Była jedyną kandydatką i zdobyła większość głosów - Joanna Ossowska jest od wczoraj (4.03.) nową sołtyską sołectwa Łąg, w gminie Czersk. Weekend FM mówi, że nie spodziewała się, iż wieś wysunie jej kandydaturę. Swoją funkcję zamierza jednak wypełniać należycie.
Wraz z radą sołecką planuję brać czynny udział w rozwoju wsi, głównie jego infrastruktury, bo tutaj rzeczywiście nasza wieś wymaga modernizacji, bardzo też mi leży na sercu kultywowanie dotychczasowych tradycji, jak również wizerunek tej miejscowości, promowanie. Mam na myśli też młodzież, dzieci, żeby one miały tutaj realne i fajne miejsce, w którym mogłyby spędzać czas.
Tak o swoich najbliższych planach w sołectwie mówi Weekend FM Joanna Ossowska.
Przed nią sołtysem Łęga przez 9 lat był Andrzej Kosecki.
Wczoraj (4.03.) uzupełniono też skład rady sołeckiej. Nowi członkowie rady sołeckiej: Paulina Pałubicka-Suwalska, Aneta Golimowska, Leszek Biesek, Mirosław Sikorski, Andrzej Czezowski.














