Napisz do nas:

•  50
  • sobota, 2 marca 2024 20:54

SportKościerzyna

"Od czegoś trzeba zacząć". Radunia Stężyca zdobyła pierwszy punkt w rundzie rewanżowej. Zremisowała z Olimpią Elbląg 1:1 (FOTO)

Gola na 1:1 zdobył Michał Biskup.

Od czegoś trzeba zacząć. Radunia Stężyca zdobyła pierwszy punkt w rundzie rewanżowej. Zremisowała z Olimpią Elbląg 11 FOTO

Seria trzech porażek została przerwana, natomiast do czterech spotkań została przedłużona seria meczów bez zwycięstwa. Radunia Stężyca zremisowała dziś (2.03.) z Olimpią Elbląg 1:1 w pierwszym w tym roku meczu u siebie. Był to także jej pierwszy punkt w rundzie rewanżowej II ligi.

Na pewno w pierwszej połowie byliśmy troszkę niedokładni w strzałach, ogólnie w dośrodkowaniach. Na pewno to. Jedna jakaś stracona piłka, długie zagranie do zawodnika Olimpii i z tego przegrywamy 1:0. Dobrze, że w drugiej połowie poprawiliśmy grę, przycisnęliśmy w końcówce, no i udało się przynajmniej zremisować ten mecz.

Michał Biskup

Mówi Weekend FM strzelec bramki dla Raduni Michał Biskup. W podobnym tonie wypowiadał się trener "kaszubskich kanarków" Szymon Hartman.

Pierwsza połowa przez nas przespana. Olimpia była lepsza po prostu w pierwszej połowie. Druga połowa - już widziałem większą determinację i lepsze rozwiązania u chłopaków, co przyniosło efekt w postaci bramki. Pewnie, że by się chciało u siebie wygrywać mecze, ale remis - od czegoś trzeba zacząć i punkcik trzeba szanować.

Szymon Hartman

Kolejny meczu Radunia rozegra już we wtorek (5.03.) w Niepołomicach, gdzie zmierzy się w zaległym spotkaniu z ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz.

II liga: Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg 1:1 (0:1)

Bramki: Michał Biskup (78) - Łukasz Sarnowski (28).

Radunia: Kacper Tułowiecki - Hubert Zwoźny, Tomasz Dejewski, Roko Kurtović, Jonatan Straus - Jakub Kwiatkowski (59 Danu Spataru), Paweł Czajkowski, Dmytro Baszłaj (59 Michał Biskup), Wojciech Zieliński, Matej Mrsić (90 Wojciech Słomka) - Mateusz Kuzimski. Trener: Szymon Hartman.

Olimpia: Andrzej Witan - Łukasz Sarnowski, Kacper Szczudliński, Bartłomiej Mruk, Kacper Filipczyk - Jakub Sangowski (77 Mariusz Gabrych), Michał Kuczałek, Dawid Danilczyk (67 Maciej Spychała), Jan Sienkiewicz (77 Adam Żak), Ołeksandr Jacenko (59 Kamil Bartoś) - Maciej Famulak (67 Kacper Jóźwicki). Trener: Przemysław Gomułka.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.