
- czwartek, 22 stycznia 2026 11:26
Bytów
Utrudnienia na ulicy Dworcowej i Wolności w Bytowie. Na jezdnię spadły betonowe płyty (AKTUALIZACJA)
Utrudnienia już się zakończyły.
AKTUALIZACJA:
Utrudnienia już się zakończyły. Jak ustaliła bytowska policja, kierowca ciężarowej scanii nieprawidłowo zabezpieczył ładunek, przez co na jezdnię zsunęły się betonowe płyty, które przewoził. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcę ukarano 300-złotowym mandatem.
WCZEŚNIEJSZA INFORMACJA:
Utrudnienia w ruchu na ulicy Wolności w Bytowie. Z ciężarowej scanii na drogę spadły betonowe płyty. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.
Wjazd na ulicę Wolności z ronda na ulicy Dworcowej jest w tym momencie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 2 godzin, a nasi policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Dawid Łaszcz
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz.
Mundurowi proszą, by w miarę możliwości kierowcy omijali miejsce zdarzenia.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- piątek, 23 stycznia 2026 10:49
Bytów
Dwudziestolatek wyniósł ze sklepu dwie butelki alkoholu. Kradzieży zapobiegł bytowski policjant po służbie (WIDEO)
- czwartek, 22 stycznia 2026 10:35
Gmina Miastko
Rok w więzieniu za kolizję pod wpływem alkoholu. Szybki wyrok dla mieszkańca gminy Miastko
- środa, 21 stycznia 2026 10:06
Bytów
Podczas spotkania zniknęła emerytura. Mieszkańcy Bytowa odpowiedzą za kradzież pieniędzy
- środa, 21 stycznia 2026 9:21
Bytów
Ten rok w Bytowie ma upłynąć pod znakiem budowy nowej siedziby Bytowskiego Centrum Kultury (ROZMOWA)
- wtorek, 20 stycznia 2026 10:44
Powiat Bytowski
Powiat bytowski inwestuje w modernizację systemu łączności radiowej. "Zamontujemy na urzędach gmin nowe nadajniki radiowe"
- poniedziałek, 19 stycznia 2026 10:42
Powiat Bytowski
Uciekał przed bytowską policją, bo chciał uniknąć odsiadki. Kierowca volkswagena jazdę zakończył na drzewie (WIDEO)
- 2
- niedziela, 18 stycznia 2026 8:11
Powiat Bytowski
W bibliotece w Tuchomiu odbyła się promocja najnowszej 10. części popularnej serii książek "Bycio herbu Kasztan"
- sobota, 17 stycznia 2026 11:41
Bytów
Spał pijany w śnieżnej zaspie. Policjanci w Bytowie uratowali 28-latka
- piątek, 16 stycznia 2026 9:46
Gmina Miastko
"Dochody są niezłe, ale struktura wydatków jest rozchwiana". Burmistrz Miastka komentuje tegoroczny budżet (ROZMOWA)
- piątek, 16 stycznia 2026 8:52
Bytów
Potrącenie nastolatka na ulicy Gdańskiej w Bytowie. Kierującej autem zatrzymano prawo jazdy
- środa, 14 stycznia 2026 11:20
Bytów
Jedna osoba trafiła do szpitala po podtruciu tlenkiem węgla w Bytowie
- środa, 14 stycznia 2026 10:25
Powiat Bytowski
Zaśnięcie za kierownicą było prawdopodobną przyczyną wczorajszego (13.01) wypadku w Mokrzynie, w gminie Bytów
- środa, 14 stycznia 2026 8:33
Powiat Bytowski
Jest akt oskarżenia w sprawie 50-latka z powiatu bytowskiego, który próbował udusić swoją żonę taśmą
- wtorek, 13 stycznia 2026 16:21
Gmina Bytów
Czołowe zderzenie na krajowej dwudziestce w Mokrzynie w gminie Bytów. Wśród rannych są dzieci (AKTUALIZACJA)
- czwartek, 8 stycznia 2026 11:37
Gmina Czarna Dąbrówka
Gmina Czarna Dąbrówka ze sporą nadwyżką budżetową. Projekt budżetu został przyjęty jednogłośnie
- czwartek, 8 stycznia 2026 7:09
Gmina Tuchomie
Rada Gminy w Tuchomiu uchwaliła budżet. Samorząd będzie kończył milionowe inwestycje
- środa, 7 stycznia 2026 11:06
Bytów
Stan chłopca rannego w wypadku w Bytowie jest ciężki. Policja apeluje o rozwagę podczas zimowych zabaw
- środa, 7 stycznia 2026 10:00
Bytów
Zaginął Stanisław Suberlak z Bytowa. Policja prowadzi poszukiwania 75-latka
- 2
- wtorek, 6 stycznia 2026 15:51
Bytów
Zjechał z górki na plastikowym jabłuszku i uderzył w auto. Wypadek 10-latka w Bytowie
- poniedziałek, 5 stycznia 2026 12:16
Powiat Bytowski
Niskie temperatury stają się niebezpieczne. Bytowscy policjanci pomogli mężczyźnie zagrożonemu wychłodzeniem
- niedziela, 4 stycznia 2026 8:41
Bytów
Gmina Bytów podpisała umowę z wykonawcą prac budowlanych na modernizację i adaptację piwnic w pokrzyżackim zamku
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
10:46Drużyna InterKris & Julia została mistrzem Sępoleńskiej Ligi Futsalu
21:25Obronili mistrzostwo Chojnic. Novo Kuchnie znów wygrały Chojnicką Ligę Halową. "Liga naprawdę została fajnie opakowana" (FOTO)
20:56Porażka Red Devils Chojnice na początek rundy rewanżowej w I lidze futsalu. "Czerwone Diabły" uległy Teamowi Lębork 2:5
22:49Pierwszy sparing po myśli Chojniczanki. Nasz drugoligowiec pokonał pierwszoligową Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0
18:01Czym jest Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim? "Można je porównywać z najlepszymi muzeami. Jest fenomenalne"
Ostatnio dodane artykuły:
11:4929 wniosków wpłynęło do kapituły nowych nagród starosty sępoleńskiego. W tym roku jest 10 kategorii
11:42Gmina Człuchów chce postawić kolejną nową stację uzdatniania wody - tym razem w Nieżywięciu
10:49Dwudziestolatek wyniósł ze sklepu dwie butelki alkoholu. Kradzieży zapobiegł bytowski policjant po służbie (WIDEO)
10:42MOPS w Kościerzynie przeszedł do historii. Od nowego roku w jego miejsce powstało Centrum Usług Społecznych
10:33Lewoskręt sposobem, by usprawnić ruch na ulicy Dworcowej w Chojnicach. W tym roku powstanie dokumentacja
9:40Spore oszczędności w kolejowym przetargu na modernizację linii 201. Chodzi o odcinek Wierzchucin-Lipowa Tucholska
7:41WOŚP wspiera szpitale w naszym regionie. Do placówki w Kościerzynie w ostatniej dekadzie trafił sprzęt medyczny o wartości ponad 3 milionów złotych
20:56Policjanci poszukują 27-letniej Katarzyny Mrozowicz. Kobieta zaginęła na terenie Islandii
17:30Kierująca toyotą wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Wstępne ustalenia policji po wypadku w okolicach Skorzewa
15:45Zablokowana jest droga wojewódzka 214 w okolicach Skorzewa w powiecie kościerskim. Zderzyły się trzy auta (AKTUALIZACJA)






























