Zamknij okno  X

Reklama

Radio Weekend

Słuchaj on-line:

Słuchaj Radia Weekend

Teraz Gramy (graliśmy wcześniej):

.

.

Na antenie:

.

.

Napisz do nas:

Reklama

Restauracja Człuchów
  • poniedziałek, 10 października 2011 11:39

Województwo kujawsko-pomorskie: Minister ma najlepszy wynik

Radosław Sikorski o planach koalicji

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski uzyskał najlepszy wynik na liście PO w okręgu wyborczym nr 4 obejmującym 8 powiatów województwa kujawsko–pomorskiego.

fot. Agnieszka Guzińska

Swoją kampanię wyborczą Radosław Sikorski zakończył w Tucholi, gdzie uczestniczył w inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem. Nasza reporterka pytała ministra Sikorskiego o plany koalicyjne Platformy Obywatelskiej:

Radosław Sikorski

Mandat otrzyma najprawdopodobniej również Jarosław Katulski z Tucholi.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Komentarze do artykułu 13

Z dymem pożarów, z kurzem krwi bratniej, Do Ciebie, Panie, bije ten głos, Skarga to straszna, jęk to ostatni, Od takich modłów bieleje włos. My już bez skargi nie znamy śpiewu, Wieniec cierniowy wrósł w naszą skroń, Wiecznie, jak pomnik Twojego gniewu, Sterczy ku Tobie błagalna dłoń. Ileż to razy Tyś nas nie smagał A my, nie zmyci ze świeżych ran, Znowu wołamy: "On się przebłagał, Bo On nasz Ojciec, bo On nasz Pan!" I znów powstajem w ufności szczersi, A za Twą wolą zgniata nas wróg, I śmiech nam rzuca, jak głaz na piersi: "A gdzież ten Ojciec, a gdzież ten Bóg?" I patrzym w niebo, czy z jego szczytu Sto słońc nie spadnie wrogom na znak - Cicho i cicho, pośród błękitu Jak dawniej buja swobodny ptak. Owóż w zwątpienia strasznej rozterce, Nim naszą wiarę ocucim znów, Bluźnią Ci usta, choć płacze serce; Sądź nas po sercu, nie według słów! O! Panie, Panie! Ze zgrozą świata Okropne dzieje przyniósł nam czas, Syn zabił matkę, brat zabił brata, Mnóstwo Kainów jest pośród nas. Ależ, o Panie! Oni niewinni, Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz, Inni szatani byli tam czynni; O! rękę karaj, nie ślepy miecz! Patrz! My w nieszczęściu zawsze jednacy, Na Twoje łono, do Twoich gwiazd, Modlitwą płyniem jak senni ptacy, Co lecą spocząć wśród własnych gwiazd. Osłoń nas, osłoń ojcowską dłonią, Daj nam widzenie przyszłych Twych łask, Niech kwiat męczeństwa uśpi nas wonią, Niech nas męczeństwa otoczy blask. I z archaniołem Twoim na czele Pójdziemy potem na wielki bój, I na drgającym szatana ciele Zatkniemy sztandar zwycięski Twój! Dla błędnych braci otworzym serca, Winę ich zmyje wolności chrzest; Wtenczas usłyszy podły bluźnierca Naszą odpowiedź: "BÓG BYŁ I JEST!"

 

2011-12-11 08:11:27, ~tyle

Karol zostaw Ty ludzi w spokoju, każdy ma prawo być dumny ze swojego faworyta i choćby na forum mu pogratulować. A jak Mario lubi PO i Radka ma do tego prawo, nikomu krzywdy nie robi

 

2011-12-07 14:24:11, ~AdalbertKing

Szanowny Karolu, cóż za pouczająca wypowiedz. Zadziwiająca jest Twoja troska o moją osobę, ale cenię sobie ją. Palikot to zwycięstwo dojrzałej demokracji, jego wynik cieszy bardziej, niż spodziewane wielkie zwycięstwo Platformy Obywatelskiej.

 

2011-10-12 07:24:02, ~Mario

Mario,wez się w końcu do jakies pracy, bo siedzeniem przed komputerem i pisaniem bzdur na chleb na pewno nie zarobisz. Oj,będzie ci kiedys cięzko Mario. Bardzo liche swiadectwo sobie wystawiłeś, nawet nie pamietasz,ze juz składałeś gratulacje Sikorskiemu. Cos nie tak z twoją pamiecią, ile razy mozna ? Dla przypomnienia, jeszcze nie skladałes gratulacji Katulskiemu i Palikotowi.

 

2011-10-11 22:46:20, ~Karol

Składam gratulację najlepszemu ministrowi spraw zagranicznych po ’89, a pani pisze o jakiś niezrozumiałych stanowiskach w gminie, czy rządzie. Wystawia się pani na śmieszności takimi komentarzami.

 

2011-10-11 19:37:12, ~Mario

MZ,to ty się raczej lecz.Uwazasz ,ze wszyscy którzy popierają PiS są moherami, zwolennikami o.Rydzyka. Otóz testeś nie bardzo zorientowany. Ja np. nie jestem ani moherem ani zwolennikiem o. Rydzyka, owszem jestem katolikiem i popieram PiS i muszę ci powiedziec, ze znam wielu i to wielu ludzi bardzo wyksztalconych , bo obracam się w takim towarzystwie i wyobraż sobie, że ci ludzie tez są zwolennikami PiSu, a sa niezwykle mądrzy, kulturalni i nie sa wcale smutasami jak tutaj ktos, kiedys napisał o zwolennikach PiSu. Jeżeli chodzi o kadrę do rządzenia naszym państwem , to PiS ma ludzi wykształconych w każdej dziedzinie, wybitnych ekonomistów, a nie wuefistów, muzyków, czy psychiatrów , jak to ma miejsce w rządzie Donalda. Sam główny finansista Rostowski nie jest żadnym profesorem, jest tylko zwykłym bakałarzem, dlatego ta gospodarka popada w ruinę , bo nieodpowiedni ludzie piastują stanowiska ministerialne. Dopiero się obejrzysz co ci twoje PO wyrznie, nic dobrego nie możemy sie spodziewać, ale pocieszajace jest jedno, że Platforma będzie musiała wypić to piwo, które sama nawarzyła i to mnie bardzo w tym wszystkim satyswakcjonuje i myslę,że wielu Polaków również. Nie prawdą tez jest ,ze zwolennicy Pisa sieją nienawisc , po prostu martwią się o Polskę, bo widzą do czego rząd nieudaczników zmierza i jak ją rujnuje i swój własny Naród pogrąża w coraz to większej biedzie. To tyl , wiem, ze to do ciebie MZ i tak nic nie dotrze. Szkoda w ogóle tutaj wdawac się w jakąkolwiek dyskusje.

 

2011-10-11 08:33:15, ~prawda i tylko prawda

Jarku prezydent zapewne się postawił i lądowali na jego polecenie, przy czym pewnie coś Rosjanie rozpylili, a rząd PO podłożył bombę pod fotelem drugiego pilotai, a ja w Sępólnie wtedy kopałem w ogródku i nie słuchałem Radia Maryja i to pewnie wpłynęło na katastrofę. Traktuję wypowiedź użytkownika uewy jako wniosek aby naprawde Pan zmienił lekarza albo do niego się wybrał, bo już wnioskując po Pana wypowiedzi stwierdzam że według Pana powinien być Macierewicz ministerem zamiast WSPANIAŁEGO DOBRZE WYKSZTAŁCONEGO NAJLEPSZEGO MINISTRA SPRAW ZAGRNICZNYCH Pana Sikorskiego. To nasuwa jedno pytanie czy nienawiść tego elektoratu PiS jest spowodowana flustracjami emocjonalnymi ich prezesa i blokadą na otworzenie na nowości. PISie czyemu Kościoła nie chcesz opodatkować, PISie czemu głosisz nacjonalistyczne hasła, PISie razem z Rydzykiem gdzie przesiałeś cegiełki na Stocznię, PISie prawdopodobnie przegrywasz przez swoich prezesów. PISie dziękuję że nie wygrałeś.

 

2011-10-10 23:27:23, ~M2

Nic dziwnego, że psiory przegrywają 6 wybory- te wydumane teorie spiskowe i ciągła złość zaczęła wszystkich męczyć:)

 

2011-10-10 22:26:23, ~pol

ha ha ha , lizusek Mariuszek, może ktoś w końcu ciebie dostrzeże i da ci jakieś stanowisko w naszym urzędzie lub nawet rządzie ??? W końcu zasłużyłes sobie swoim podlizywaniem.

 

2011-10-10 21:44:24, ~śmiechu warte!

Panie ministrze wielkie osiągnięcie i sukces. Jest pan zdecydowanie najlepszym ministrem w rządzie premiera Donalda Tuska. Gratuluję.

 

2011-10-10 18:22:00, ~Mario

Jarek - zmień doktora (twój imiennik też powinien)

 

2011-10-10 13:52:41, ~uewy

Kolejny PiS-owiec :(( Skończcie już z tą spiskową teorią dziejów! To właśnie dzięki takiemu myśleniu macie wynik poniżej 30% i jak widać - słusznie.

 

2011-10-10 13:27:10, ~Grzegorz

Ten człowiek juz dawno nie powinien być w rządzie, zaraz po katastrofie smoleńskiej cały rząd powinien poddać sie do dymisji, prędzej czy pózniej i tak nie unikną odpowiedzialności .

 

2011-10-10 13:06:49, ~Jarek

Treść Twojego komentarza

Twój podpis

Przepisz kod z obrazka

Wysłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu korzystania z forum weekendfm.pl i jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez `Petrus Polska` Sp. z o.o. danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronie weekendfm.pl

Dodaj komentarz
  • piątek, 28 października 2016 8:44

Region:

W regionie rusza policyjna akcja "Znicz"

  • czwartek, 22 maja 2014 11:11

Województwo kujawsko-pomorskie: Urzędnicy zachęcają do udziału w głosowaniu

Będą nagrody od marszałka za frekwencję w wyborach

  • sobota, 13 lipca 2013 8:57

Region: Nowe narzędzie dla pacjentów

W sobotę (13.07) na Pomorzu ´Dzień otwarty z ZIP-em´

  • poniedziałek, 19 marca 2012 9:24

Województwo kujawsko-pomorskie: Sępólno czeka na 3 mln złotych

Burmistrzowie do marszałka: chcemy zwrotu pieniędzy!

  • niedziela, 11 grudnia 2011 9:42

Województwo kujawsko-pomorskie: Obcinają środki komendom powiatowym i wojewódzkim

Strażakom brakuje pieniędzy!

  • poniedziałek, 10 października 2011 11:39

Województwo kujawsko-pomorskie: Minister ma najlepszy wynik

Radosław Sikorski o planach koalicji

  • czwartek, 18 sierpnia 2011 17:04

Województwo kujawsko-pomorskie: Poniósł śmierć na miejscu

Dyrektor DPS-u zginął w wypadku

  • środa, 17 sierpnia 2011 12:50

kujawsko-pomorskie: Gość Radia Weekend

Z Kłopotkiem o żniwach

  • środa, 4 maja 2011 15:16

Tuchola: Sępolanin w Tucholi

Policjanci znaleźli u niego biały proszek

Sport:

Reklama

Polska i Świat:

Reklama

Najnowsze komentarze:

Tomasza Roman Bracka z Więcborka zarzuca burmistrzowi opieszałość w sprawie budowy obwodnicy miasta

Bardzo dobrze ,że P. Burmistrz Kuszewski woli nie wypowiadać się na temat Bracki. Pan Burmistrz to porządny gość.

 

2018-04-22 15:27:07, ~

Szczątki 70 niemieckich żołnierzy na cmentarzu w Starej Kiszewie

Ty "gretex5" razem z "Miniollą" wolicie mieć wszędzie nazwy ulic nawiązujące do bandziorów którzy pr...

 

2018-04-22 14:31:39, ~Wikary z Fary

Sępólno Krajeńskie chce powalczyć z Więcborkiem o turystów. Nowymi domkami letniskowymi

Panie Chart o tym trzeba było myśleć wiele lat wcześniej. Z Więcborkiem NIGDY nie wygracie.Nie dogonicie Więcborka.C...

 

2018-04-22 12:34:49, ~

Blisko 1,5 tys. osób wzięło udział w akcji sadzenia lasu w leśnictwie Dywan

Brawo za taką postawę ;-)))...

 

2018-04-22 12:12:25, ~kasia

Nagrody dla piłkarzy i działaczy Red Devils Chojnice za awans do futsalowej Ekstraklasy

Tak bokserom też obiecał halę i co?

 

2018-04-22 10:42:52, ~Ryś

Policja zabiera głos w sprawie włamania do magazynu z bronią w Debrznie-Wsi

Prywatna firma handluje bronią ?

 

2018-04-22 10:17:14, ~TOMEK

Copyright © 2001-2018 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies
Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności. zamknij