czyli OUTBEAT - DJ i producent z Chojnic w drodze po światowy rozgłos. Dziś pojawił się w Weekend FM
13:47Marta Wdowczyk z człuchowskiego LO pisze teksty, śpiewa i nagrywa swoje piosenki. Dziś pojawiła się w Weekend FM
13:22LEO PIK od lat mieszka i tworzy w Warszawie. Dziś zagra w swojej rodzinnej Tucholi. Jutro wystąpi w Wierzchowie Dw.
11:51Chojnicki zespół SKETCH promuje kolejny singiel "Selfish". Dziś muzycy odwiedzili Weekend FM
11:35Lui Gawrońska po raz kolejny w Weekend FM. Nowy singiel i kolejny etap w karierze artystki z Sokola koło Czarnego
Ostatnio dodane artykuły:
16:03Kolizja w Miłocicach w gminie Miastko. Autobus zjechał z drogi i uderzył w płot świetlicy wiejskiej
15:0915-latka z powiatu tucholskiego odnaleziona (AKTUALIZACJA)
14:42Śledczy mają pewność, czyje zwłoki znaleziono w okolicach Wojtala. Przyczyna śmierci nie jest znana
14:27Wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański urzęduje nieprzerwanie od 35 lat. "Zaszczytna praca, ale trudna" (FOTO)
14:05Ukradli elektronarzędzia i uciekali z łupem. Jednego z mężczyzn złapał dzielnicowy z gminy Człuchów
10:40Przebudowa deszczówki i wielkie sprzątanie. Burmistrz Chojnic zapowiada działanie po czwartkowej ulewie
10:36W sobotę 7 czerwca w Bytowie odbędzie się Piknik Rodzinny z Automobilklubem Bytowskim
10:35Już po raz 32. w Lubaniu, w gminie Nowa Karczma, odbędą się Pomorskie Agro Targi
10:34Święto w gminie Śliwice. W niedzielę (8.06) tutaj jubileusz Bractwa Świętego Huberta
10:33Będzie przebudowa placu Niepodległości w Chojnicach. Wykonawca będzie realizował zadanie w czasie wakacji