Napisz do nas:

• sobota, 12 maja 2012 19:36

SportChojnice Porażka na własnym boisku

Chojniczanka za słaba na ligowego średniaka (FOTO)

W 31. kolejce piłkarskiej 2. ligi Chojniczanka Chojnice przegrała u siebie z MKS Kluczbork 2:3.

Chojniczanka za słaba na ligowego średniaka FOTO

Tym samym chojniczanie pogrzebali praktycznie szanse na włączenie się jeszcze do walki o awans do wyższej klasy rozgrywek.

Mecz został rozstrzygnięty w pierwszych 7. minutach, gdy goście 2 razy trafili do bramki Rafała Misztala. W 29. minucie Chojniczanka straciła 3 bramkę i wiadomo było, że ciężko będzie wywalczyć choćby punkt.

Bramki dla gospodarzy padły w 87. i 89. minucie meczu po strzałach Tomasza Parzy i Marcina Trojanowskiego. Na gola wyrównującego zabrakło jednak czasu i Chojniczanka przegrała wiosną już po raz szósty.

Zniesmaczeni postawą miejscowych kibice głośno artykułowali swoje niezadowolenie i masowo opuszczali stadion jeszcze przed końcowym gwizdkiem.

Trener Chojniczanki Mirosław Hajdo:

Mirosław Hajdo

Wygrywały natomiast dwa najlepsze aktualnie zespoły 2. ligi - GKS Tychy i Miedź Legnica i to one są najbliżej awansu, o który może jeszcze powalczyć także Bytovia Bytów.

Szanse Chojniczanki na zajęcie jednego z dwóch premiowanych awansem miejsc są praktycznie zerowe.

Kolejny mecz ligowy MKS rozegra już w środę (16.05) w Turku, a rywalem będzie miejscowy Tur.

• sobota, 5 maja 2012 19:57