W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno [x]

Zamknij okno  X

Reklama

Radio Weekend

Słuchaj on-line:

Słuchaj Radia Weekend

Teraz Gramy (graliśmy wcześniej):

.

.

Na antenie:

.

.

Napisz do nas:

Reklama

Nest Bank - Chojnice

Reklama

Śniadanie Canpol
  • piątek, 6 września 2019 13:23

Kandydaci do Sejmu i Senatu

Okręg wyborczy nr 26 Okręg wyborczy nr 4 SEJM

Wybory do Sejmu - Okręg nr 4.

Powiaty: sępoleński, tucholski, bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, świecki, żniński oraz miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz

Zobacz pełne listy kandydatów

Wybory do Senatu - Okręg nr 9.

Powiaty: tucholski, bydgoski, świecki oraz miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz

Zobacz pełne listy kandydatów

Wybory do Sejmu - Okręg nr 26.

Powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kościerski, kartuski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz miasta na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk

Płatne materiały wyborcze:

Koalicja Obywatelska

5. BONNA Leszek Jacek

13. ŁUCZYCKA Krystyna

23. BONDARENKO Adam

Materiał sfinansowany przez KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

Zobacz wszystkich kandydatów z tej listy.

Konfederacja Wolność i Niepodległość

3. WAŁDOCH Marcin Piotr

Materiał sfinansowany przez KWW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Zobacz wszystkich kandydatów z tej listy.

Polskie Stronnictwo Ludowe

28. MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek

Materiał sfinansowany przez KWW Polskie Stronnictwo Ludowe

Zobacz wszystkich kandydatów z tej listy.

Prawo i Sprawiedliwość

2. MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj

3. MÜLLER Piotr Józef

Materiał sfinansowany przez KWW Prawo i Sprawiedliwość

Zobacz wszystkich kandydatów z tej listy.

Zobacz pełne listy kandydatów

Płatne materiały wyborcze:

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 26

Powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kościerski, kartuski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz miasta na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. NOWACKA Barbara Anna
  2. PLOCKE Kazimierz Florian
  3. KONWIŃSKI Zbigniew Marek
  4. KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna
  5. BONNA Leszek Jacek
    Materiał sfinansowany przez KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
  6. AZIEWICZ Tadeusz
  7. FURGO Grzegorz Witold
  8. SZUMEŁDA Radomir
  9. KWIECIEŃ Janina
  10. WAWROWSKA Danuta Krystyna
  11. SZLAS Rafał Bogusław
  12. DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław
  13. ŁUCZYCKA Krystyna
    Materiał sfinansowany przez KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
  14. DOMOZYCH Marika
  15. STRUK Andrzej Franciszek
  16. SZCZYGIEŁ Karolina Justyna
  17. MIELEWCZYK Iwona Teresa
  18. SZROEDER Jaromir Jacek
  19. KALINOWSKA Jolanta Maria
  20. WOJTUNIK Anna Monika
  21. SINGER Elżbieta
  22. RYCKIEWICZ Iwona Maria
  23. BONDARENKO Adam
    Materiał sfinansowany przez KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
  24. NAMYŚLAK Hubert Konrad
  25. SOPYŁŁO Tomasz Szczepan
  26. SKÓRZYBÓT Igor
  27. WITTBRODT Piotr Witold
  28. DĄBKOWSKI Marek Artur

KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. DZIAMBOR Artur Erwin
  2. KOZIEŁ Andrzej Mirosław
  3. WAŁDOCH Marcin Piotr
    Materiał sfinansowany przez KWW Konfederacja Wolność i Niepodległość
  4. KŁECZEK Tomasz Jan
  5. LOTKOWSKI Adam
  6. TRUSZKOWSKI Michał Maciej
  7. SZYMCZAK Wiesława Helena
  8. GRYŃ Jarosław
  9. STUPKIEWICZ Magdalena
  10. BRUC Piotr Sławomir
  11. ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof
  12. WIECZOREK Łukasz Dariusz
  13. SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka
  14. GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech
  15. DYSZER Michał
  16. KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor
  17. JARZĘBIŃSKI Damian Piotr
  18. KUBIAK Edyta
  19. SZYNAKA Paulina Anna
  20. WARCIKOWSKA Katarzyna Anna
  21. POKRYFKA Paweł Przemysław
  22. SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria
  23. PAPROCKA Małgorzata
  24. DUDA Gabriela Teresa
  25. TRELA Zuzanna Dominika
  26. SUGIER Sylwia Katarzyna
  27. ZBLEWSKA Maria Joanna
  28. LIPSKI Przemysław Emil

KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. BIERNACKI Marek
  2. TOCZEK Marek Jerzy
  3. SZATKOWSKI Radosław Jan
  4. ELZANOWSKI Czesław Andrzej
  5. TKACZYK Jerzy Andrzej
  6. LESNER Łukasz Jan
  7. MASZLUCH Mirosław Józef
  8. GRUCHAŁA Michał Rajmund
  9. GNIAZDOWSKA Elżbieta
  10. BUJANOWICZ Krzysztof Robert
  11. PRUSZAK Krzysztof Ludwik
  12. SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria
  13. ZAWADZKI Leszek Andrzej
  14. MIKOŁAJCZYK Anna
  15. KELIŃSKI Tadeusz
  16. MARKOWSKA Irena Maria
  17. ZARZECKI Krzysztof Józef
  18. ZIELIŃSKA Danuta
  19. LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika
  20. KAMROWSKA Marta Karolina
  21. KONCZANIN Bogusława
  22. KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej
  23. PIANKOWSKA Bożena Barbara
  24. KACZMAREK Jacek Piotr
  25. PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław
  26. DORNIAK Krystyna Stefania
  27. KUPCEWICZ Janusz Bogdan
  28. MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek
    Materiał sfinansowany przez KWW Polskie Stronnictwo Ludowe

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. HORAŁA Marcin Michał
  2. MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj
    Materiał sfinansowany przez KWW Prawo i Sprawiedliwość
  3. MÜLLER Piotr Józef
    Materiał sfinansowany przez KWW Prawo i Sprawiedliwość
  4. ŚNIADEK Janusz
  5. ZWIERCAN Małgorzata Grażyna
  6. ZARUDZKI Ryszard Janusz
  7. SROKA Magdalena Joanna
  8. ŁUCZYK Mariusz Wojciech
  9. KARCZEWSKI Piotr Mariusz
  10. DAMBEK Roman Witold
  11. TREDER Adam
  12. DREWA Marcin Paweł
  13. WETTA Krzysztof Adam
  14. MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna
  15. STOLARCZYK Paweł
  16. LEYK Andrzej
  17. BUNIOWSKA Wiesława Barbara
  18. LIS Anna
  19. BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga
  20. KUŻOWNIK Jan
  21. BIROSZ Mariusz Krzysztof
  22. TOBOLSKA Monika
  23. WAŃTUCHOWICZ Anna Marta
  24. BYSTRON Andrzej Grzegorz
  25. KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna
  26. KURZELEWSKA Arleta
  27. KOWALSKI Michał Bartosz
  28. KLAWITER Kazimierz

KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. SENYSZYN Joanna
  2. RUTKA Marek Andrzej
  3. HASKA Karolina
  4. ŁUKASZEWICZ Anna Beata
  5. LUBIEWSKI Adam Marek
  6. SZUBIŃSKA Bożena Leokadia
  7. PONULAK Jan Stanisław
  8. KUTWA Marzena
  9. WIRKUS Katarzyna Gabriela
  10. LAMPART Jacek Heliodor
  11. GAJEWSKA Beata Krystyna
  12. KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt
  13. ŻYNIS Jakub Mikołaj
  14. KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz
  15. JAROSZ Maciej
  16. STENCEL Beata Krystyna
  17. KOWALEWSKI Michał Stanisław
  18. MARCIAK Rafał Marcin
  19. ZAJĄCZKOWSKA Anna
  20. CZUBALA Grażyna Teresa
  21. LAMENTOWICZ Wojciech
  22. SZCZOTKOWSKI Andrzej
  23. DRYWA Magdalena Karolina
  24. WEKWERT Paweł Władysław
  25. STRZELECKA Magdalena Jadwiga
  26. SŁUPECKI Jacek Ignacy
  27. NOWAK Dominika Wirginia
  28. STRZELCZYK Marcin Tomasz

.

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 4

Powiaty: sępoleński, tucholski, bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, świecki, żniński oraz miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. ZWIEFKA Tadeusz Antoni
  2. OLSZEWSKI Paweł Bartosz
  3. KOZŁOWSKA Iwona Maria
  4. NITKIEWICZ Ireneusz Michał
  5. ŁOŚKO Magdalena
  6. STASIŃSKI Michał Józef
  7. POGODA Tadeusz Grzegorz
  8. MIKOŁAJCZAK Marian Marek
  9. BRZEZIŃSKA Olga
  10. KRÓLEWICZ Mirosław
  11. MŁODECKI Juliusz Jakub
  12. BARANOWSKI Robert Rafał
  13. GLISZCZYŃSKI Stanisław
  14. AL-SHAER Bashar
  15. PIETRYGA Nicole Weronika
  16. KATULSKI Jarosław Paweł
  17. BIELIŃSKA Monika Julia
  18. POPA Paulina Barbara
  19. WOŹNIAK Danuta Maria
  20. WĄDOŁOWSKI Dariusz Józef
  21. STASZAK-KOWALSKA Radosława Maria
  22. GALIŃSKA Martyna Magdalena
  23. MALICH Piotr Henryk
  24. SZCZĘSNY Wojciech

KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. SYPNIEWSKI Marcin
  2. STRZEMKOWSKI Filip Szymon
  3. GINTHER Radosław Mariusz
  4. KUBACKA Luiza Alicja
  5. JAROCKA Krystyna Anna
  6. STACHOWIAK Mateusz
  7. JAWORNIK Łukasz
  8. KLUCZYŃSKI Grzegorz
  9. POPŁAWSKA Natalia Martyna
  10. GEISLER-GRYGROWICZ Joanna
  11. PILARSKI Marcin
  12. BORKOWSKI Maciej Jerzy
  13. STANKIEWICZ Marek Paweł
  14. KALINOWSKI Dominik Marek
  15. PASTUSZKA Krzysztof
  16. LEWANDOWSKI Marek
  17. KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna
  18. BOCIAN Agnieszka Iwona
  19. ĆWIKLIŃSKA Magdalena
  20. KALINOWSKA Klaudia Natalia
  21. LISS Sławomir Tomasz
  22. ŁUSIAK Małgorzata
  23. GNYSZEK Dariusz
  24. SAJNA Cyprian Kamil

KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. KURZAWA Dariusz
  2. SIKORA Krzysztof Gustaw
  3. ŚMIGIELSKA Klaudia
  4. KOZŁOWSKA Zofia Władysława
  5. NAWROT Jadwiga Władysława
  6. BIERNACKI Jan Kazimierz
  7. KOSZOWSKI Franciszek
  8. ANKIEWICZ-JASIŃSKA Ewa Teresa
  9. KAPUSTA Zbigniew Piotr
  10. MIŁOWSKI Tomasz Edmund
  11. SOBIECHOWSKA Hanna Jadwiga
  12. PAZDERSKA Aleksandra Beata
  13. RÓŻAŃSKI Krzysztof Janusz
  14. BAGNEROWSKI Tomasz
  15. SANKOWSKI Paweł Maksymilian
  16. STANEK Aleksandra Maria
  17. URBAŃSKI Łukasz Cyprian
  18. PROCHOWNIK Wiesława Stanisława
  19. ROWIŃSKI Grzegorz Czesław
  20. PAWLINA Henryk
  21. SŁOMA Jarosław Jan
  22. ŁĄCZNA Kamila Tatiana
  23. SUPERCZYŃSKI Jacek
  24. MES Ewa Monika

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. LATOS Tomasz Edward
  2. SCHREIBER Łukasz Paweł
  3. KRÓL Piotr Marek
  4. KOWNACKI Bartosz Józef
  5. KOZANECKA Ewa Elżbieta
  6. WITKOWSKI Marek Leon
  7. WROŃSKI Marcin
  8. STACHOWIAK Ireneusz
  9. KOWALIK Jerzy
  10. KRZEMKOWSKI Michał
  11. SZABELSKA Grażyna Edyta
  12. FALKOWSKA Anna
  13. SZAMOCKI Tomasz Paweł
  14. KOŁODZIEJ Jolanta
  15. GOGOLA Elżbieta
  16. NAPIERALSKI Krzysztof
  17. KUFFEL Stanisława
  18. JABŁOŃSKA Kamila Teresa
  19. LEWANDOWSKI Antoni
  20. WENDERLICH Paulina
  21. PILARSKA Danuta Stanisława
  22. ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna
  23. WARDA Maria Alina
  24. CIESIELCZYK Dariusz

KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. GAWKOWSKI Krzysztof Kamil
  2. SZOPIŃSKI Jan Józef
  3. WYSOCKI Michał
  4. NOWAK Izabela Anna
  5. LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena
  6. JELENIEWSKI Marek Krzysztof
  7. KOŃCZAK Danuta Elżbieta
  8. SKAŁECKI Damian Adam
  9. KOZŁOWSKA Karolina
  10. KNIOŁA Magdalena
  11. BUDZIŃSKA Elżbieta Maria
  12. GINTER Sławomir Ryszard
  13. SMOLAGA Aleksandra Justyna
  14. MENARD Wiesław Tadeusz
  15. OSUCH Katarzyna Anna
  16. WARSICKA Teresa
  17. FRĘŚ Mateusz
  18. PIASKOWSKA Joanna Zuzanna
  19. JAROSZ Piotr
  20. GRUPA Artur
  21. SKAJA Sebastian
  22. PISAREK Michał Mateusz
  23. KRZESIŃSKI Tomasz

KW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWDCY

  1. PAJĄK Łukasz Radosław
  2. PŁACZKIEWICZ Beata Maria
  3. PIWOWAR Sara
  4. KOZŁOWSKA Małgorzata Kinga
  5. WOŹNIAK Sławomir
  6. WYSOCKI Jan Maciej
  7. LIS Marzena
  8. KAPUSTA Daniel Piotr
  9. KOWALSKI Dominik
  10. KUŚNIERZ Damian Tomasz
  11. GAWINKOWSKA Andżelika Ewelina
  12. RYCHLIK Bartosz Adrian
  13. MAZUR Adam Marek
  14. JAWORSKA Daria
  15. BARAŃSKI Krzysztof Marian
  16. POGORZELSKI Piotr
  17. OLSZAK Paulina
  18. KLIBER Sławomir Wojciech

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.
  • galeria: 21
  • środa, 23 października 2019 13:27

Człuchów:

"Wodę piję z kranu i bardzo dobrze się czuję". Oczyszczalnia ścieków w Człuchowie jest już po modernizacji i rozbudowie (FOTO)

  • środa, 23 października 2019 12:40

CHOJNICE, CZŁUCHÓW, TUCHOLA:

Strajk włoski nauczycieli w regionie? "Udział jest dość umiarkowany"

  • środa, 23 października 2019 11:47

CZŁUCHÓW - MADRYT:

Marcin "Marcel" Przyszlak z Człuchowa był najlepszy wśród zawodowych kulturystów podczas zawodów w Madrycie

  • środa, 23 października 2019 11:43

powiat kościerski:

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku, do jakiego doszło dziś (23.10.) rano w Małym Klinczu

  • środa, 23 października 2019 10:54

Motoweekend nr 619

´Korytarz życia´ w końcu obowiązkowy

  • galeria: 3
  • środa, 23 października 2019 10:53

Bytów:

Ulica Sychty w Bytowie stałą się drogą podporządkowaną dla ulicy Domańskiego

  • środa, 23 października 2019 10:41

POWIAT CZŁUCHOWSKI:

Co z nową salą operacyjną i pracownią endoskopową dla człuchowskiego szpitala?

  • środa, 23 października 2019 9:33

GMINA STARA KISZEWA:

"Uderzyła w przydrożne drzewo". Kościerska policja wyjaśnia okoliczności wypadku w Starych Polaszkach

  • środa, 23 października 2019 9:30

GMINA BYTÓW:

Prawo jazdy miał zaledwie dwa miesiące, a już je stracił. To efekt kolizji w powiecie bytowskim

  • środa, 23 października 2019 8:43

Człuchów:

Trzecie Targi Ekonomii Społecznej odbędą się jutro (24.10.) w Człuchowie

  • środa, 23 października 2019 8:42

Człuchów:

Szykują się duże zmiany w systemie gospodarowania odpadami w Człuchowie

  • środa, 23 października 2019 8:40

Chojnice:

Nie będzie rozbudowy miejskiego żłobka w Chojnicach. Jest za to nowy pomysł

  • środa, 23 października 2019 8:37

Chojnice:

"Będziemy musieli oddać prawie 16 mln zł". Powiat zapłaci, proporcjonalnie, wyższe "janosikowe" od gminy Chojnice

  • galeria: 4
  • wtorek, 22 października 2019 15:09

SPORT:

Ogromny sukces zawodników UKS Manta Kościerzyna podczas Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach

  • galeria: 3
  • wtorek, 22 października 2019 14:24

Powiat kościerski:

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Małym Klinczu. Jedna osoba trafiła do szpitala

  • wtorek, 22 października 2019 14:06

Człuchów:

Miejsce jest jedno, a chętnych sześcioro. Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Człuchowie

  • wtorek, 22 października 2019 12:36

Czersk:

Są wyniki głosowania na inwestycje w ramach Czerskiego Budżetu Obywatelskiego

  • galeria: 4
  • wtorek, 22 października 2019 12:31

Kościerzyna:

Komisarz Adam Bork już oficjalnie pełni funkcję pierwszego zastępcy komendanta policji w Kościerzynie

  • wtorek, 22 października 2019 11:44

Gmina Kęsowo:

W gminie Kęsowo trwa przebudowa punktów przedszkolnych

pokaż więcej
Copyright © 2001-2018 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies
Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności. zamknij