Podsumowali działania w roku ubiegłym, ale też dokonali zmian w zarządach. W gminie Brusy odbyły się spotkania sprawozdawczo-wyborcze miejscowych jednostek OSP. A jest ich tutaj 14. Najliczniejsza, bo skupiająca 114 druhów, działa w Brusach. Najwięcej młodych strażaków-ochotników ma z kolei MDP w Czyczkowach.
Dziękuję ustępującym zarządom za wieloletnią pracę, rozwój jednostek i dbałość o ich funkcjonowanie. Nowo wybranym władzom gratuluję zaufania oraz życzę powodzenia w realizacji planów i dalszego rozwoju jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zachęcam również młodzież do wstępowania w szeregi młodzieżowych drużyn pożarniczych.
Mówi Weekend FM burmistrz Brus Witold Ossowski.
Zmiany w poszczególnych jednostkach po wyborach:














