
- sobota, 26 października 2019 9:17
Polska i Świat
Przed sądem w Zgorzelcu ruszył proces księdza oskarżonego o molestowanie dwóch dziewczynek
Zgorzelec (woj. dolnośląskie). W Zgorzelcu ruszył proces księdza Piotra M., byłego proboszcza parafii w dolnośląskim Ruszowie.
Ciążą na nim zarzuty molestowania dwóch dziewczynek, które przygotowywał do komunii świętej. Duchowny do sądu wchodził śpiewając psalm w asyście modlących się kobiet. Do winy się nie przyznaje.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM
Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.
- poniedziałek, 2 czerwca 2025 8:47
Polska i Świat
Poseł PiS Aleksander Mrówczyński i wicemarszałek woj. pomorskiego Leszek Bonna z PO komentują dla Weekend FM wyniki II tury wyborów prezydenckich
- poniedziałek, 2 czerwca 2025 5:52
Polska i Świat
Są wyniki ze wszystkich obwodów głosowania. Karol Nawrocki prezydentem Polski
- niedziela, 1 czerwca 2025 7:00
Chojnice ◆ Polska i Świat
Dzisiaj (1.06) druga tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze będą otwarte do godz. 21.00
- poniedziałek, 1 kwietnia 2024 8:07
Sępólno Krajeńskie ◆ Polska i Świat
"Gdyby te przepisy obowiązywały od początku, nie musielibyśmy zbierać pieniędzy dla Zosi z Wałdowa czy Aleksa z Chojnic". Dziś wchodzą zmiany dotyczące refundacji leczenia SMA
- poniedziałek, 11 marca 2024 6:53
Polska i Świat
W poniedziałek w całym kraju możliwe niewielkie opady deszczu
- czwartek, 7 marca 2024 7:19
Polska i Świat
Jeden żołnierz zginął, drugi jest w ciężkim stanie. Śledztwo po tragedii na poligonie
- czwartek, 7 marca 2024 7:15
Polska i Świat
Starcia rolników z policją przed Sejmem. Kilkunastu zatrzymanych
- środa, 6 marca 2024 7:06
Polska i Świat
Znaleźli trzy nieznane obiekty. Szef MON: sprawą zajmują się odpowiednie służby
- wtorek, 5 marca 2024 7:06
Polska i Świat
Manewry DRAGON 24 w Polsce. "Jasny sygnał gotowości NATO do obrony państw Sojuszu"
- wtorek, 5 marca 2024 7:04
Polska i Świat
Pożar hal produkcyjnych na Pomorzu. Wójt: pracownicy bez środków do życia
- poniedziałek, 4 marca 2024 8:07
Polska i Świat
Rząd ma plan na ratowanie rolnictwa: Zielony Ład do kosza, ochrona rynku i wsparcie polskich producentów żywności
- poniedziałek, 4 marca 2024 8:03
Polska i Świat
Na co przeznaczyć środki z KPO? Dla samorządowców priorytetem jest edukacja i energetyka
- piątek, 1 marca 2024 6:51
Polska i Świat
Putin wygłosił orędzie. Tusk: jego słowa trzeba traktować śmiertelnie serio
- piątek, 1 marca 2024 6:51
Polska i Świat
Donald Tusk rozmawiał z rolnikami. "Usłyszeliśmy deklarację ze strony premiera"
- czwartek, 29 lutego 2024 6:52
Polska i Świat
Kołodziejczak: "Zielony ład" w obecnej formule jest nie do przyjęcia
- środa, 28 lutego 2024 7:07
Polska i Świat
Rolnicy protestowali w Warszawie przeciwko "Zielonemu Ładowi" UE i wolnemu handlowi z Ukrainą
- środa, 28 lutego 2024 7:05
Polska i Świat
Były konsul generalny w Mumbaju zeznawał przed komisją śledczą ds. afery wizowej
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
9:46Klara Sobczak z ChKŻ brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorów w olimpijskiej klasie 49er FX
11:05Handball Czersk kolejny raz wypuścił zwycięstwo. Przegrał na wyjeździe z Tytanami Wejherowo
9:12Wystartowała Chojnicka Liga Halowa. Po dwóch kolejkach trzy drużyny mają komplet punktów (FOTO)
8:41Rezerwy Chojniczanki pokonały najpierw Pomezanię Malbork, a potem Pogoń Lębork (FOTO)
18:04Red Devils Chojnice poza Pucharem Polski. "Czerwone Diabły" przegrały z ekstraklasowym Futsalem Świecie 3:5 (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
15:04Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi z powiatu kościerskiego za posiadanie znacznej ilości narkotyków
14:52Młodzież zaśpiewa z seniorami. W PZS nr 1 w Kościerzynie odbędzie się jutro (13.11) 4. Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
12:05Mieszkanka powiatu chojnickiego myślała, że współpracuje z legalną firmą inwestycyjną. Straciła 34 tys. zł
11:22Jednostka OSP w Trzebielinie ma nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Druhowie ubiegali się o niego kilka lat
11:20Ranczo z żywymi zwierzętami jednak nie powstanie w Chojnicach. Właściciele przeniosą się do gminy Kamień Krajeński
10:09Plac budowy przekazany. Rusza budowa czterech bloków komunalnych przy ulicy Kwiatowej w Bytowie. Koszt zadania wynosi 21 mln 300 tys. zł
9:52W centrum Więcborka odsłonięto wczoraj (11.11) odrestaurowany zegar miejski. Zegar był nieczynny przez ostatnie 20 lat (FOTO)
9:49Sępoleńskim policjantom udało się uratować życie kobiecie, która zasłabła za kierownicą
9:20Powstaje pierwszy film w Polsce o tematyce fin-swimmingu. "Ludzie na Kaszubach też są bardzo utalentowani" (ROZMOWA)
8:54Gmina Chojnice ma pokontrolne zalecenia NIK w sprawie samowoli budowlanych. I ma nad czym pracować. "Wskazane zostały pewne niedociągnięcia"
Copyright © 2001-2025 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies






























