
- czwartek, 24 października 2019 8:27
Nowe radiowozy w chojnickiej Policji
Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach otrzymała dwa nowe radiowozy – Toyoty Hilux. Pojazdy udało się zakupić dzięki dofinansowaniu ze środków Powiatu Chojnickiego, Miasta Chojnice, Gminy Chojnice, Miasta Brusy oraz Gminy Konarzyny. Pozostałe środki pochodziły z centralnego budżetu Policji. Dofinansowanie ze strony Miasta Chojnice wyniosło 40 tys. zł.
Jeden z pojazdów będzie pełnił służbę w ramach Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach i będzie wykorzystywany do obsługi łodzi. Z kolei drugi radiowóz – nieoznakowany, będzie służył policjantom z wydziału kryminalnego w Chojnicach. Jak zapewnił podczas swojego przemówienia komendant Tomasz Hintz, pojazdy te nie będę przypisane tylko miastu Chojnice, lecz będą służyć całemu powiatowi chojnickiemu.
Uroczystość przekazania radiowozów, poświęcenia ich oraz wręczenia kluczyków policjantom odbyła się wczoraj na dziedzińcu charzykowskiego rewiru dzielnicowych. Uczestniczył w niej także Komendant Wojewódzkiej Policji w Gdańsku nadinspektor Jarosław Rzymkowski.
- poniedziałek, 14 lipca 2025 15:57
Gmina Kamień Krajeński
Sępoleńska policja ma wstępne ustalenia okoliczności wypadku w Zamartem. Doszło do niego w piątek (11.07.) przed południem
- 3
- poniedziałek, 14 lipca 2025 15:10
Sport ◆ Człuchów
Człuchowscy kajakarze mają pierwszy medal na Mistrzostwach Świata w Wyścigach Smoczych Łodzi
- 8
- poniedziałek, 14 lipca 2025 14:26
Chojnice
Wakacje w muzeum odc. 3. Gospodarka Chojnic w średniowieczu i w późniejszym czasie (FOTO)
- poniedziałek, 14 lipca 2025 14:13
Powiat kościerski
Akcja poszukiwawcza w powiecie kościerskim. Zaginioną 16-latkę odnaleziono w lesie
- 10
- poniedziałek, 14 lipca 2025 13:29
Sport ◆ Gmina Chojnice
Regaty o Puchar Wójta Gminy Chojnice zgromadziły 40 optimiściarzy. Wygrywali miejscowi i goście z Trójmiasta (FOTO)
- poniedziałek, 14 lipca 2025 11:26
Powiat chojnicki
Wypadek w zakładzie produkcyjnym w powiecie chojnickim. Nie żyje 55-letni mężczyzna
- poniedziałek, 14 lipca 2025 10:54
Gmina Stara Kiszewa
Kolizja w gminie Stara Kiszewa. BMW uderzyło w drzewo i dachowało
- poniedziałek, 14 lipca 2025 9:39
Gmina Parchowo
Urzędnicy z Parchowa już po przeprowadzce. Nowy urząd gminy znajduje się teraz przy ulicy Strażackiej
- poniedziałek, 14 lipca 2025 9:37
Gmina Człuchów
Bus przeładowany nielegalnymi papierosami zatrzymany pod Człuchowem
- poniedziałek, 14 lipca 2025 9:33
Sport ◆ Chojnice
Zespół z Ekstraklasy ponownie lepszy od Chojniczanki w sparingu. Lechia Gdańsk pokonała naszego drugoligowca 3:0
- poniedziałek, 14 lipca 2025 8:47
Chojnice
Na początku sierpnia ruszy przebudowa ul. Drzymały w Chojnicach
- poniedziałek, 14 lipca 2025 8:41
Sępólno Krajeńskie
Nie będzie likwidacji Zakładu Transportu i Usług w Sępólnie Krajeńskim (ROZMOWA)
- poniedziałek, 14 lipca 2025 7:34
Chojnice
"Pomysły są, ale na pewno nie wpuścimy aut na rynek". To burmistrz Chojnic o ożywieniu centrum miasta
- poniedziałek, 14 lipca 2025 7:22
Silny deszcz z burzami. IMGW wydał żółte alerty dla naszego regionu
- poniedziałek, 14 lipca 2025 7:09
Gmina Kościerzyna
Szykuje się tymczasowa zmiana organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej 221
- poniedziałek, 14 lipca 2025 7:09
Gmina Chojnice
Gmina Chojnice wybrała firmę, która zaprojektuje magazyn zasobów ochrony ludności
- 19
- niedziela, 13 lipca 2025 11:48
Gmina Brusy
W Brusach rozstrzygnięto Konkurs Sztuki Ludowej im. Józefa Chełmowskiego (FOTO)
- niedziela, 13 lipca 2025 8:53
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Burze, miejscami silne opady deszczu i grad. IMGW wydał żółte alerty dla naszego regionu
- niedziela, 13 lipca 2025 8:51
Chojnice
"Ptaki" to kolejna wystawa czasowa w Bramie Człuchowskiej w Chojnicach
- 13
- niedziela, 13 lipca 2025 8:36
Gmina Więcbork
Grubson wystąpił w sobotę (12.07) na Dniach Więcborka (FOTO)
- niedziela, 13 lipca 2025 8:19
Kościerzyna
Radna Monika Jaskulska pyta władze Kościerzyny, czy nad Jeziorem Gałęźnym powstanie zjeżdżalnia wodna?
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
15:10Człuchowscy kajakarze mają pierwszy medal na Mistrzostwach Świata w Wyścigach Smoczych Łodzi
13:29Regaty o Puchar Wójta Gminy Chojnice zgromadziły 40 optimiściarzy. Wygrywali miejscowi i goście z Trójmiasta (FOTO)
9:33Zespół z Ekstraklasy ponownie lepszy od Chojniczanki w sparingu. Lechia Gdańsk pokonała naszego drugoligowca 3:0
9:50Lech Stoltman po raz 12. mistrzem Polski w pchnięciu kulą. Chojniczanin przygotowuje się już do mistrzostw świata
9:57Sukces zawodniczki Chojnickiego Klubu Żeglarskiego na jeziorze Garda. Alicja Dampc mistrzynią Europy w żeglarstwie
Ostatnio dodane artykuły:
15:57Sępoleńska policja ma wstępne ustalenia okoliczności wypadku w Zamartem. Doszło do niego w piątek (11.07.) przed południem
15:10Człuchowscy kajakarze mają pierwszy medal na Mistrzostwach Świata w Wyścigach Smoczych Łodzi
14:26Wakacje w muzeum odc. 3. Gospodarka Chojnic w średniowieczu i w późniejszym czasie (FOTO)
14:13Akcja poszukiwawcza w powiecie kościerskim. Zaginioną 16-latkę odnaleziono w lesie
13:29Regaty o Puchar Wójta Gminy Chojnice zgromadziły 40 optimiściarzy. Wygrywali miejscowi i goście z Trójmiasta (FOTO)
11:26Wypadek w zakładzie produkcyjnym w powiecie chojnickim. Nie żyje 55-letni mężczyzna
10:54Kolizja w gminie Stara Kiszewa. BMW uderzyło w drzewo i dachowało
9:39Urzędnicy z Parchowa już po przeprowadzce. Nowy urząd gminy znajduje się teraz przy ulicy Strażackiej
9:37Bus przeładowany nielegalnymi papierosami zatrzymany pod Człuchowem
9:33Zespół z Ekstraklasy ponownie lepszy od Chojniczanki w sparingu. Lechia Gdańsk pokonała naszego drugoligowca 3:0