
- 53
- niedziela, 26 listopada 2017 21:19
Chojnickie Studio Rapsodyczne
Premiera sztuki "Kazanie XXI" (FOTOGALERIA)
Sztukę w reżyserii Grzegorza Szlangi w wykonaniu Błażeja Tachasiuka można było zobaczyć w Auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach. Sztuka przedpremierowo została nagrodzona na XII Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Wejherowie.
Błażej Tachasiuk otrzymał Nagrodę Aktorską dla najlepszego aktora za" wyróżniającą się Osobowość Sceniczną", a Grzegorz Szlanga nagrodę za reżyserię: "za umiejętne przeprowadzenie dramaturgii i dojrzałą reżyserię".
Posłuchaj rozmowy z reżyserem Grzegorzem Szlangą
- 8
- piątek, 20 października 2017 0:04
Region
Trwa sprzątanie lasów po nawałnicy. Maszyny pracują nawet w nocy (FOTO)
- niedziela, 23 kwietnia 2017 17:47
Taki gość chodził po łąkach przy ulicy Stefana Żeromskiego w Chojnicach
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
8:48Człuchowski policjant zdobył miejsce na podium podczas Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie w Suszu
10:32Oleksii Bytkov przychodzi, Jakub Romanik odchodzi z Chojniczanki.
19:26Pięć dekad temu wygrali Puchar "Świata Młodych". Piłkarze Tęczy Rytel spotkali się po 50 latach. Było też o lidze koszykówki w Człuchowie (FOTO)
9:24Cztery medale Boxing Team Chojnice na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Boksie
9:15Siedmiu piłkarzy żegna się z Chojniczanką. Czterech nie dostało nowych kontraktów
Ostatnio dodane artykuły:
11:06Policjanci zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju w centrum Czerska. Mężczyzna zaatakował i zabrał telefon
10:29Kierująca bmw przekroczyła prędkość w Parchowie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące (WIDEO)
9:46W Funce, w gminie Chojnice, zatrzymano pijanych użytkowników jednośladów. Jeden nich spowodował kolizję z rowerzystką
9:42Mieszkańcy Klawkowa koło Chojnic nie chcą farmy fotowoltaicznej, która ma wyrosnąć pod ich oknami (RELACJA)
8:51Komisje Rady Miejskiej Chojnic dyskutowały na temat budowy lodowiska. Opozycja chce obiektu większego i tańszego
7:16Rada Miejska Sępólna Krajeńskiego zgodziła się na poręczenie kredytu obrotowego dla Zakładu Transportu i Usług
7:16IMGW ostrzega przed burzami. Może też silnie padać, wiać w porywach do 65 km/h, a lokalnie spodziewany jest grad
7:16IMGW ostrzega przed burzami. Może też silnie padać, wiać w porywach do 65 km/h, a lokalnie spodziewany jest grad
6:56Są już wnioski po audycie zewnętrznej firmy w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Chojnicach
16:54Chojniccy politycy i działacze PiS dążą do referendum ws. migrantów. Akcja ma być prowadzona pod hasłem Stop nielegalnej migracji