.

Napisz do nas:

• sobota, 30 stycznia 2021 17:42

SportChojnice

"Zagraliśmy skuteczniej". W lidze przegrali 0:3, w sparingu wygrali 3:0. Pewne zwycięstwo Chojniczanki nad Sokołem Ostróda

Do siatki rywali trafili Szymon Skrzypczak, Mateusz Bartosiak i Szymon Emche.

Zagraliśmy skuteczniej. W lidze przegrali 03, w sparingu wygrali 30. Pewne zwycięstwo Chojniczanki nad Sokołem Ostróda

Jesienny mecz w II lidze przeciwko Sokołowi Ostróda był najsłabszy w wykonaniu Chojniczanki, za to przeciwko temu samemu zespołowi chojnicki zespół rozegrał najlepszy - sądząc po wyniku - z dotychczasowych sparingów tej zimy. Chojniczanie wygrali w Kartuzach 3:0, a więc w identycznym stosunku, jak przegrali ligowe spotkanie w Ostródzie. W sobotnim (30.01) meczu kontrolnym bramki padały po strzałach Szymona Skrzypczaka, Mateusza Bartosiaka i Szymona Emche.

Mecz w ciężkich warunkach atmosferycznych. Pierwsza połowa w dobrym tempie, druga również. Dzisiaj skuteczniej zagraliśmy. I na pewno duży plus skuteczność, że wykorzystaliśmy te sytuacje, na zero z tyłu. Tak więc na pewno pozytywny, pozytywny sparing.

Adam Nocoń

Mówi Weekend FM trener Chojniczanki Adam Nocoń.

Kolejny sparing Chojniczankę czeka w środę (3.02) o 11.00. Na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni zagra z pierwszoligową Arką.

Sparing: Chojniczanka – Sokół Ostróda 3:0 (1:0)
Bramki:
Szymon Skrzypczak (20), Mateusz Bartosiak (62), Szymon Emche (67).
Chojniczanka, I połowa: Jakub Banach - Michał Grobelny, Marcin Grolik, Kacper Kasperowicz, Oskar Nowak - Kamil Orlik, Adrian Rakowski, Robert Ziętarski, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Klichowicz - Szymon Skrzypczak. II połowa: Paweł Sokół - Jan Mudra, Mateusz Bartosiak, Martin Klabnik, Oskar Nowak - Marcin Kurs, Paweł Czajkowski, Maciej Kona, Artur Golański, Szymon Emche - Olaf Nowak. Trener: Adam Nocoń.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.