Kolejny sukces Angeliki Cichockiej

Lekkoatletka z Dąbia koło Bytowa zdobyła brązowy medal Halowych Mistrzostw Europy.

Kolejny sukces Angeliki Cichockiej
Angelika Cichocka, fot. archiwum

Angelika Cichocka - brązową medalistką Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w biegu na dystansie 800 metrów. W zawodach rozgrywanych w Toruniu najszybsza była faworytka tego biegu Brytyjka Keely Hodgkinson. Srebro wywalczyła druga z Polek Joanna Jóźwik. A już teraz zparaszamy do piątkowego Sportowego Weekendu w Weekend FM. Naszym gościem będzie brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Europy Angelika Cichocka.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno