Już jutro (22.06) impreza z okazji Święta Gminy Konarzyny. Będzie to jubileuszowa, 10ta edycja tego wydarzenia. Na boisku gminnym staną stoiska i dmuchany plac zabaw, a na scenie wystąpią artyści. O godz. 14.00 rozpocznie się turniej siatkówki plażowej. Impreza natomiast ruszy o godz. 16.00.
Dziesiąte Święto Gminy Konarzyny. Koncert naszego zespołu "Mniejwięcej", około godz. 18.00 zapraszamy na koncert Grzegorza Niemczyka, około 19.00 odbędzie się koncert zespołu "Postulat". Po tym koncercie zapraszamy do naszego tradycyjnego pchnięcia kołem, jest to taki konkurs święta naszej gminy i o 21.00 zapraszamy na koncert gwiazdy wieczoru, którym będzie zespół "Soleo".
Mówi dyrektor Biblioteki-Ośrodka Kultury w Konarzynach Marlena Bakhaus-Masloch.
Od 22.30 rozpocznie się zabawa taneczna. Na placu imprezy stanie także kącik zabaw, stoiska Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze, rękodzielnicze i KGW.














