.

Napisz do nas:

• sobota, 2 lipca 2022 22:02

Chojnice

"Wyniki przyjdą". Chojniczanka przegrała 0:2 z Jagiellonią Białystok i wciąż pozostaje bez zwycięstwa w sparingach

Mecz trwał 4 x 30 minut.

Wyniki przyjdą. Chojniczanka przegrała 02 z Jagiellonią Białystok i wciąż pozostaje bez zwycięstwa w sparingach

Jeden remis i cztery porażki to bilans Chojniczanki w dotychczasowych sparingach. Cztery z pięciu meczów kontrolnych chojniczanie rozegrali z zespołami z Ekstraklasy i właśnie kolejny taki sprawdzian zakończył się porażką – 0:2 z Jagiellonią Białystok. Mecz został rozegrany w Opalenicy i trwał dwie godziny – cztery kwarty po 30 minut.

„Wynik nas nie satysfakcjonuje” - mówił po meczu trener Chojniczanki Tomasz Kafarski.

Nie udało się, ale był to bardzo pożyteczny sparing, fajny materiał badawczy. Bardzo dobrze realizująca zadania jedna i druga moja drużyna, bo graliśmy po 60 minut i jestem z tego meczu zadowolony. Trzeba też patrzeć na klasę rywali z jakimi gramy i to, jak chcemy grać w piłkę. Ja jestem optymistą. W każdym meczu ta organizacja gry i zgranie zespołu jest coraz lepsza i wyniki przyjdą.

Tomasz Kafarski

W meczu z Jagiellonią testowany w Chojniczance był bramkarz Sebastian Szabłowski z Wdy Świecie.

Sparing: Jagiellonia Białystok – Chojniczanka 2:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Bramki:
Jesus Ilmaz (88), Martin Pospisil (92).
Jagiellonia. I i II kwarta: Zlatan Alomerović - Paweł Olszewski, Bogdan Țiru, Mateusz Skrzypczak, Michał Pazdan (31 Patryk Czerech), Bartłomiej Wdowik - Wojciech Łaski, Oliwier Wojciechowski, Nené, Fedor Černych - Andrzej Trubeha. III i IV kwarta: Sławomir Abramowicz (91 Miłosz Piekutowski) - Mikołaj Wasilewski, Bartosz Bernatowicz, Israel Puerto, Patryk Czerech, Jakub Lewicki - Jesús Imaz (91 Maciej Twarowski), Jakub Witek, Martin Pospisil, Bartosz Bida - Marc Gual (91 Mateusz Kowalski). Trener: Maciej Stolarczyk.
Chojniczanka. I i II kwarta: Bartosz Neugebauer (50 Sebastian Szabłowski) - David Niepsuj (31 Michał Mikołajczyk), Marcin Grolik, Wojciech Błyszko, Maciej Białczyk, Kamil Mazek - Sam van Huffel, Paweł Czajkowski, Bartłomiej Kalinkowski (44 Tomasz Mikołajczak) - Robert Janicki, Adam Ryczkowski. III i IV kwarta: Sebastian Szabłowski (91 Sebastian Sobolewski) - Szymon Stróżyński, Sebastian Golak, Mateusz Bartosiak, Sebastian Olszewski, Michał Mikołajczyk (91 Szymon Zimnicki) - Łukasz Wolsztyński, Mateusz Cegiełka, Filip Karbowy - Tomasz Mikołajczak (91 Konrad Formela), Szymon Skrzypczak. Trener: Tomasz Kafarski.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.