- piątek, 13 czerwca 2025 12:50
Muzyka ◆ Powiat tucholski Siła Lokalności
Leo Pik pochodzi z Borów Tucholskich. Dziś zagrał LIVE w Weekend FM. W sierpniu wystąpi na Sile Lokalności
Dziś premiera jego nowej piosenki "Powoli wzrastam". Leo Pik to wokalista, autor tekstów, kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Pochodzi z Borów Tucholskich. Obecnie mieszka i tworzy w Warszawie. Odkąd pewnego dnia postanowił rzucić karierę w korporacji finansowej, bez oglądania się za siebie podąża za głosem swojej muzycznej pasji. Dziś kolejny raz odwiedził Weekend FM. Na żywo zaprezentował medley swoich trzech piosenek. Rozmawiał z nim Darek Żuchowicz.
Przyglądając się codzienności, Leo poszukuje odpowiedzi na ważne pytania, przy okazji głęboko zaglądając w siebie. Szuka światła, ale nie unika konfrontacji z własnym cieniem. W jego słowach czuć zrozumienie, doświadczenie i akceptację tego, co spotyka go w życiu. Jego teksty, choć proste w formie, trafiają w sedno poruszanych tematów. Dzięki temu wywołuje w słuchaczach rozmaite emocje – od uśmiechu i radości, po wzruszenie i łzy. Na koncertach, swoim ciepłym, kojącym głosem potrafi wyciszyć i otulić publiczność, choć nie brakuje utworów, w których pokazuje swoją bardziej drapieżną stronę.
Dzisiaj Leo Pik zaprezentował w WEEKEND FM swój nowy singiel "Powoli wzrastam", oraz zagrał mały mix swoich trzech autorskich piosenek.
Posłuchaj rozmowy Darka Żuchowicza z Leo Pikiem:
LEO PIK W WEEKEND FM
ZOBACZ PORANNY LIVE LEO PIKA W WEEKEND FM:
Posłuchaj piosenki "Powoli wzrastam":
- 3
- poniedziałek, 30 czerwca 2025 13:30
Powiat tucholski
Wypadek podczas prac rozbiórkowych w Iwcu w gminie Cekcyn. Na jednego z mężczyzn runęła ściana
- wtorek, 24 czerwca 2025 14:08
Powiat tucholski
Są zarzuty dla kierowcy, który w niedzielę doprowadził do zdarzenia drogowego w Gostycynie
- wtorek, 24 czerwca 2025 13:24
Powiat tucholski
Od 25 czerwca utrudnienia na drodze Bysław-Wełpin. Odcinek będzie zamknięty z powodu prac remontowych
- poniedziałek, 23 czerwca 2025 12:49
Powiat tucholski
Pijany 48-latek z zakazem spowodował kolizję. Policyjny pies znalazł go na polu
- poniedziałek, 23 czerwca 2025 9:06
Powiat tucholski
Zarząd Dróg Powiatowych w Tucholi wykonał szczegółowy przegląd swoich dróg. "Widać postęp"
- niedziela, 22 czerwca 2025 8:06
Powiat tucholski
Nowoczesne kształcenie zawodowe ma być antidotum na wysokie bezrobocie w powiecie tucholskim
- środa, 18 czerwca 2025 14:19
Powiat tucholski
Zarząd Powiatu Tucholskiego z wotum zaufania i absolutorium. Przeciw był tylko były starosta Michał Mróz
- czwartek, 12 czerwca 2025 6:44
Powiat tucholski
Jutro (13.06) w Żalnie 14. Żalińskie Moto Show na rzecz Arkadiusza Schrodera
- środa, 11 czerwca 2025 9:54
Powiat tucholski
Wypadek na drodze Bysławek-Lubiewo, w powiecie tucholskim. Kierowca auta osobowego uderzył w drzewo
- wtorek, 10 czerwca 2025 12:28
Powiat tucholski
Wiedzą, jak pomagać - uczniowie z powiatu tucholskiego rywalizowali w turnieju "Młody Ratownik"
- poniedziałek, 9 czerwca 2025 11:36
Powiat tucholski
Wysoki mandat i punkty karne za przekroczenie prędkości w Bysławiu w powiecie tucholskim
- środa, 4 czerwca 2025 8:36
Powiat tucholski
Cztery osoby bez prawa jazdy po policyjnej akcji "Trzeźwy poranek" w powiecie tucholskim
- poniedziałek, 19 maja 2025 14:23
Powiat tucholski
Policyjne zatrzymanie za włamanie z kradzieżą w powiecie tucholskim
- poniedziałek, 19 maja 2025 8:56
Powiat tucholski
Pierwsza tura wyborów w gminie Tuchola dla Rafała Trzaskowskiego. W pozostałych gminach powiatu tucholskiego prowadzi Karol Nawrocki
- piątek, 16 maja 2025 16:33
Powiat tucholski
48-latek w rękach tucholskich policjantów. Poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności
- piątek, 16 maja 2025 7:00
Powiat tucholski
Sobotnie Święto Turystyki Naturalnej w Wodziwodzie odwołane (AKTUALIZACJA)
- 2
- wtorek, 13 maja 2025 13:53
Powiat tucholski
"Trzeźwy poranek" w powiecie tucholskim. Wpadło trzech kierowców "po spożyciu" (FOTO)
- wtorek, 13 maja 2025 10:13
Powiat tucholski
Powiatowy Dzień Strażaka w Tucholi. Uroczystość połączono z 30-leciem Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego
- środa, 7 maja 2025 11:50
Powiat tucholski
Powiat tucholski nie ma profesjonalnych miejsc schronienia. Straż pożarna pomoże zweryfikować nadające się do tego obiekty
- niedziela, 4 maja 2025 8:14
Powiat tucholski
Alarmujące wieści z powiatu tucholskiego - systematycznie spada liczba szczepień ochronnych
Polska i Świat:
Poseł PiS Aleksander Mrówczyński i wicemarszałek woj. pomorskiego Leszek Bonna z PO komentują dla Weekend FM wyniki II tury wyborów prezydenckich
zobacz wideoSą wyniki ze wszystkich obwodów głosowania. Karol Nawrocki prezydentem Polski
zobacz wideoDzisiaj (1.06) druga tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze będą otwarte do godz. 21.00
zobacz wideoWyniki sondażu IPSOS: Trzaskowski i Nawrocki w II turze
zobacz wideoPapież Franciszek nie żyje
zobacz wideo
Muzyka:
11:53Jakub Tysler czyli OUTBEAT - DJ i producent z Chojnic w drodze po światowy rozgłos. Dziś pojawił się w Weekend FM
13:47Marta Wdowczyk z człuchowskiego LO pisze teksty, śpiewa i nagrywa swoje piosenki. Dziś pojawiła się w Weekend FM
13:22LEO PIK od lat mieszka i tworzy w Warszawie. Dziś zagra w swojej rodzinnej Tucholi. Jutro wystąpi w Wierzchowie Dw.
11:51Chojnicki zespół SKETCH promuje kolejny singiel "Selfish". Dziś muzycy odwiedzili Weekend FM
11:35Lui Gawrońska po raz kolejny w Weekend FM. Nowy singiel i kolejny etap w karierze artystki z Sokola koło Czarnego
Ostatnio dodane artykuły:
14:43Wakacje w Muzeum, odcinek 1. O badaniach archeologicznych w Chojnicach
13:30Wypadek podczas prac rozbiórkowych w Iwcu w gminie Cekcyn. Na jednego z mężczyzn runęła ściana
12:51Groził kobiecie utratą życia. 50-latek z powiatu kościerskiego został tymczasowo aresztowany
12:40Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy w powiecie kościerskim. 58-latek wydmuchał prawie 3 promile
12:3431-latek miał do odbycia karę więzienia za przestępstwa narkotykowe. Wpadł z amfetaminą
11:45Bytowscy policjanci zatrzymali zawodowego kierowcę. Miał prawie promil alkoholu
10:50Czy dąb Aleksander z Jarcewa k. Chojnic zostanie Drzewem Roku? To już ostatnia szansa na głosowanie
10:21Mieszkańcy Kłodawy w jeden dzień wybudowali spory szutrowy parking przy tutejszej szkole
9:51Rewolucja kolejowa na Kaszubach. Zmiany wchodzą w życie 30 czerwca. "Otwieramy nowy front robót"
9:32Koncert zespołu ENEJ zakończył obchody Dni Kamienia Krajeńskiego (FOTO, ROZMOWA)