
Artykuł sponsorowany
ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE);
?>
if (($PAPIOMAPA != 'xx'))
{
$CSSJS = file_get_contents("assets/php/papiomapac.php");
$D .= $CSSJS;
?>
if (!function_exists('punktsvg'))
{
function punktsvg($x,$y,$dane,$typ='tr')
{
if ($dane['wtm'] == true) $wtm = ' wtm';
if ($dane['wtm'] == true) $punktlogo = '';
$e .= '
'.$dane['miejsce'].'
'.$dane['tytul'].'
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoCodzienny raport na podstawie danych Ministerstwa Zdrowia.
Według danych Ministerstwa Zdrowia na czwartek 29 lipca w ciągu ostatniej doby w Polsce wykryto 167 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 5 osób, w tym 1 wyłącznie z powodu COVID.
W województwie pomorskim wykryto 14 nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, zmarły 2 osoby. W województwie kujawsko-pomorskim wykryto 9 nowych przypadków, zmarły 3 osoby.
W powiecie chojnickim wykryto 2 nowe przypadki zakażenia, w powiecie bytowskim 1 nowy przypadek. W powiatach człuchowskim, kościerskim, sępoleńskim i tucholskim nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem
Z powodu COVID-19 zmarła 1 osoba z powiatu chojnickiego, z chorobami współistniejącymi.
Koronawirus w regionie. Dane od początku pandemii:
Słuchaj w: