
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMiało być czynne w Mikołajki, ale uruchomiono je pierwszego dnia zimy. Mieszkańcy Kościerzyny mogą już korzystać z lodowiska znajdującego się przy Zespole Szkół Publicznych nr 1.
Choć pogoda nie rozpieszcza, lód pokrywają kałuże, a jazda często odbywa się w strugach deszczu - na płytę białego orlika wychodzą pierwsi śmiałkowie. Mówi Radiu Weekend dyrektor Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zbigniew Richert:
- Lodowisko jest świetne, udało się w tym roku bardzo dobrą płytę uzyskać mimo przeciwności. Pierwsi chętni już punkt 10:00 jeździli na lodzie, dzieciaki nie mogły się doczekać, niektórzy z nowymi łyżwami. Warto robić dla nich to lodowisko.
Zbigniew Richert
Lodowisko będzie czynne od 10.00 do 20.30.

Słuchaj w: