Dodatkowe pieniądze dla Chojniczanki

Na ostatnim posiedzeniu Zarząd Miejski Chojnic rozmawiał o funkcjonowaniu i kondycji finansowej MKS Chojniczanka.

Uczestniczący w posiedzeniu prezes Józef Kołak nie ukrywał, że klub ma problemy finansowe. W związku z tym Zarząd Miasta podjął decyzję o przyznaniu Chojniczance dotacji w wysokości 10 tys. złotych. Ponadto Zarząd chce zaproponować Radzie Miejskiej przekazywanie MKS Chojniczanka całości wpływów z targowiska funkcjonującego przy klubie. Do tej pory sportowcy otrzymywali tylko połowę. Władze miejskie rozważają także możliwość poszukania sponsora strategicznego dla drużyn. Takich sponsorów mają już piłkarze ręczni chojnickiego OSiR. Na kolejnych posiedzeniach Zarząd Miejski Chojnic rozmawiać będzie o kondycji CHKS Kolejarz i Izobud OSiR Toha.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno