
- sobota, 15 czerwca 2024 10:04
Sport ◆ Chojnice
Red Devils Ladies Chojnice idą jak burza w Euro Winners Cup i zagrają o medale! Awansowały do półfinału "Ligi Mistrzyń"!
Dziś (15.06.) mecz półfinałowy.
Red Devils Ladies Chojnice nie zatrzymują się podczas rozgrywanego w Portugalii turnieju Euro Winners Cup. Podopieczne Tomasza Poźniaka i Marcina Bacha awansowały do półfinału beachsoccerowej "Ligi Mistrzyń"!
Miejsce w najlepszej czwórce dało im zwycięstwo 5:2 nad AD Pasteis z Portugalii. To rewanż za porażkę 2:3 w meczu grupowym. Dwie bramki zdobyła Katarzyna Gozdek, a po jednej Magdalena Szpera, Aleksandra Sudyk i Adriana Banaszkiewicz.
W fazie medalowej są Red Devils Ladies i trzy drużyny z Hiszpanii. Dziś (15.06.) o 18.30 "Czerwone Diablice" zagrają o finał z CD Pozoalbense.
Ćwierćfinał: Red Devils Ladies Chojnice - AD Pasteis 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
Bramki: 0:1 Marreiros (AD Pasteis), 1:1 Szpera, 1:2 Sil (AD Pasteis), 2:2 Sudyk, 3:2 Banaszkiewicz, 4:2 Gozdek, 5:2 Gozdek.
Red Devils Ladies: 1 Banaszkiewicz, 14 Palacios - 5 Nowak, 7 Hall, 9 Szpera, 10 Sudyk, 11 Cykman, 13 Wudarczyk, 15 Świt, 17 Słowy, 19 Gozdek. Sztab: trener Tomasz Poźniak, II trener Marcin Bach, kierownik drużyny Łukasz Olszewski, fizjoterapeutka Magdalena Kołodziej, manager Marcin Synoradzki.
- czwartek, 3 lipca 2025 21:10
Gmina Konarzyny
W Centrum Kukły Polskiej w Dzięglu, w gm. Konarzyny rusza nowy, wakacyjny projekt. Są to warsztaty, teatr lalek i inne formy sztuki (ROZMOWA)
- czwartek, 3 lipca 2025 17:25
Chojnice
W piątek (4.07.) rusza Festiwal Sztuki Ulicznej "Chojnicka Fiesta". To już 31. edycja tego wydarzenia (ROZMOWA)
- czwartek, 3 lipca 2025 12:56
Gmina Brusy
Podejrzanego m.in. o znęcanie się nad żoną zatrzymali policjanci z posterunku w Brusach
- czwartek, 3 lipca 2025 9:25
Chojnice
Pierwsze dziecko w chojnickim oknie życia. W nocy siostry Franciszkanki znalazły w nim nowo narodzoną dziewczynkę
- czwartek, 3 lipca 2025 8:45
Chojnice
Nowa wystawa na chojnickim dworcu kolejowym. "Od kolei wschodniej do dzisiaj. Z dziejów kolei pomiędzy Wisłą a Niemnem"
- czwartek, 3 lipca 2025 7:13
Gmina Chojnice
Wójt gminy Chojnice zapowiada walkę ze "stalozą". "To jest las reklam, banerów. Totalna szpetota"
- środa, 2 lipca 2025 15:00
Chojnice
Przerwa w dostawie wody przy ul. Zamieście, ul. Bieszka i ul. Baczyńskiego w Chojnicach
- środa, 2 lipca 2025 13:39
Chojnice Rozmowa w Weekend FM
"To będzie dzień pełen radości, śmiechu i niezapomnianych wrażeń dla całych rodzin!" W sobotę 10-te urodziny chojnickiego Eksperymentarium
- środa, 2 lipca 2025 10:27
Gmina Czersk
Burmistrz Czerska chce zakazać jazdy hulajnogami na Placu Ostrowskiego. "Niewiele nam brakuje do tego, aby doszło do wypadków"
- środa, 2 lipca 2025 7:07
Gmina Chojnice
Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach ma pieniądze na Kulturalne Inicjatywy Młodzieżowe. Nabór trwa
- środa, 2 lipca 2025 7:07
Chojnice
W Chojnicach podsumowano dwudniową zbiórkę tekstyliów. Z akcji skorzystało ponad 200 mieszkańców
- wtorek, 1 lipca 2025 13:34
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed upałem. W środę w regionie temperatura może wynieść od 29 do 32 stopni Celsjusza
- wtorek, 1 lipca 2025 13:15
Gmina Chojnice
Dąb Aleksander z Jarcewa koło Chojnic nie został Drzewem Roku 2025. Zabrakło 371 głosów
- wtorek, 1 lipca 2025 11:52
Gmina Czersk
Burmistrz Czerska bez absolutorium i wotum zaufania. Radni zatwierdzili tylko rozliczenie budżetu za 2024 rok
- wtorek, 1 lipca 2025 11:09
Woj. pomorskie
Sprawa pożaru w chojnickim hospicjum wraca na wokandę. Strony odwołały się od wyroku
- wtorek, 1 lipca 2025 9:24
Chojnice
Czym zajmują się pracownicy chojnickiego oddziału Urzędu Statystycznego? Zakres badań jest szeroki (ROZMOWA)
- wtorek, 1 lipca 2025 7:10
Chojnice
Urzędnicy w Chojnicach przymierzają się do porządkowania systemu deszczówek. Będzie wymiana rur odbierających wodę
- 4
- poniedziałek, 30 czerwca 2025 14:43
Chojnice
Wakacje w Muzeum, odcinek 1. O badaniach archeologicznych w Chojnicach
- poniedziałek, 30 czerwca 2025 12:34
Powiat chojnicki
31-latek miał do odbycia karę więzienia za przestępstwa narkotykowe. Wpadł z amfetaminą
- poniedziałek, 30 czerwca 2025 10:50
Gmina Chojnice
Czy dąb Aleksander z Jarcewa k. Chojnic zostanie Drzewem Roku? To już ostatnia szansa na głosowanie
- poniedziałek, 30 czerwca 2025 10:21
Gmina Chojnice
Mieszkańcy Kłodawy w jeden dzień wybudowali spory szutrowy parking przy tutejszej szkole
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
10:32Oleksii Bytkov przychodzi, Jakub Romanik odchodzi z Chojniczanki.
19:26Pięć dekad temu wygrali Puchar "Świata Młodych". Piłkarze Tęczy Rytel spotkali się po 50 latach. Było też o lidze koszykówki w Człuchowie (FOTO)
9:24Cztery medale Boxing Team Chojnice na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Boksie
9:15Siedmiu piłkarzy żegna się z Chojniczanką. Czterech nie dostało nowych kontraktów
18:22Chojniczanka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W sparingach jej rywalami będą trzy zespoły z Ekstraklasy (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
21:10W Centrum Kukły Polskiej w Dzięglu, w gm. Konarzyny rusza nowy, wakacyjny projekt. Są to warsztaty, teatr lalek i inne formy sztuki (ROZMOWA)
17:25W piątek (4.07.) rusza Festiwal Sztuki Ulicznej "Chojnicka Fiesta". To już 31. edycja tego wydarzenia (ROZMOWA)
12:56Podejrzanego m.in. o znęcanie się nad żoną zatrzymali policjanci z posterunku w Brusach
11:3931-latek z powiatu kościerskiego kierował pod wpływem narkotyków. W jego domu policja znalazła amfetaminę
11:31Włamanie w okolicy Legbąda w gminie Tuchola. Zginęło 200 tys. zł. Policja apeluje
10:52Oszuści w regionie znów aktywni. Tym razem ich ofiarami padli mieszkańcy powiatu kościerskiego
9:55Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie zostanie przekształcony w Centrum Usług Społecznych
9:25Pierwsze dziecko w chojnickim oknie życia. W nocy siostry Franciszkanki znalazły w nim nowo narodzoną dziewczynkę
8:45Nowa wystawa na chojnickim dworcu kolejowym. "Od kolei wschodniej do dzisiaj. Z dziejów kolei pomiędzy Wisłą a Niemnem"
8:21Martyna Stępień z Sępólna Krajeńskiego została uhonorowana medalem za ratowanie życia "Juvenis forti"