
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoKościół Baptystów w Chojnicach organizuje koncert patriotyczny z okazji Święta Niepodległości.
Impreza ma także charakter charytatywny – całkowity dochód zostanie przeznaczony na Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum. „To trzeci nasz koncert i trzeci raz jest też cel charytatywny”, mówi pastor chojnickich Baptystów Henryk Skrzypkowski.
Henryk Skrzypkowski
Koncert w auli Liceum Ogólnokształcącego imienia Filomatów Chojnickich poprowadzi Jurek Dajuk z Sopotu. Wystąpi też Jacek Polański. Wstęp po wykupieniu cegiełki o wartości 50 złotych. Jeśli jednak kogoś nie stać na taki wydatek, może również wejść na koncert, ofiarowując mniejszą sumę
Koncert odbędzie się jutro (10 listopada) o 18.00.

Słuchaj w: