
Artykuł sponsorowany
ini_set('display_errors', 1);
ini_set('display_startup_errors', 1);
error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE);
?>
if (($PAPIOMAPA != 'xx'))
{
$CSSJS = file_get_contents("assets/php/papiomapac.php");
$D .= $CSSJS;
?>
if (!function_exists('punktsvg'))
{
function punktsvg($x,$y,$dane,$typ='tr')
{
if ($dane['wtm'] == true) $wtm = ' wtm';
if ($dane['wtm'] == true) $punktlogo = '';
$e .= '
'.$dane['miejsce'].'
'.$dane['tytul'].'
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoNajwięcej nowych zakażeń wykryto w powiecie chojnickim.
Według danych Ministerstwa Zdrowia na poniedziałek 19 kwietnia w ciągu ostatniej doby w Polsce wykryto 7 tys. 283 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 101 osób, w tym 48 wyłącznie z powodu COVID.
W województwie pomorskim wykryto 383 nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2, nie odnotowano nowych zgonów. W województwie kujawsko-pomorskim w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano 342 nowe przypadki, zmarło 5 osób.
W powiatach naszego regionu najwięcej nowych zakażeń - 19 - wykryto w powiecie chojnickim, 13 w powiecie tucholskim, 8 w kościerskim i po 7 w powiatach bytowskim, człuchowskim i sępoleńskim.
W poniedziałek (19.04) w raporcie Ministerstwa Zdrowia nie podano informacji o nowych zgonach osób chorych na COVID-19 w naszym regionie.
Koronawirus w regionie. Dane od początku pandemii:
Słuchaj w: