Napisz do nas:

• sobota, 23 kwietnia 2016 21:41

SportChojnice

Chojniczanka wywalczyła punkt w meczu z Chrobrym Głogów (FOTO)

Zespół z Chojnic objął prowadzenie w pierwszych minutach drugiej połowy spotkania, nie zdołał jednak dowieźć zwycięstwa do ostatniego gwizdka.

Chojniczanka wywalczyła punkt w meczu z Chrobrym Głogów FOTO

Po bezbramkowej pierwszej połowie spotkania, podczas której zdecydowanie dominowali gospodarze, w 52. minucie piłkę w siatce gości udało się umieścić Patrykowi Mikicie. Chojniczanie nie cieszyli się jednak długo prowadzeniem. Już w 61. minucie wynik wyrównał Maciej Górski. Mimo wysiłków obu drużyn, aby zdobyć prowadzenie, wynik już do końca meczu pozostał bez zmian.

Jestem zadowolony po dzisiejszym meczu - mówił po spotkaniu nowy trener Chojniczanki Maciej Bartoszek:

- Najważniejsze, że my te sytuacje zaczęliśmy stwarzać i tych sytuacji było dużo. W końcu to zaskoczy, w końcu te sytuacje podbramkowe będą wykańczane w mniej nerwowy sposób i widzę światło w tunelu, jestem po dzisiejszym meczu zbudowany tym, co zespół zaprezentował i tym, że udało się w tak krótkim czasie zmienić sposób gry.

Maciej Bartoszek

Pochwał zawodnikom Chojniczanki nie szczędził też trener Chrobrego Głogów Ireneusz Mamrot:

- Szanujemy ten punkt i życzę tutaj powodzenia w następnych meczach, bo myślę, że z taką grą nie macie się co tam martwić o utrzymanie, natomiast wiadomo, trzeba to wszystko utrzymać i kontynuować w następnych meczach.

Ireneusz Mamrot

Po 27. kolejce Chojniczanka z dorobkiem 32 punktów plasuje się w dolnej części tabeli, tuż nad strefą spadkową. Kolejny mecz zespół z Chojnic rozegra w Bydgoszczy z Zawiszą. Spotkanie odbędzie się w sobotę 30 kwietnia o godz. 18:00.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.