
- 2
- piątek, 20 kwietnia 2018 17:36
Sport ◆ Chojnice "Sportowy Weekend" - odc. 6
Na żywo o karate, piłce nożnej i futsalu. Gośćmi byli Paweł Zieliński, Piotr Kieruzel oraz Natalia Dalecka i Marcin Synoradzki
W "Sportowym Weekendzie" Wojciech Piepiorka i Jakub Piekut rozmawiali dziś (20.04) z czworgiem gości.

Od lewej: Wojciech Piepiorka, Natalia Dalecka, Marcin Synoradzki i Jakub Piekut. Fot. Mateusz Dublinowski
Pierwszym gościem był Paweł Zieliński, prezes i instruktor obchodzącego w tym roku 10-lecie Człuchowskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Karate Shotokan.
Potem gościł u nas piłkarz Chojniczanki Piotr Kieruzel, z którym staraliśmy się zdiagnozować przyczyny słabszych wyników chojnickich pierwszoligowców w ostatnim czasie i wlać trochę optymizmu w serca kibiców przed nadchodzącymi spotkaniami.
Na koniec była dwuczęściowa rozmowa z prezeską Red Devils Chojnice Natalią Dalecką oraz członkiem zarządu Marcinem Synoradzkim. Wiodącym tematem były przygotowania do nowego sezonu w Ekstraklasie Futsalu, po świeżo wywalczonym awansie.
Posłuchaj programu:
Część pierwsza - rozmowa z Pawłem Zielińskim z MUKKS Człuchów
Część druga - rozmowa z Piotrem Kieruzelem z Chojniczanki
Część trzecia - pierwsza odsłona rozmowy z Natalią Dalecką i Marcinem Synoradzkim z Red Devils Chojnice
Część czwarta - druga odsłona rozmowy z Natalią Dalecką i Marcinem Synoradzkim z Red Devils Chojnice

- sobota, 16 sierpnia 2025 13:50
Gmina Chojnice
Dziś (16.08) w Swornegaciach w gminie Chojnice 7. edycja festiwalu Blues w Sworach
- sobota, 16 sierpnia 2025 8:56
Woj. pomorskie Audycja rolnicza w Weekend FM
Weekend na polu, odcinek 10. Kapryśna pogoda i rekordowy zbiór pszenicy. Podsumowujemy tegoroczne żniwa
- sobota, 16 sierpnia 2025 8:47
Chojnice
23-letni Piotr Dyląg z Chojnic zbiera pieniądze na zakup nowego wózka
- sobota, 16 sierpnia 2025 8:40
Chojnice
W sobotę musical, w niedzielę operetka. Chojnicka fosa zgromadzi miłośników dobrej muzyki (ROZMOWA)
- 35
- piątek, 15 sierpnia 2025 12:16
Sport ◆ Chojnice
Grająca w osłabieniu Chojniczanka walczyła dzielnie, ale nie dała rady Podbeskidziu Bielsko-Biała. Przegrała 0:1 (RELACJA, FOTO)
- piątek, 15 sierpnia 2025 8:15
Powiat chojnicki
W Chojnicach i okolicach ruszają zdjęcia do filmu Michała Grzybowskiego. Będzie nawiązaniem do "Rejsu"
- czwartek, 14 sierpnia 2025 14:24
Chojnice
Inwazja MOLI w Chojnicach. Ruszyła gra terenowa nie tylko miłośników książek (ROZMOWA)
- czwartek, 14 sierpnia 2025 7:00
Chojnice
Będzie spacer po Broadwayu oraz królowe muzyki. W ten weekend (16-17.08) 13. Chojnickie Noce Operetkowe
- 20
- środa, 13 sierpnia 2025 15:02
Woj. pomorskie
Ponad 91 mln zł środków unijnych popłynie do powiatów chojnickiego i człuchowskiego. Jest kluczowe porozumienie (FOTO)
- środa, 13 sierpnia 2025 12:34
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed upałem. Temperatura w regionie ma w czwartek wynieść od 30 do 32 stopni Celsjusza
- środa, 13 sierpnia 2025 10:50
Powiat chojnicki
Ojciec najechał na syna kombajnem. Jest śledztwo w sprawie tragedii w Czyczkowach, w gminie Brusy
- środa, 13 sierpnia 2025 9:05
Chojnice
W Chojnickim Centrum Kultury odbędą się jutro (14.08.) wydarzenia w ramach obchodów 105 rocznicy Cudu nad Wisłą
- środa, 13 sierpnia 2025 8:37
Chojnice
Burmistrz Chojnic zdecydował, które ulice wpisać do wniosku o dofinansowanie. Kluczowe były koszty inwestycji
- środa, 13 sierpnia 2025 7:21
Gmina Chojnice
Nocna kolizja w Czartołomiu w gminie Chojnice. Służby interweniowały przy dachowaniu volkswagena
- 2
- wtorek, 12 sierpnia 2025 20:58
Gmina Brusy
Śmiertelny wypadek podczas żniw w gminie Brusy. Mężczyzna zginął pod kołami kombajnu (FOTO)
- wtorek, 12 sierpnia 2025 11:27
Gmina Brusy
Kierująca audi bez uprawnień, jej brat nie żyje. Prokuratura o wstępnych ustaleniach po wypadku w Leśnie-Wybudowaniu
- wtorek, 12 sierpnia 2025 9:07
Powiat chojnicki
Chojniccy policjanci pomogli mężczyźnie, który stracił przytomność na ulicy w Chojnicach
- wtorek, 12 sierpnia 2025 8:27
Powiat chojnicki
Policjantka z Bytowa ujęła po służbie pijanego kierowcę. Wpadł na drodze wojewódzkiej nr 212
- wtorek, 12 sierpnia 2025 6:58
Chojnice
Można już odbierać Chojnicką Kartę Seniora. Przysługuje mieszkańcom miasta od 60. roku życia
- 3
- poniedziałek, 11 sierpnia 2025 13:03
Gmina Brusy
Jedna osoba nie żyje, dwie są poszkodowane. Wypadek drogowy w miejscowości Leśno-Wybudowanie w gminie Brusy (AKTUALIZACJA)
- poniedziałek, 11 sierpnia 2025 12:35
Gmina Czersk
Dziś (11.08.) 8. rocznica nawałnicy. W Rytlu odbędzie się z tej okazji spotkanie przy pomniku nawałnicy
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
12:16Grająca w osłabieniu Chojniczanka walczyła dzielnie, ale nie dała rady Podbeskidziu Bielsko-Biała. Przegrała 0:1 (RELACJA, FOTO)
8:16Ryszard Kałaczyński, rolnik-biegacz z Wituni koło Więcborka przebiegnie dziś (15.08) swój tysięczny maraton
8:14Podbeskidzie Bielsko-Biała Krzysztofa Brede przyjeżdża do Chojnic. Dziś (15.08) domowy mecz Chojniczanki
8:20Jutro (15.08.) i w sobotę (16.08) odbędą się obchody jubileuszu 30-lecia klubu Rawys Raciąż
7:42Kościerzyna przywitała rekordzistę świata The World Games 2025 Szymona Kropidłowskiego (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
13:50Dziś (16.08) w Swornegaciach w gminie Chojnice 7. edycja festiwalu Blues w Sworach
9:19Ryszard Kałaczyński z Wituni koło Więcborka przebiegł swój tysięczny maraton (FOTO, ROZMOWA)
8:56Weekend na polu, odcinek 10. Kapryśna pogoda i rekordowy zbiór pszenicy. Podsumowujemy tegoroczne żniwa
8:51Małpa i inni raperzy na darmowym koncercie w Człuchowie. Dziś (16.08) CZW Street Jam
8:50Trzeci Szczep Więcborskich Drużyn Harcerskich zaprasza dziś (16.08) na koncert harcerskich piosenek
8:49Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza dziś (16.08) na koncert pełen "pozytywnych wibracji"
8:4723-letni Piotr Dyląg z Chojnic zbiera pieniądze na zakup nowego wózka
8:45Niebawem ma się rozpocząć przebudowa ulicy Witosa w Wituni, w gminie Więcbork
8:45Gmina Człuchów rozdziela pieniądze na obronę cywilną. Będą zakupy za ponad 800 tys. zł
8:40W sobotę musical, w niedzielę operetka. Chojnicka fosa zgromadzi miłośników dobrej muzyki (ROZMOWA)