
- niedziela, 15 lutego 2026 10:51
Gmina Lubiewo
Dachowanie auta dostawczego w rejonie Lubiewic. Kierowca nie miał uprawnień. "Ustalono, że posiada dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami"
47-latek trafił na badania do szpitala.
Są policyjne ustalenia po zdarzeniu z piątku 13 lutego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 240 w pobliżu Lubiewic (powiat tucholski). Około godz. 22.00 dachowało tu auto dostawcze. Okazuje się, że kierowca nie miał uprawnień.
Policjanci wstępnie ustalili, że 47-letni kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi, a następnie dachował. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala na badania. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach ustalono, że posiada dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami.
Łukasz Tomaszewski
Mówi Weekend FM oficer prasowy policji w Tucholi, Łukasz Tomaszewski.
I dodaje, że funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca oraz rozbitego samochodu, a także przesłuchali świadków. Od 47-latka - mieszkańca powiatu świeckiego - została także pobrana krew do dalszych badań.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- sobota, 5 lipca 2025 16:41
Gmina Lubiewo
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 240 Tuchola-Świecie. Nie żyje motocyklista (AKTUALIZACJA)
- piątek, 6 czerwca 2025 15:09
Gmina Lubiewo
15-latka z powiatu tucholskiego odnaleziona (AKTUALIZACJA)
- wtorek, 20 maja 2025 11:08
Gmina Lubiewo
Policyjne zatrzymanie w gminie Lubiewo. Kierowca prowadził po narkotykach i miał je przy sobie
- czwartek, 1 maja 2025 9:32
Gmina Lubiewo
Prom w gminie Lubiewo wypływa na Zalew Koronowski. Dziś (1.05) oficjalny początek sezonu turystycznego
- wtorek, 22 kwietnia 2025 22:01
Gmina Lubiewo
Bysław: Wybuch instalacji wodnej w piecu centralnego ogrzewania. Kotłownia zamieniła się w stertę gruzu
- wtorek, 15 kwietnia 2025 8:52
Gmina Lubiewo
Czołowe zderzenie dwóch aut w okolicach Bysławia. Dwie osoby zostały ranne, droga była zablokowana
- niedziela, 16 marca 2025 8:31
Gmina Lubiewo
Ogólnopolskie Karty Seniora trafiły do mieszkańców gminy Lubiewo
- środa, 12 marca 2025 8:33
Gmina Lubiewo
Będą nowe systemy alarmowe dla dwóch jednostek OSP w gminie Lubiewo
- niedziela, 9 marca 2025 8:47
Gmina Lubiewo
Będą zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z gminy Lubiewo. Podnoszenie kompetencji potrwa cały przyszły rok szkolny
- sobota, 1 marca 2025 8:23
Gmina Lubiewo
Jest nowa sołtys Lubiewic w powiecie tucholskim. Poprzednia zrezygnowała z funkcji
- niedziela, 21 kwietnia 2024 8:26
Gmina Lubiewo
Gmina Lubiewo ma umowę na budowę kanalizacji i przepompowni ścieków w Bysławiu
- poniedziałek, 8 kwietnia 2024 10:33
Gmina Lubiewo
Wybory w gminie Lubiewo: wójtem pozostaje Joanna Jastak, która uzyskała poparcie na poziomie 67,57%
Podcasty Weekend FM
Sport:
9:21Nie było niespodzianki w meczu z Warmią w Olsztynie. Handball Czersk wysoko przegrał z wiceliderem
20:54Przegrywali 0:2, a wygrali 6:3. "Czerwone Diabły" górą w futsalowych derbach Pomorza z AZS-em Uniwersytet Gdański. "Mogło być 10-12 dla Red Devils"
17:325:1 z Cartusią Kartuzy i 4:0 z Flotą Świnoujście. Chojniczanka nie dała szans trzecioligowcom w sparingach (FOTO)
15:23Jaki był Karol Ćwikliński, patron chojnickiego turnieju? Mama i przyjaciele wspominają chłopaka, który kochał piłkę nożną. "Memoriał to element terapii"
22:59Handball Czersk w końcu ma pierwsze w tym sezonie domowe zwycięstwo! Czerscy szczypiorniści pokonali po rzutach karnych SMS ZPRP Kwidzyn (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
9:24Władze Sępólna Krajeńskiego szykują zmiany mające naprawić problemy z funkcjonowaniem strefy płatnego parkowania w mieście (ROZMOWA)
8:51Będzie nowy dyrektor CKSiT w Debrznie. Ola Karowska nie przedłuży kontraktu. Jest konkurs na następcę
8:49Kuratorium zgadza się na likwidację Szkoły Podstawowej w Krzemieniewie, w gminie Czarne
7:32Coraz bliżej zamknięcia przetargu na budowę przedszkola w Rytlu. Krajowa Izba Odwoławcza podała termin rozprawy
7:32Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi. Dziś (18.02) z podróżnikiem Bartoszem Prussem
7:31W czwartek 19 lutego odbędą się konsultacje społeczne w Ogorzelinach. Dotyczą budowy spalarni odpadów przy ZZO w Nowym Dworze
7:31Leśnicy z całej Polski i naukowe autorytety na konferencji w Tucholi. Tematem będzie edukacja o zmianach klimatycznych
7:31Powiat bytowski pozyskał dofinansowanie na modernizację i rozbudowę orlika przy bytowskim ogólniaku
14:20Wypadek na drodze wojewódzkiej 214 w powiecie kościerskim. W zdarzeniu ucierpiały 4 osoby, w tym 6-letnie dziecko
14:16W Sępólnie Krajeńskim rozpoczęły się przygotowania do uroczystego pogrzebu generała brygady Piotra Wagnera






















