
- 10
- poniedziałek, 6 maja 2024 11:49
Powiat sępoleński
Marek Chart po raz trzeci z rzędu będzie przewodniczącym Rady Powiatu Sępoleńskiego (FOTO)
Taką decyzję podjęli radni na dzisiejszej (06.05), pierwszej w nowej kadencji sesji.
Marek Chart został przewodniczącym Rady Powiatu Sępoleńskiego. Taką decyzję podjęli radni na dzisiejszej (06.05), pierwszej w nowej kadencji sesji. Za wyborem Marka Charta głosowało 8 radnych, czyli dokładnie tylu, ile wynosi większość bezwzględna potrzebna do podejmowania najważniejszych decyzji w nowej Radzie Powiatu Sępoleńskiego. W planach jest również zmiana porządku obrad i głosowanie na dzisiejszej sesji także nad wyborem starosty, Zarządu Powiatu i składów wszystkich komisji.
- 2
- piątek, 21 marca 2025 9:47
Powiat sępoleński
Garaż z samochodem wewnątrz spłonęły nad ranem w miejscowości Wąwelno, w gminie Sośno (FOTO)
- 3
- wtorek, 18 marca 2025 10:10
Powiat sępoleński
Władze powiatu dziękują młodym mieszkańcom Sępólna Krajeńskiego za uratowanie mężczyzny, który wpadł do wody (FOTO)
- poniedziałek, 17 marca 2025 7:49
Powiat sępoleński
GDDKiA w Bydgoszczy chce wyremontować drogę z Zamartego do Kamienia Krajeńskiego
- poniedziałek, 17 marca 2025 6:47
Powiat sępoleński
Dziś i jutro (17-18.03.) na terenie powiatu sępoleńskiego ponownie zostanie przeprowadzony oprysk odstraszający dziki
- piątek, 14 marca 2025 9:23
Powiat sępoleński
20 milionów złotych z KPO dla Szpitala Powiatowego w Więcborku. "Czekamy już na umowę, która za chwilę będzie do nas przesłana"
- czwartek, 13 marca 2025 7:05
Powiat sępoleński
Drogowcy apelują o spotkanie w sprawie przebudowy odcinka drogi krajowej nr 25 Sępólno - Bydgoszcz
- 14
- wtorek, 11 marca 2025 9:31
Powiat sępoleński
Kiedy mają być gotowe projekty budowy obwodnic Kamienia i Sępólna Krajeńskiego? Konferencja w Sępólnie (RELACJA, FOTO)
- 16
- czwartek, 6 marca 2025 9:44
Powiat sępoleński
W Sępólnie Krajeńskim odbyły się wczoraj (5.03.) 6. Targi Pracy i Edukacji (FOTO)
- wtorek, 4 marca 2025 10:48
Powiat sępoleński
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy przymierza się do rozbudowy odcinka drogi krajowej nr 25
- wtorek, 4 marca 2025 9:51
Powiat sępoleński
Jutro (5.03.) w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się szósta już edycja Powiatowych Targów Pracy i Edukacji
- 5
- poniedziałek, 3 marca 2025 11:17
Powiat sępoleński
Władze powiatu sępoleńskiego nagrodziły najlepszych uczniów w prowadzonych przez siebie szkołach
- 15
- poniedziałek, 3 marca 2025 8:45
Powiat sępoleński
Harcerze z powiatu sępoleńskiego świętowali "Dzień Myśli Braterskiej" (FOTO)
- 4
- poniedziałek, 24 lutego 2025 9:06
Powiat sępoleński
Samochód ciężarowy wypadł z drogi w okolicach Więcborka. W miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy (FOTO)
- niedziela, 23 lutego 2025 8:32
Powiat sępoleński
Samorządowcy z powiatu sępoleńskiego szukają możliwości dalszego rozgrywania wyścigów wraków samochodowych
- piątek, 21 lutego 2025 13:33
Powiat sępoleński
Służby mundurowe zakończyły poszukiwania na stawie w Lutowie w gminie Sępólno Krajeńskie (AKTUALIZACJA)
- 2
- poniedziałek, 17 lutego 2025 16:50
Powiat sępoleński
Jedna osoba została poszkodowana w wypadku na drodze krajowej nr 25 koło Sępólna Krajeńskiego (FOTO)
- 18
- środa, 12 lutego 2025 12:18
Powiat sępoleński
Kandydat na prezydenta Karol Nawrocki z wizytą w Sępólnie Krajeńskim (FOTO)
- poniedziałek, 10 lutego 2025 8:44
Powiat sępoleński
Zmiana na stanowisku zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim
- 2
- piątek, 7 lutego 2025 9:23
Powiat sępoleński
Pod koniec 2028 roku obwodnice Kamienia i Sępólna Krajeńskiego mają być gotowe (ROZMOWA)
- 4
- czwartek, 6 lutego 2025 8:20
Powiat sępoleński
Nocny pożar budynku wielorodzinnego w Obkasie, w gminie Kamień Krajeński (FOTO)
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
8:19Chojniczanka podejmie sąsiada z tabeli II ligi. Zagra z Hutnikiem Kraków. "Zdajemy sobie sprawę o jaką stawkę idzie ten mecz"
8:18Red Devils Chojnice mają już tylko matematyczne szanse na utrzymanie. O ich przedłużenie powalczą w niedzielnym meczu
15:54Grał przeciwko sławom europejskiego futbolu, dziś jest kapitanem Chojniczanki. Valerijs Sabala gościem Weekend FM
14:42Tomasz Bąkowski nie jest już trenerem Bytovii Bytów. Działacze szukają następcy
9:38Adam Napiórkowski z Przechlewa został powołany do piłkarskiej reprezentacji Polski do lat 15
Ostatnio dodane artykuły:
8:56Kolejna doba poszukiwań Janiny Sikory z Miastka. Policja używa do akcji również śmigłowca
8:19Chojniczanka podejmie sąsiada z tabeli II ligi. Zagra z Hutnikiem Kraków. "Zdajemy sobie sprawę o jaką stawkę idzie ten mecz"
8:18Trwają zapisy na wiosenne zwiedzanie Chojnickiego Centrum Kultury
8:18Dwa nocne pożary w Chojnicach. Spłonął budynek gospodarczy oraz sauna zewnętrzna
8:17Gminny konkurs rozstrzygnięty. Uczniowie odebrali nagrody za prace o odnawialnych źródłach energii
8:17Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim szuka autorów i tematów do trzeciego wydania rocznika "Mała Ojczyzna"
8:16Tucholscy policjanci o odpowiedzialności prawnej młodzieży. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem
8:16Podziękowania dla sztabu i od sztabu. Człuchowska WOŚP podsumowała 33. finał przy okazji sesji Rady Miejskiej (FOTO)
8:15Pierwsze zakupy za środki z unijnego programu inwestycyjnego w gminie Chojnice zrobione. Trafią do OSP Charzykowy
11:32Nadal trwa akcja poszukiwawcza Janiny Sikory. Zaginionej mieszkanki Miastka szuka już ponad 100 osób, w tym wojsko