Nie przerejestrujesz pojazdu po zakupie? Zapłacisz nawet 1000 złotych kary. Wiadomo już, że takie zmiany w przepisach wejdą w życie 1 stycznia 2020 roku.
źródło: x-news.pl
Do tej pory na rejestrację i zgłoszenie sprzedaży auta właściciel także miał trzydzieści dni. Ale tylko w teorii - bo żadna kara za to nie groziła. Od przyszłego roku każdy kto nie zawiadomi starosty o sprzedaży lub kupnie pojazdu w ciągu 30 dni - zapłaci karę od 200 tu do nawet 1000 złotych!
Właściciele aut czy motocykli, które zostały i zostaną kupione przed końcem roku mogą spać spokojnie.
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Powiadomienie o plikach cookie
Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w POLITYKA PRYWATNOŚCI.zamknij