
- sobota, 17 lipca 2021 10:31
Woj. pomorskie
Koronawirus w regionie: 1 nowe zakażenie w powiecie chojnickim, zmarła 1 osoba z powiatu kościerskiego
Dane na sobotę 17 lipca.
Według danych Ministerstwa Zdrowia na sobotę 17 lipca w ciągu ostatniej doby w Polsce wykryto 114 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 7 osób, w tym 2 wyłącznie z powodu COVID.
W województwie pomorskim wykryto 3 nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2, zmarły 2 osoby. W województwie kujawsko-pomorskim w ciągu ostatniej doby wykryto 5 nowych przypadków zakażenia, nie odnotowano zgonów.
1 nowy przypadek zakażenie koronawirusem wykryto w powiecie chojnickim. W powiatach bytowskim, człuchowskim, kościerskim, sępoleńskim i tucholskim nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem.
Według sobotniego (17.07) raportu Ministerstwa Zdrowia w naszym regionie odnotowano 1 zgon osoby chorej na COVID-19, z powiatu kościerskiego.
Koronawirus w regionie. Dane od początku pandemii:
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- poniedziałek, 10 listopada 2025 10:43
Woj. pomorskie
Policjanci będą bardziej ekologiczni. Jednostki z województwa pomorskiego otrzymały radiowozy hybrydowe
- czwartek, 6 listopada 2025 8:10
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
NFZ nie płaci, a szpitale w regionie kombinują. W Chojnicach trzeba przekładać zabiegi. "Na pewno w grudniu nie będzie już endoprotez"
- sobota, 1 listopada 2025 8:55
Woj. pomorskie
Jest więcej policyjnych patroli na drogach. W regionie trwa policyjna akcja "Wszystkich Świętych"
- czwartek, 30 października 2025 7:30
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Uwaga na silny wiatr! Ostrzeżenie IMGW wydano dla dużej części kraju, w tym całego naszego regionu
- niedziela, 26 października 2025 9:58
Woj. pomorskie
Opowiem ci historię, odcinek 189. Szpiegowska operacja jak z filmu. Akcja "Wózek"
- czwartek, 23 października 2025 16:21
Chojnice ◆ Woj. pomorskie
Berlinka w większości pomorskiego przebiegu jest już przebudowana. Odcinek Czersk-Czarna Woda najszybciej na koniec przyszłego roku
- poniedziałek, 20 października 2025 10:25
Woj. pomorskie
Co dalej z elektryfikacją linii kolejowej Tczew-Chojnice? Bardziej zaawansowana dokumentacja jest dla odcinka Tczew-Czersk
- środa, 15 października 2025 17:44
Woj. pomorskie
Jest wyrok w sprawie wypadku w Szymbarku. Zginęła w nim 19-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego
- niedziela, 12 października 2025 11:00
Woj. pomorskie
Opowiem ci historię, odcinek 187. Joannici i początki Starogardu Gdańskiego w średniowiecznych dokumentach
- 15
- sobota, 11 października 2025 10:07
Woj. pomorskie
Sokole, w gminie Czarne trzecią najpiękniejszą wsią na Pomorzu. Najpiękniejsza zagroda jest z kolei w Tuchomku (FOTO)
- piątek, 10 października 2025 12:16
Woj. pomorskie
Jest tymczasowy areszt dla 33-latka z powiatu kościerskiego podejrzanego o spowodowanie tragicznego wypadku pod Wejherowem
- piątek, 10 października 2025 10:39
Woj. pomorskie
Dwa kolejne pociągi dalekobieżne pojadą przez Chojnice i nasz region. Dzięki nowym lokomotywom PKP Intercity
- czwartek, 9 października 2025 16:30
Woj. pomorskie ◆ Powiat kościerski
Kierował pod wpływem alkoholu i substancji psychoaktywnych. Dziś 33-latek z powiatu kościerskiego usłyszał zarzuty
- czwartek, 9 października 2025 6:58
Woj. pomorskie
Na dziś (09.10.) zaplanowano w prokuraturze czynności z udziałem 33-latka zatrzymanego w sprawie tragicznego wypadku pod Wejherowem
- środa, 8 października 2025 8:40
Woj. pomorskie
33-latek z powiatu kościerskiego zatrzymany w związku z wypadkiem w powiecie wejherowskim. Samochód osobowy wjechał w grupę nastolatków
- środa, 8 października 2025 7:27
Woj. pomorskie
Jest przetarg na na modernizację ostatniego odcinka linii kolejowej 201 między Lipową Tucholską a Kościerzyną. "Trasa zostanie zelektryfikowana"
- niedziela, 5 października 2025 8:42
Woj. pomorskie
Zielony Okręg Przemysłowy "Kaszubia" jest w fazie konsultacji. Powołano pełnomocników regionalnych w województwie pomorskim
- czwartek, 2 października 2025 7:36
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Rodzice podzieleni w sprawie edukacji zdrowotnej. Sprawdziliśmy, jak zdecydowali w naszym regionie
- niedziela, 28 września 2025 8:14
Woj. pomorskie
W Chojnicach w październiku spotkają się organizacje pozarządowe subregionu południowego
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
14:25"Ku chwale Chojnic". Tytuł Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice na 80. urodziny. Kazimierz Poteracki oficjalnie uhonorowany (FOTO)
10:20Ma piąte złoto z rzędu. Tola Rudnik z ZKS-u Miastko znów bezkonkurencyjna w zapaśniczych Mistrzostwach Polski Młodziczek
9:46Klara Sobczak z ChKŻ brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorów w olimpijskiej klasie 49er FX
11:05Handball Czersk kolejny raz wypuścił zwycięstwo. Przegrał na wyjeździe z Tytanami Wejherowo
9:12Wystartowała Chojnicka Liga Halowa. Po dwóch kolejkach trzy drużyny mają komplet punktów (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
16:10Policja bada okoliczności śmierci 11-miesięcznej dziewczynki na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie
15:06Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w Przechlewie. Zderzyły się tu dwie osobówki (FOTO)
14:25"Ku chwale Chojnic". Tytuł Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice na 80. urodziny. Kazimierz Poteracki oficjalnie uhonorowany (FOTO)
13:59Jest akt oskarżenia w sprawie zabójstwa w Chojnicach. Ciało ofiary odnaleziono w kamienicy dopiero po roku
10:44Jak brzmi utwór "Wsiąść do pociągu byle jakiego" po kaszubsku? Posłuchaj rozmowy z Michałem Mogą ze Swornegaci. Dziś w Chojnicach jego recital (WIDEO)
10:41Policjanci z powiatu kościerskiego zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn
10:38Coraz mniej zainteresowanych kupnem byłego banku PKO w Chojnicach. Pozostał już tylko jeden podmiot
9:51Wójt Rzeczenicy Marcin Szulc komentuje podwyżkę swojego wynagrodzenia. "To jest wola rady gminy" (ROZMOWA, WIDEO)
9:19Starosta człuchowski odpowiada mieszkańcom Czarnoszyc na postulaty w sprawie drogi. Pojawią się progi spowalniające
8:5515-latka w ciężkim stanie po potrąceniu na drodze wojewódzkiej 212 w Lipnicy. Do szpitala zabrał ją śmigłowiec






























