
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoW Zielonej Hucie na prostym odcinku MAN uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia zgniotła szoferkę.
- Jak przyjechaliśmy, to kierowca chodził wokoło samochodu. Miał tylko rozcięty palec - relacjonują strażacy z OSP Konarzyny, którzy pierwsi byli na miejscu zdarzenia.
Mimo niewielikich obrażeń, kierowca został przewieziony do chojnickiego szpitala. Przycyzny zdarzenia ustalają chojniccy policjanci. Droga w tym miejscu była zablokowana.

Słuchaj w: