
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoW krótkim czasie dwa razy interweniowali strażacy.
Pracowitą noc mieli strażacy w Chojnicach. W mieście doszło w krótkim czasie do dwóch pożarów. Najpierw około godz. 1.00 do chojnickiej komendy wpłynęło zgłoszenie o pożarze płotu na ulicy Działkowej. Na miejscu okazało się, że sytuacja jest poważniejsza.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pożarem objęty jest budynek gospodarczy, wiata z drewnem oraz część budynku letniskowo-mieszkalnego. Na miejsce skierowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Chojnicach oraz OSP Chojnice. Podano jeden prąd wody w obronie na budynek letniskowo-mieszkalny, a następnie kolejne dwa prądy wody na palący się budynek gospodarczy. Ugaszono budynek.
Kamil Reszke
Mówi Weekend FM dyżurny komendy powiatowej PSP w Chojnicach Kamil Reszke.
W zdarzeniu nie było rannych. Właściciel wycenił wstępnie straty na 80 tys. zł.
Z kolei około 2.30 strażacy gasili pożar drewnianej sauny na jednej z posesji na ulicy Prochowej. W tym pożarze również nikt nie ucierpiał. Tu straty wstępnie wyceniono na 15. tys. zł.
Słuchaj w: