...

...

Chojnice; niedziela, 26 lutego 2017 r. godz: 14:03

Bieg Tropem Wilczym (FOTO)

Ponad 250 zawodników wzięło udział w "Biegu Tropem Wilczym" w Charzykowach. Impreza organizowana jest w całym kraju, a celem jest uczczenie pamięci żołnierzy wyklętych.

... czytaj »

poniedziałek, 27 lutego 2017 r. godz: 08:55
Piłka nożna:

Remis Bytovii na sparingu

Drutex Bytovia Bytów bezbramkowo zremisowała w ostatnim sparingu przed rundą wiosenną 1. ligi piłki nożnej.

Sport:

Red Devils Chojnice w ćwierćfinale Halowego Pucharu Polski w Piłce Nożnej

W 1/8 finału "Diabły" pokonały KS Oborniki 3:1, po bramkach Dariusza Rychłowskiego, Marka Steinborna i Jakuba Mączkowskiego.

piątek, 24 lutego 2017 r. godz: 09:13
Sport:

Francisco Javier Gonzalez Munoz nowym nabytkiem Drutexu Bytovii Bytów

Testowany na pozycji defensywnego pomocnika, mogącego też grać w obronie, hiszpański zawodnik podpisał kontrakt na 1,5 roku.

czwartek, 23 lutego 2017 r. godz: 09:41
Sport:

Reprezentant Litwy nowym nabytkiem Chojniczanki Chojnice

Klub podpisał kontrakt z pomocnikiem Karolisem Chvedukasem.

środa, 22 lutego 2017 r. godz: 10:36
Sport:

Nowy zawodnik Drutex Bytovii Bytów

Bartosz Wolski dołączy do składu Drutexu Bytovii Bytów w rundzie wiosennej rozgrywek pierwszej ligi piłki nożnej.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r. godz: 11:12
zdjęcie ilustracyjne fot. df
Tuchola:

Ruszyło 16. Grand Prix Tenisa Stołowego w Tucholi

137 zawodników wzięło udział w pierwszym turnieju z cyklu Grand Prix Tenisa Stołowego w Tucholi.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r. godz: 08:38
Sport:

Dwa przegrane sparingi w ciągu jednego dnia Chojniczanki Chojnice

MKS najpierw przegrał z Elaną Toruń 3:4, do przerwy prowadząc 3:0, a następnie uległ Stomilowi Olsztyn 0:1.

poniedziałek, 20 lutego 2017 r. godz: 08:36
Sport:

Red Devils Chojnice ciągle bez zwycięstwa w Ekstraklasie Futsalu

W 16. kolejce "Diabły" przegrały w Gdańsku z AZS UG 1:6. Pierwsze dwie bramki gospodarze zdobyli w ciągu 45 sekund już w trzeciej minucie spotkania.

niedziela, 19 lutego 2017 r. godz: 08:36
Sport:

Drutex Bytovia wygrała w spoaringu z trzecioligowcem

Drutex Bytovia Bytów zwyciężyła w kolejnym sparingu przed rundą wiosenną rozgrywek 1. ligi piłki nożnej.

sobota, 18 lutego 2017 r. godz: 15:16
Chojnice:

Drugi sparing tego samego dnia i druga porażka Chojniczanki (FOTO)

Sparingowe spotkanie Chojniczanki Chojnice ze Stomilem Olsztyn zakończyło się wynikiem 0:1.

sobota, 18 lutego 2017 r. godz: 15:12
Chojnice:

Chojniczanka przegrała sparing z Elaną Toruń (FOTO)

Wynikiem 3:4 zakończyło się spotkanie Chojniczanki Chojnice z Elaną Toruń. Po pierwszej połowie Chojniczanka prowadziła 3:0. Kliknij i zobacz zdjęcia z meczu.

sobota, 18 lutego 2017 r. godz: 09:22
Sport:

Red Devils kontra AZS UG Gdańsk

Po przerwie związanej z rozgrywkami Halowego Pucharu Polski na ligowe parkiety wracają drużyny walczące w Ekstraklasie Futsalu.

piątek, 17 lutego 2017 r. godz: 09:51
źródło: MKS Chojniczanka
Sport:

Młodzieżowiec z Legii Warszawa w Chojniczance Chojnice

Michał Suchanek z Legii Warszawa wzmocni wiosną Chojniczankę Chojnice.

czwartek, 16 lutego 2017 r. godz: 09:14
Sport:

Wygrany sparing Drutex Bytovii Bytów

Zwycięstwem 1:0 zakończył się kolejny sparing Drutex Bytovii Bytów.

wtorek, 14 lutego 2017 r. godz: 12:07
Sport:

Dwa złote medale i srebro bokserów KS Gruchała Team Chojnice na turnieju w Wałczu

W międzynarodowych zawodach "Złota Korona" wzięło udział 150ciu zawodników z Polski, Litwy, Armenii i Rosji.

poniedziałek, 13 lutego 2017 r. godz: 13:54
Sport:

Dobre występy tenisistów stołowych UKS Ósemka Chojnice na turniejach w Szczecinku i Władysławowie

W tych pierwszych zawodach najlepiej z chojniczan wypadła Iwona Gadomska, która zajęła 3-cie miejsce w kategorii open kobiet.