
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoKacper Ziemińskki, wychowanek Chojnickiego Klubu Żeglarskiego, będzie reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.
Żeglarz - obecnie reprezentant klubu SEJK Pogoń Szczecin - wygrał kwalifikację krajową w klasie Laser. Cztery lata temu w Pekinie Kacper Ziemiński wraz z Patrykiem Piaseckim zajął 19. miejsce w klasie 407.

Słuchaj w: