
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMężczyzna wpadł w trakcie policyjnej kontroli.
Marihuanę, grzyby halucynogenne i LSD przechowywał w mieszkaniu 32-latek z Człuchowa. Mężczyzna wpadł w trakcie policyjnej kontroli. Policjanci znaleźli przy nim waporyzator z zawartością marihuany. Potem sprawdzili też jego mieszkanie.
W miejscu zamieszkania 32-latka policjanci ujawnili środki odurzające. W tym przypadku była to marihuana, a także substancje psychoaktywne, czyli susz grzybów halucynogennych o wadze ponad 25 gramów, jak i susz grzybów już sproszkowany oraz LSD. Jeszcze w tym samym dniu zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, przestępstwa zagrożonego karą 3 lat pozbawienia wolności.
Agnieszka Prorok
Mówi Weekend FM oficer prasowa KPP w Człuchowie Agnieszka Prorok.
Śledczy wyjaśniają teraz, jak i w jakim celu mężczyzna wszedł w posiadanie narkotyków.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM