
- środa, 6 sierpnia 2014 13:30
Transformers: Wiek zagłady
"Transformers: Wiek zagłady" jest kolejną częścią ze znakomitej serii z gatunku kina akcji i science - fiction w reżyserii Michaela Bay´a.
W roli głównej ujrzymy dwukrotnie nominowanego do nagrody Oscara Marka Wahlberga ( m.in."Infiltracja"; "Ted" ) oraz ponownie usłyszymy jeden z najbardziej rozpoznawalnych w branży filmowej głosów należący do Petera Cullena, który po raz kolejny wcieli się w postać Optimusa Prime´a.
W czwartej odsłonie wspaniałej sagi o potężnych Transformersach, poznacie zupełnie nowy rozdział ich historii i zobaczycie jeszcze więcej efektów specjalnych. Tym razem to ludzie zapolują na swoich stalowych obrońców, nie wiedząc, że Ziemia sama w sobie stanie się celem dla dużo groźniejszego wroga.
Piątek 08 Sierpień - godz: 18:00 3D
Sobota 09 Sierpień - godz: 15:00 3D
Sobota 09 Sierpień - godz: 18:00 3D
Niedziela 10 Sierpień - godz: 15:00 3D
Niedziela 10 Sierpień - godz: 18:00 3D
Poniedziałek 11 Sierpień - godz: 18:00 3D
Wtorek 12 Sierpień - godz: 18:00 3D
Środa 13 Sierpień - godz: 18:00 3D
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
18:22Chojniczanka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W sparingach jej rywalami będą trzy zespoły z Ekstraklasy (FOTO)
10:50Człuchowscy kajakarze zdobyli u siebie 11 medali Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym (FOTO)
9:20Trzech zawodników z regionu walczyło w Mistrzostwach Europy Weteranów w Tenisie Stołowym
8:52Kaszubia Kościerzyna nie awansuje do IV ligi. Przegrała półfinałowy mecz barażowy
8:22Red Devils Ladies Chojnice obroniły Puchar Polski w Beach Soccerze Kobiet
Ostatnio dodane artykuły:
6:52Pogorzelcy z Kiełpinka, w gminie Człuchów mają dach nad głową - u rodziny lub w gminnym mieszkaniu
23:28"Portrety chojniczan" można już oglądać w chojnickiej baszcie Kurza Stopa. To głównie fotografie mieszkańców miasta od XVIII do XX wieku (FOTO)
22:35Jubileuszowy mural w Chojnicach odsłonięty. Przedstawia stronę z gazety ukazującą kilka istotnych faktów z życia miasta
18:22Chojniczanka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W sparingach jej rywalami będą trzy zespoły z Ekstraklasy (FOTO)
14:43W Sępólnie Krajeńskim ruszyła rozbudowa siedziby Centrum Usług Społecznych
14:23Konkurs Weekend FM. Za co kochasz Chojnice? Wygraj zestaw okolicznościowych upominków z logo 750-lecia Chojnic
13:23Radni powiatu chojnickiego odrzucili skargę na zarządzanie i funkcjonowanie szpitala w Chojnicach
12:49Będą nowe lampy solarne w gminie Chojnice. Jest już umowa z wykonawcą. "Do 10 procent zamówienia możemy domówić"
12:46Zatrzymanie w Chojnicach. 34-latek poruszał się skradzionym autem, miał zakaz prowadzenia, a policjanci znaleźli przy nim narkotyki
12:41W Chojnicach ruszają obchody związane z 750-leciem miasta. Na początek odsłonięcie jubileuszowego muralu